page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 24 marca do 31 marca 2021 r.

W tym tygodniu (od 24 marca do 31 marca) 10 najlepszych masternodów siedzi w zielonej strefie. Dane ze strony statystyk Masternode pokazują zyski między 75% a 11%. Dla porównania, wyniki w tym tygodniu są lepsze niż w poprzednim, tylko w dolnej części. Różnica między zyskami za ostatni tydzień wynosiła od 181% do 0,56%.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 24 marca do 31 marca 2021 r.

Essentia zachowała swoją pierwszą pozycję z zeszłego tygodnia i nadal jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu. Moneta masternode zyskała 75% w ciągu ostatnich 7 dni. Drugie i trzecie miejsce zajmują odpowiednio Syscoin i Zel. Podczas gdy Syscoin odnotował tygodniowy wzrost o 34%, Zel podąża za nim ze wzrostem o 30%.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Firo, PIVX, Flits, SmartCash, BitGreen, AXEL i Stakecube.

Co ciekawe, 80% masternodów z podsumowania w tym tygodniu było na liście w zeszłym tygodniu. Essentia, Syscoin, Zel, Flits, SmartCash, BitGreen, AXEL i Stakecube będą pojawiać się po raz drugi z rzędu.

Essentia One (ESS i ESSX) – teraz dostępne w aplikacji Flits!

Essentia One (ESS i ESSX) - teraz dostępne w aplikacji Flits

Zespół Flits z radością ogłasza integrację portfeli ESS i ESSX z aplikacją Flits!

Uważana za „osobisty zestaw narzędzi”, Essentia twierdzi, że umożliwia stworzenie międzyoperatorskiego krypto-świata. Portfele, zdecentralizowane usługi, dApps i konta – pod kontrolą użytkowników. Użytkownicy mogą potencjalnie handlować, wymieniać i dodawać płynność. Istnieje integracja z transakcjami L2 za pośrednictwem zk-SNARK sdk i Starkware.

Więcej informacji na ich stronie internetowej: https://essentia.one/

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO