page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Zespół programistów ION Core ogłosił, że ION 5.0 jest już dostępny. Kod został udostępniony dla sieci Dash. Według zespołu, aktualizacja pozwoli jej sieci działać bardziej wydajnie i niezawodnie, jednocześnie radykalnie poprawiając bezpieczeństwo i użyteczność ION .

Chociaż ION 5.0 jest aktywny, przejście nastąpi dopiero 21 lipca.

Fork został ustawiony we wspomnianą datę na wysokości bloku 1 760 000. Użytkownicy mogą jednak ulepszyć swoje portfele w oczekiwaniu na rozwidlenie.

Mówiąc o bezpieczeństwie, ION 5.0 zawiera hybrydowy algorytm konsensusu, który wykorzystuje zarówno Proof-of-Work, jak i Proof-of-Stake. Użytkownicy mogą więc kopać tokeny (tokeny ELEC) lub wdrażać masternodes. Warto jednak zaznaczyć, że wydobycie i tyczenie będą dostępne po rozwidleniu.

Kolejną ekscytującą cechą aktualizacji jest zamiar ograniczenia inflacji poprzez protokół weryfikacji POTX. POTX jest częścią wcześniejszej propozycji ulepszenia ION 6 (IIP 6), która ma nadzieję wprowadzić szereg nowych usług i strukturę opłat w celu zwiększenia deflacji.

POTX, który jest drugą z dwóch strategii deflacyjnych, które zostaną przyjęte przez ION , pozwoli na upamiętnienie i weryfikację transakcji za pomocą odpowiednich transakcji w łańcuchu.

Każda transakcja w sieci spowoduje pobieranie, spalanie i dystrybucję opłat ION . POTX może być używany przez dowolny podmiot za pośrednictwem jego interfejsu API. Platforma Ionomy przyjmie POTX do weryfikacji wszystkich transakcji w łańcuchu, przyczyniając się do znacznej i regularnej presji na obniżenie ogólnej podaży ION .

Wraz z rozwidleniem i przejściem do ION 5.0, zespół wyda nowy portfel Electron.

Uruchomić Masternode możesz na platformie Gentarium.

ionomy masternode gentarium

Zakupisz ION na giełdach CREX24, STEX, Bittrex

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO