page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Podsumowanie marcowego raportu o wydajności zasobów dostępnych w MyCointainer do Waszego wglądu.

 

Marzec był miesiącem, w którym altcoiny znacznie spadły, co najmniej odpowiadając cenie Bitcoin. Jednak niektóre altcoiny ujawniły uparte wzorce wzrostu. Widać było, że agresywnie rosną, a ich zmienność cen nie wchodzi w grę.

Mówimy o akcji cenowej BitBay (BAY), która dała triumfalny wzrost o 923,60% i zakwalifikowała się na pierwszym miejscu najlepszego gracza w tym miesiącu. Głównym sterownikiem BitBay było wydanie ochrony wartości protokołu o nazwie Dynamic Peg. Hodlers pozytywnie zareagował na wysiłki zespołu BAY, promując kolejną ewolucję niezależnych i odpornych na zmienność pieniędzy. Wkrótce przekonamy się, ile ta moneta może urosnąć z czasem.

Na drugim miejscu mamy DeviantCoin (DEV), który dał trzycyfrowy wzrost o 180,14%. I na trzecim miejscu Phore (PHR) ze wzrostem 58,25%. Obie stale osiągały dobre wyniki w tabelach wydajności.

Do wszystkich 10 najlepszych wykonawców miesiąca, dobra robota! Kontynuuj obstawianie, aby zdobywać pasywny dochód z inwestycji w kryptowaluty w inteligentny sposób dzięki wspólnemu trybowi masternodów na platformie MyCointainer lub innych.

Lista 10 najlepszych aktywów dostępnych na platformie MyCointainer znajduje się poniżej:

10 najlepszych monet PoS i Masternode, które osiągnęły najlepsze wyniki w marcu 2020 r

10 najlepszych monet w tym miesiącu:

  1. BitBay (BAY) + 923.60 %
  2. DeviantCoin (DEV) + 180.14 %
  3. Phore (PHR) + 58.25 %
  4. Energi (NRG) + 50.45 %
  5. SafeInsure (SINS) + 24.76 %
  6. Solaris (XLR) + 22.53 %
  7. ExperiencePoints (XP) + 3.98 %
  8. Electra (ECA) – 3.78 %
  9. MMOCoin (MMO) – 7.58 %
  10. Bitcoin Plus (XBC) – 7.74 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: Waves, NavCoin, BlackCoin, Peercoin i Polis.

Ponad 40+ zasobów do wyboru w MyCointainer. Korzystając z portfela stawek, będziesz mógł generować nagrody, prawdopodobnie codziennie lub w zależności od puli stawek. Wykorzystaj w pełni swoje nagrody, wybierając plan mocy , który najbardziej Ci odpowiada. Opłacalny pakiet inwestycyjny dla twoich aktywów.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO