page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 10 do 17 lutego 2021 r.

Według danych na stronie statystyk Masternode , 10 najlepszych masternodów w tym tygodniu (od 10 do 17 lutego) odnotowuje zyski. Różnica zysków w tym tygodniu wynosi od 85% do 5%.  Wyniki są stosunkowo niższe niż w ostatnich tygodniach zarówno na wyższych, jak i niższych procentach.

TOP 10 Masternode – tydzień 6_2021a

Biorąc to pod uwagę, Trittium jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu. 85% wzrost w ciągu ostatnich 7 dni wystarczył, aby Trittium wyprzedził SmartCash, najlepszego gracza z zeszłego tygodnia.

Dash przeniesiony z 9 miejsce w poprzednim tygodniu wskoczył na drugie miejsce. Pionierska moneta masternode zyskała 79% w ciągu tygodnia. W międzyczasie Horizen przesunął się z szóstego miejsca w zeszłym tygodniu, aby stać się trzecim najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu, z tygodniowym wzrostem o 44%.

Inne masternody na liście 10 najlepszych w tym tygodniu to Zel, BitGreen, Syscoin, PIVX, Firo, Stakecube i SmartCash.

Horizen ma najwyższy poziom  przebywania na liście 10 najlepszych. Moneta masternoda utrzymuje miejsce na liście przez cztery tygodnie z rzędu. Dash i BitGreen pojawią się po raz trzeci z rzędu, a Smart, Zel i Firo pojawią się po raz drugi w tygodniu. Gratulacje dla wszystkich naszych najlepszych wykonawców.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO