page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 3 marca do 10 marca 2021 r.

W tym tygodniu wszystkie nasze top-10 masternodów osiągają zyski. Strona statystyk Masternode pokazuje wzrost między 86,1% a 1,8%. Dla porównania, wyniki z zeszłego tygodnia były lepsze tylko na niższym procencie. W zeszłym tygodniu byliśmy świadkami wzrostu między 20% a 2%.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 3 marca do 10 marca 2021 r.

Co zaskakujące, Divi zdołał utrzymać pierwszą pozycję z zeszłego tygodnia i pozostaje najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu. Divi utrzymał się na pierwszej pozycji z tygodniowym wzrostem 86,1%. Do tej pory moneta masternoda utrzymywała się na liście 10 najlepszych przez trzy tygodnie z rzędu.

BitGreen i Syscoin przesunęły się o jeden krok w górę, stając się w tym tygodniu drugim i trzecim wicemistrzem. Podczas gdy BitGreen zyskał 49,1% w ciągu ostatniego tygodnia, Syscoin siedzi na 7-dniowym zysku z 34,3%.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Midas, Merebel, AXEL, Stakenet, Horizen, Flits i Dash.

Mówiąc o częstotliwości pojawiania się, BitGreen ma obecnie najwyższą pozycję i pozostaje na liście 10 najlepszych przez siedem tygodni z rzędu. Midas i AXEL są na liście od trzech tygodni z rzędu, podczas gdy Flits i Syscoin będą pojawiać się po raz drugi.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO