page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 17 do 24 lutego 2021 r.

Kilka z najlepszych masternodów weszło w tym tygodniu do czerwonej strefy (od 17 do 24 lutego). Nie musi to być „związane” od ogólnego krachu na rynku kryptowalut w poniedziałek.

Po osiągnięciu w niedzielę nowego rekordowego poziomu 58 500 USD, Bitcoin gwałtownie spadł do 47 000 USD w poniedziałek, ciągnąc za sobą cały rynek kryptowalut. Straty trwały nadal we wtorek, a aktywa cyfrowe spadły do ​​około 45 000 USD. W chwili publikacji prasowej Bitcoin nieznacznie się odbił i „sięgał rękoma” do 50 000 $.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 17 do 24 lutego 2021 r.

Biorąc to pod uwagę, strona statystyk Masternode pokazuje zyski między 67,5% a 0,1%. Tymczasem straty na liście pierwszej dziesiątki wahają się od 0,3% do 4,0%. Jak pokazują powyższe statystyki, tylko trzy masternody z pierwszej dziesiątki odnotowały w tym tygodniu straty.

Z 7-dniowym zyskiem wynoszącym 67,5%, PIVX posiada tytuł najlepiej działającego masternodu w tym tygodniu. Podążają za nim Merebel i Zel jako odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Podczas gdy Merebel zyskał 21,1% w ciągu ostatniego tygodnia, Zel siedzi na tygodniowym wzroście na poziomie 14,1%.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Trittium, BitGreen, Flits, Divi, ZCore, Midas i AXEL.

Jeśli chodzi o częstotliwość pojawiania się, BitGreen utrzymuje miejsce na liście 10 najlepszych przez cztery tygodnie z rzędu. Zel, który zajął drugie miejsce w tym tygodniu, był na liście przez trzy tygodnie z rzędu. W międzyczasie PIVX pojawia się po raz drugi w tygodniu.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO