page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 21 kwietnia do 28 kwietnia 2021 r.

Po mieszance zysków i strat z zeszłego tygodnia na liście 10 najlepszych, czołowym masternodom udało się odzyskać zieloną strefę.

W tym tygodniu (od 21 kwietnia do 28 kwietnia) strona statystyk Masternode pokazuje wzrosty między 101% a 1%. Zaskakujące jest, że pomimo ożywienia, zeszłotygodniowe wyniki były nadal lepsze na wyższym procencie po odnotowaniu 125% wzrostu przy najwyższym tygodniowym wzroście.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 21 kwietnia do 28 kwietnia 2021 r.

Merebel nadal utrzymuje pozycję z poprzedniego tygodnia jako najlepiej działający tryb główny. Moneta masternoda uzyskała tygodniowy wzrost o 101%.

W międzyczasie IQ.cash i French Digital Reserve (FDR) przesunęły się o kilka kroków w górę, stając się odpowiednio drugim i trzecim najlepszym zasobem masternode. IQ.cash notuje tygodniowy wzrost o 43%, podczas gdy FDR odnotował 7-dniowy wzrost o 14%.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Horizen, BitGreen, Stakecube, ZCore, PIVX, Midas i Stakenet.

Podczas gdy Horizen, FDR i ZCore utrzymują miejsce na liście 10 najlepszych przez trzy tygodnie z rzędu, Merebel, IQ.cash i Stakecube pojawią się po raz drugi z rzędu.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO