page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 20 stycznia do 27 stycznia 2021 r.

W tym tygodniu (od 20 stycznia do 27 stycznia) niektóre z głównych węzłów z naszej listy TOP 10, poniosły straty. Nie może to być niezwiązane z walką Bitcoina o odzyskanie 40 000 USD. Największa kryptowaluta na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej gwałtownie powróciła do regionu 30 000 USD po osiągnięciu nowego rekordu wszechczasów na poziomie prawie 42 000 USD.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 20 stycznia do 27 stycznia 2021 r.

Strona statystyk Masternode pokazuje zyski od 37,6% do 1,7%. Tymczasem straty wynoszą od 1,3% do 10,7%. Tylko 50 procent masternodów na liście z tego tygodnia odnotowało zyski. Zel jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu, odnotowując 7-dniowy wzrost o 37,6%.

Syscoin i ZCore również w tym tygodniu zajęły drugie i trzecie miejsce na liście. Podczas gdy Syscoin zyskał 11,8% w zeszłym tygodniu, ZCore depcze mu po piętach, zyskując 11,5%. Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Horizen, Stakecube, Polis, Flits, Divi, Firo i PIVX.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO