page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Tygodniowa aktualizacja Flits – tydzień 17/2020

Witamy w naszej cotygodniowej aktualizacji! W tej aktualizacji mamy kilka świetnych wiadomości, którymi chcielibyśmy się podzielić, więc sprawdź to poniżej.

Podsumowanie tego tygodnia:

  • Nowe oferty
  • Flits strona główna MNO
  • Aktualizacja AEX
  • 2000 MN
  • Beta

Nowe oferty

W tym tygodniu dodaliśmy Kalkulus i Scriv do aplikacji Flits.

Nowości na platformach Flits i StackOfStake

Oba projekty zostały im przedstawione przez uważnych użytkowników w społeczności. Podziel się z nimi projektami, które chcesz dodać do Flits.

 

Flits strona główna MNO

Świetna wiadomość dla Flits, ze względu na wzrost statystyk wolumenu MNO, Flits jest teraz na pierwszej stronie Masternodes Online! Oznacza to, że Flits zajmuje bardziej znaczące miejsce i może zostać łatwiej zauważony przez nowych użytkowników i potencjalnych inwestorów.

Flits jest teraz na pierwszej stronie Masternodes Online!

Aktualizacja AEX

Powodem, dla którego wolumen Flits rośnie od tygodnia, jest to, że jeden z członków naszej społeczności i pierwsi inwestorzy z powodzeniem podjęli wysiłek, aby Flits ponownie zbyć na giełdzie AEX. To kolejny świetny przykład oddanej społeczności i wspaniałych ludzi, którzy stoją za tym projektem!

 

2000 MN

Z przyjemnością informujemy, że Flits oficjalnie przeszedł 2000 hostowanych węzłów w aplikacji! Są bardzo szczęśliwi i wdzięczni za Naszą wiarę w ich i wybranie Flits jako najlepszego rozwiązania pasywnego. To zaufanie jest powodem, dla którego nieustannie tworzą i rozwijają nowe innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić pasywny dochód dzięki kryptowalutom MN dostępnym i jak najłatwiejszych dla wszystkich do uruchomienia!

 

Beta

Ogłaszamy pierwszy beta test nowej aplikacji Flist 4.0! Zamierzają go rozpocząć w środę 29 th kwietnia. Wszystkie osoby, które się zarejestrowały, otrzymały wiadomość e-mail z informacją o rozpoczęciu testu Beta i mają możliwość sprawdzenia nowej wersji 4.0 aplikacji.

Pierwsza runda zakończy się tydzień później, a następnie zespół Flits przejrzy i przetworzy opinie społeczności. Po przetworzeniu opinii odbędzie się druga runda testów, a następnie nowa aplikacja będzie tak dobra, jak i ukończona.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszych wrażeń i funkcjonalności nowej aplikacji i mamy nadzieję, że użytkownicy Flits są tak podekscytowani jak my.

nowa aplikacja flits

Czekamy na Twoją reakcję i wrażenia po uruchomieniu nowej aplikacji i opinie!

 

Stakecube

Z przyjemnością przedstawiamy nową aplikacje dla SCC: MineCube

Jak wielu z was już wie, nawiązali współpracę z ich partnerem MeaTec ( https://meatec.io/ ), aby uruchomić wydobycie PoW. MeaTec jest pełnym dostawcą usług i hosterem sprzętu górniczego. Ich oferta produktowa jest już jednym z ich największych źródeł przychodów z tytułu funkcji zainteresowań. MineCube to kolejna funkcja, którą opracowali wspólnie z MeaTec.

Użytkownicy mogą teraz kupić moc wydobywczą BTC za pomocą SCC bezpośrednio na StakeCube.

Przejdź do menu głównego (przycisk 4 ), aby otworzyć aplikację MineCube.

MineCube 1

 

Możesz zwiększyć swój hashrate w 100 krokach GigaHash, cena zależy od stosunku SCC / USD. Zaczynamy od 136000 GH (136 TH) dostępnych (z 2 pracownikami z obsługi MeaTec).

MineCube 2

StakeCube zatrzymuje 5% wydobytej BTC jako opłatę, wypłata dokonywana jest codziennie na saldo SC. Plony wydobycia można śledzić w eksploratorze pod podanym adresem.

Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie działalności w przyszłości i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub problemy za pośrednictwem naszego systemu wsparcia. Wydobywanie bitcoinów jest teraz tańsze, łatwiejsze i bardziej niezawodne niż kiedykolwiek wcześniej!

 

Inne informacje

MyCointainer

MyCointainer oprócz stakowania i masternodów pozwala na kupowanie dużych zasobów kryptograficznych za pomocą ofert wymiany.

MyCointainer oprócz stakowania i masternodów pozwala na kupowanie dużych zasobów kryptograficznych za pomocą ofert wymiany

Otrzymasz najlepsze oferty z ponad 10 giełd.

 

Miłego tyczenia i kopania!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO