page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

51

Dzisiaj krótkie podsumowanie najlepszych wyników Masternodes za okres od 28 października do 4 listopada.

W tym tygodniu (od 28 października do 4 listopada) strona statystyk Masternode pokazuje zyski od 63% do 8%. W porównaniu z poprzednim tygodniem , wyniki w tym tygodniu są lepsze zarówno na wyższych, jak i niższych procentach.

krótkie podsumowanie najlepszych wyników Masternodes za od 28 października do 4 listopada

Vitae jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu, z tygodniowym wzrostem o 63%. Masternode przeniesiony z 6 miejsca w ubiegłym tygodniu na 1 miejsce w tym tygodniu. Vitae od 2 tygodni z rzędu utrzymuje miejsce na liście 10 najlepszych. SnowGem i StakeCubeCoin również w tym tygodniu zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce na liście. Podczas gdy SnowGem odnotował tygodniowy wzrost o 38%, StakeCubeCoin zyskał 36% w ciągu ostatnich 7 dni.

Inne masternody na liście 10 najlepszych w tym tygodniu to PirateCash, MalwareChain, Netbox Coin, Eros, IQ.cash, Polis i Decentrahub Coin.

Oprócz Vitae, PirateCash i Netbox Coin pojawiają się także po raz drugi z rzędu na naszej liście. W międzyczasie Eros był w pierwszej dziesiątce przez 3 tygodnie z rzędu, podczas gdy Decentrahub Coin utrzymuje miejsce na liście przez 7 tygodni z rzędu.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO