page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Raport obejmuje okres od 8 do 15 marca 2020 r. monety PoS o najlepszych wynikach – podsumowanie tygodniowe.

Wiodąca kryptowaluta Bitcoin był praktycznie najgorszy w zeszłym tygodniu z 8,900 USD do 5200 USD spadku. Altcoiny również zostały przygniecione jak lider rynku.

Kiedy nadejdzie trudny czas, sugerujemy, abyś ocenił posiadane przez siebie kryptowaluty i sprawdził, czy ich przyszłe perspektywy pozostaną nietknięte.

Zawsze będziemy patrzeć na pozytywną stronę, że wszystko poprawi się jak najszybciej, gdy sytuacja na rynkach światowych i inne czynniki monetarne się po prostu naprawią. I pewnego dnia tak będzie.

Na razie zaakceptujmy fakt, że nie jest to ciągły wzrost i co jakiś czas będziemy widzieć spadki na wykresach. Najlepszym zasobem obstawianym w mijającym tygodniu był Bitbay (BAY) z zyskiem 43,35% Następne w kolejności są SocialSend (SEND) i ExperiencePoints (XP) odpowiednio z 9,51% i 0,92%.

Lista 10 najlepszych zarabiających monet PoS, które są dostępne na platformie np.: MyCointainer, znajduje się poniżej:

Top 10 Staking Coins - Tydzień # 11

10 najlepszych monet PoS w tym tygodniu:

 1. Bitbay (BAY) + 43.35 %
 2. SocialSend (SEND) + 9.51 %
 3. ExperiencePoints (XP) + 0.92 %
 4. Solaris (XLR) – 4.07 %
 5. Rupaya (RUPX) – 4.21 %
 6. Phore (PHR) – 9.93 %
 7. MMOCoin (MMO) – 12.30 %
 8. Shard (SHARD) – 14.95 %
 9. CloakCoin (CLOAK) – 20.37 %
 10. Waves (WAVES) –  21.19 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: PivX, Polis, Vitae, Bean Cash i Electra.

 

10 najlepszych monet Masternode – Tydzień # 11

 

Ten raport obejmuje okres od 8 do 15 marca 2020 r. Monety  Masternode z najlepszymi wynikami – podsumowanie tygodniowe.

Sytuacja COVID-19 wywołała wiele niepewności i niepokoju, wszystkie obszary finansowe i gospodarcze zostały dotknięte, a świat kryptograficzny nie jest wyjątkiem.

Mimo to zawsze ma w sobie srebrną podszewkę.

Dla tych, którzy już posiadają aktywa, nie ma powodów do paniki. Powinieneś po prostu inwestować, ponieważ ceny z pewnością ostatecznie wzrosną. A fakt, że MyCointainer oferuje rosnące zainteresowanie, z którego możesz skorzystać po drodze, jest naprawdę uspokajający.

Szczerze mówiąc, dla wszystkich, którzy są ciekawi, jak wyglądają aktywa w tygodniu 11, przygotuj się na to, że przez cały czas, gdy robiliśmy najlepsze wyniki, nie jest to najlepszy tydzień. Nadal istnieją dwa aktywa, które zyskały dodatnie wzrosty. Najpierw SocialSend (SEND) osiągną wzrost  o 9,51%. I ExperiencePoints (XP) o 0,92%.

Lista 10 najlepszych monet masternode, które są dostępne na platformie MyCointainer, znajduje się poniżej:

10 najlepszych monet Masternode - Tydzień # 11

10 najlepszych monet Masternode w tym tygodniu:

 1. SocialSend (SEND) + 9.51 %
 2. ExperiencePoints (XP) + 0.92 %
 3. Rupaya (RUPX) – 4.21 %
 4. Phore (PHR) – 9.93 %
 5. PivX (PIVX) – 26.56 %
 6. Wagerr (WGR) – 30.31 %
 7. Luxcore (LUX) – 32.28 %
 8. Rapids (RPD) – 33.47 %
 9. ColossusXT (COLX) – 34.43 %
 10. ExclusivePoints (EXCL) – 35.69 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: Metrix Coin, Stratis, Divi, MonetaryUnit i Bitcoin Turbo Koin.

 

Najlepsze wyniki Masternodes od 11 do 18 marca

W tym tygodniu (od 11 do 18 marca) widzimy jeszcze większą stratę na naszej liście 10 najlepszych masternodes. Może to mieć związku z nową pandemią koronawirusa rozprzestrzeniającą się na całym świecie. Kilka miast jest zablokowanych, a osoby przygotowują się na najgorsze.

Strona statystyk Masternode pokazuje zyski od 58% do 27%, a straty od 13% do 24%. Po raz pierwszy w tym roku tylko dwa masternody odnotowały zyski w tym tygodniu.

Sapphire , który był najlepiej działającym masternode w tygodniu 8 powrócił, aby odzyskać swoją pozycję. Masternode wzrosła z 8 miejsce w ubiegłym tygodniu do 1 w tym tygodniu, zabezpieczając swój powrót przyrostem o 58%. Co ciekawe, Sapphire utrzymywał również pozycję w pierwszej dziesiątce przez 4 tygodnie z rzędu. Gratulacje dla nich.

W tym tygodniu mamy także FYDcoin i SafeCapital jako 2  i 3  najsprawniejszy masternode. Choć FYDcoin zyskał 27% w ciągu ostatnich 7 dni, SafeCapital zabezpieczył 3 miejsce ze stratą 13%. Oba masternody były w top 10 w zeszłym tygodniu.

Inne masternody na liście 10 najlepszych to Loki, PHORE, Wagerr, Polis, TELOS, SINOVATE i Crown SN.  PHORE był w stanie utrzymać linie przez 4 tygodnie z rzędu, podczas gdy Wagerr i TELOS znajdują się na liście przez 2 tygodnie z rzędu.

Najlepsze wyniki Masternodes od 11 do 18 marca

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

 

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO