page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 28 kwietnia do 5 maja 2021 r.

W tym tygodniu (od 28 kwietnia do 5 maja) jeden z głównych węzłów na liście 10 najlepszych znalazł się w czerwonej strefie. Dane na stronie statystyk Masternode pokazują różnicę między 112% a 0,87%. Tymczasem Midas jest jedynym masternodem na liście, który odnotował tygodniową stratę w wysokości 1,27%.

Pomimo odnotowania pojedynczej straty, wyniki w tym tygodniu są nadal lepsze niż w poprzednim tygodniu na wyższym procencie. W zeszłym tygodniu byliśmy świadkami różnicy w zyskach w przedziale 101 do 1%.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 28 kwietnia do 5 maja 2021 r.

Syscoin jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu, zyskując 112% w ciągu ostatniego tygodnia.

Dash i Divirównież w tym tygodniu zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce na liście. Podczas gdy Dash ma tygodniowy wzrost o 35%, Divi odnotował 7-dniowy wzrost o 24%.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Firo, Stakecube, PIVX, French Digital Reserve, Flits, ZCore i Midas.

French Digital Reserve i ZCore utrzymują miejsce na liście 10 najlepszych przez cztery tygodnie z rzędu. Stakecube pojawi się po raz trzeci z rzędu, podczas gdy PIVX i Midas znajdują się w pierwszej dziesiątce przez dwa tygodnie z rzędu.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO