page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Top 10 Staking Coins – tydzień nr 9/2020

Ten raport obejmuje okres od 23 lutego do 1 marca 2020 r. dla monet o najlepszych wynikach – podsumowanie tygodniowe.

Na bardzo niestabilnym rynku najlepszym aktywem z poprzednich tygodni jest możliwość bycia aktywem o najniższych wynikach w nadchodzących tygodniach lub odwrotnie. I właśnie tak działają kryptowaluty. Broń swoich zasobów poprzez dywersyfikację i szukaj profesjonalnej platformy, która wykona za Ciebie całą pracę techniczną.

Nasze polecane platformy,  to zalecany wybór dla wszystkich. Korzysta z nich ponad 150 projektów oraz tysiące użytkowników do automatycznego stakowania i tyczenia masternode. DeviantCoin (DEV) jest jednym z aktywów i jest uważany za najlepiej działającą monetę obstawiania w mijającym tygodniu. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się projekty ExclusiveCoin (EXCL) i BitGreen (BITG).

top-staking-coins-week-9

10 najlepszych monet PoS w tym tygodniu:

 1. DeviantCoin (DEV) + 56.50 %
 2. ExclusiveCoin (EXCL) + 28.62 %
 3. BitGreen (BITG) + 21.35 %
 4. Shard (SHARD) + 21.32 %
 5. KYDCoin (KYD) + 20.02 %
 6. SafeInsure (SINS) + 9.44 %
 7. Luxcore (LUX) + 7.57 %
 8. Vitae (VITAE) + 3.42 %
 9. ExperiencePoints (XP) + 0.94 %
 10. Bean Cash (BITB) + 0.29 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: Phore, Bitcoin Plus, ColossusXT, Divi i Rupaya.

 

10 najlepszych monet Masternode – tydzień nr 9

Niniejszy raport obejmuje okres od 23 lutego do 1 marca 2020 r. masternody o najlepszych wynikach – podsumowanie tygodniowe.

Tydzień nie był zwycięski dla większości zasobów kryptograficznych. Wiele monet uległo niezwykłej negatywności głównie dlatego, że Bitcoin dokonał korekty w połowie lutego, a wszystkie inne aktywa poszły swoją drogą.

Niemniej jednak nie wszystkie spadały w dół strumienia, niektóre pozostały prawdziwe i silne, niezależnie od obfitego rynku czerwonego morza. Przykładem tego odpornego krypto jest DeviantCoin (DEV) ze wzrostem 56,50%. Dlatego deklarujemy DEV jako najlepiej działający masternode w tygodniu 9. Kolejne miejsca to ExclusiveCoin (EXCL) i KYDCoin (KYD) odpowiednio z 28,62% i 20,02%.

Top 10 Masternode Coins - Week # 9

10 najlepszych monet Masternode w tym tygodniu:

 1. DeviantCoin (DEV) + 56.50 %
 2. ExclusiveCoin (EXCL) + 28.62 %
 3. KYDCoin (KYD) + 20.02 %
 4. Luxcore (LUX) + 7.57 %
 5. ExperiencePoints (XP) + 0.94 %
 6. Phore (PHR) – 0.61 %
 7. ColossusXT (COLX) – 7.01 %
 8. Divi (DIVI) – 8.70 %
 9. Rupaya (RUPX) – 9.62 %
 10. PivX (PIVX) – 12.40 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: Bitcoin Turbo Koin, Stratis, MonetaryUnit, Metrix Coin i Wagerr.

 

Statystyki masternode za okres d 26 lutego do 4 marca

Po spędzeniu dwóch tygodni w mieszaninie zysków i strat, nasze 10 najlepszych masternodów w końcu pokazuje wszystkie zielone. W tym tygodniu (od 26 lutego do 4 marca) strona statystyk Masternode wykazuje wzrost od 158% do 8%. Jest to znaczna poprawa w stosunku do ubiegłego tygodnia, w którym zaobserwowaliśmy 77% najwyższego zysku.

Najlepsze wyniki Masternodes # Week9

FYDcoin jest najlepiej działającym masternode w tym tygodniu, zyskując 158% w ciągu ostatnich 7 dni. Denarius i PHORE również znaleźli się na liście w tym tygodniu jako drugie i trzecie miejsce. Co ciekawe, PHORE przesunął się o dwa kroki w górę od ubiegłego tygodnia, aby zabezpieczyć trzecią pozycję. Gratulacje dla zespołu PHORE za pojawienie się na liście 10 najlepszych przez 2 tygodnie z rzędu.

Inne masternody na liście najlepszych w tym tygodniu to Sapphire, Divi Project, PIV , Netbox Coin, TELOS Coin, Dash i SysCoin.

Oprócz PHORE, Sapphire, Netbox Coin i TELOS pozostały na liście 10 najlepszych przez 2 tygodnie z rzędu. Gratulacje dla nich.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO