page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 3 lutego do 10 lutego 2021 r.

W tym tygodniu (od 3 lutego do 10 lutego) wszystkie masternody z pierwszej dziesiątki mają zyski. Dane ze strony statystyk Masternode ujawniają rozrzut zysków od 100% do 19%.

Dla porównania, wyniki w tym tygodniu są lepsze niż w poprzednim tygodniu zarówno na wyższych, jak i niższych procentach. Zyski za ostatni tydzień wahały się od 80% do 12%.

TOP 10 Masternode – tydzień 5_2021

Z 7-dniowym zyskiem 100%, SmartCash jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu, wyprzedzając Divi i ZCore. Podczas gdy Divi zabezpieczył drugą pozycję ze wzrostem o 63%, ZCore jest następny w kolejce, szczycąc się 35% wzrostem w ciągu ostatniego tygodnia.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Zel, Horizen, Midas, Firo, Flits, Dash i BitGreen. Podczas gdy ZCore, Horizen i Flits pozostają na liście 10 najlepszych przez 3 tygodnie z rzędu, Dash i BitGreen będą pojawiają się po raz drugi w tygodniu. Gratulujemy wszystkim najlepszym wykonawcom.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO