page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Dzisiaj szybkie podsumowanie najlepszych projektów masternode tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Strona statystyk Masternode pokazuje passę naszych 10 najlepszych masternodów. Różnica zysków w tym tygodniu (16 grudnia do 23 grudnia) wynosi od 132% do 29%. W porównaniu z zeszłym tygodniem, wyniki tego tygodnia są lepsze zarówno w górnym, jak i dolnym perocencie.

Najlepsze Masternody – tydzień 51_2020

Tymczasem Trittium jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu. Trittium zapewnił sobie pierwsze miejsce z tygodniowym wzrostem o 132%.

Aezora i Bitgreen również znaleźli się na liście 10 najlepszych w tym tygodniu jako odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Choć Aezora przeniósł się dwa kroki w górę, aby zabezpieczyć ten tydzień na 2 pozycji z zyskiem 7 dni 98%, Bitgreen zyskał 72% w ciągu tygodnia.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Crown SN, Polis , Sapphire , SAFE DEAL , Decentrahub Coin , Denarius i Jackpot . Oprócz Aezory, która przez 5 tygodni z rzędu znajdowała się w pierwszej dziesiątce, Polis , Sapphire , SAFE DEAL i Jackpot będą pojawiać się po raz drugi z rzędu.

Gratulacje dla wszystkich naszych najlepszych wykonawców.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO