page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 5 do 12 maja 2021 r.

Podobnie jak w zeszłym tygodniu, kilka masternodów z pierwszej dziesiątki znalazło się w czerwonej strefie. W tym tygodniu (od 5 do 12 maja) dwa z dziesięciu głównych węzłów w cotygodniowym podsumowaniu odnotowały straty.

Biorąc to pod uwagę, strona statystyk Masternode pokazuje zyski między 31,9% a 4,2%, a straty między 2,5% a 3,7%.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 5 do 12 maja 2021 r.

Firo awansował z czwartego miejsca w zeszłym tygodniu, stając się najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu. Monety masternode zapewniły sobie pierwszą pozycję z tygodniowym zyskiem w wysokości 31,9%. Horizen i Divi zajmują kolejno drugie i trzecie miejsce w tym tygodniu. Horizen odnotował tygodniowy wzrost o 31,8%, podczas gdy Divi zyskał 26,5%.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to IQ.cash, French Digital Reserve, Stakecube, Merebel, Dash, Flits i Midas.

Poza French Digital Reserve, która przez pięć tygodni z rzędu utrzymywała miejsce na liście 10 najlepszych, Stakecube będzie pojawiać się po raz czwarty w tygodniu, podczas gdy Midas był na liście przez trzy kolejne tygodnie. Inne masternody, takie jak Dash, Divi i Flits, będą pojawiać się po raz drugi.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO