page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 27 stycznia do 3 lutego 2021 r.

Po zarejestrowaniu kombinacji zysków i strat w zeszłym tygodniu , nasze 10 najlepszych masternodów wróciło do zielonej strefy. W tym tygodniu (od 27 stycznia do 3 lutego) strona statystyk Masternode pokazuje wzrosty między 80% a 12% na liście 10 najlepszych.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 27 stycznia do 3 lutego 2021 r.

Z tygodniowym zyskiem 80%, Stakecube jest w tym tygodniu najlepiej działającym trybem masternode. Stakecube przeniesione z 5 -tego miejsca w zeszłym tygodniu, aby stać się w tym tygodniu numerem jeden. Jak dotąd moneta masternoda przez dwa tygodnie z rzędu utrzymywała się na liście 10 najlepszych.

Trittium i Stakenet również znaleźli się na liście 10 najlepszych w tym tygodniu jako drugie i trzecie miejsce. Podczas gdy Trittium odnotował 7-dniowy wzrost o 74%, Stakenet zabezpieczył trzecią pozycję zyskując 50%. Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to PIVX, BitGreen, ZCore, Horizen, AXEL, Dash i Flits.

Oprócz Stakecube, PIVX, ZCore, Horizen i Flits również pojawiają się po raz drugi z rzędu. Gratulacje dla wszystkich naszych najlepszych wykonawców.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO