page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Drodzy YieldNoderzy,

Z przyjemnością udostępniamy drugą część serii biuletynów bożonarodzeniowych, w której przedstawiamy wszystkie poczynione postępy, a także to, co nadchodzi i co jest zaplanowane.

Prosimy o poświęcenie czasu na dokładne przeczytanie wszystkiego. Temat NFT jest szczególnie ważny, ponieważ zdasz sobie sprawę z potencjału jego zdobycia. Wymaga to trochę nauki, ale nie możemy wystarczająco podkreślić, jak ważne i korzystne jest to naprawdę. Zanurkujmy od razu!

Wyjaśnienia NFT – dlaczego prośba o to ma sens

Jak czytaliście w poprzednim biuletynie, złożenie wniosku o osobisty cyfrowy NFT będzie możliwe do końca grudnia. Zdecydowanie zalecamy to zrobić, ponieważ:

  1. Unikalny. Każdy NFT jest rzadki , niepowtarzalny i niepodzielny . Można go kupować i sprzedawać nieskończoną liczbę razy. Nie będziesz zależny od platformy YieldNodes ani żadnej strony trzeciej; jest Twoje i możesz nim zarządzać samodzielnie. Przeczytaj szczegółowo, jak to zrobić tutaj . Trzeba się trochę nauczyć, ale nie wahaj się, bo może to być niezwykle dochodowe.
  2. Uprzywilejowany. YieldNodes NFT mają pierwszeństwo w YieldNodes Pro. Uruchomienie platformy YieldNodes Pro jest nadal ich priorytetem numer jeden na rok 2024. Posiadacze NFT uzyskają priorytetowy dostęp, a ponowne założenie lub odkup może zostać zrealizowane szybciej i znacznie efektywniej niż reimport salda osób, które nie odebrały NFT.
  3. Rzadki. Nieodebrane NFT są trwale niszczone* . Po upływie terminu 31 grudnia 2023 r. wszystkie nieodebrane NFT zostaną zniszczone i nie będzie można ich już nigdy przywrócić do życia. Jest to szansa, która ma określony czas. Kiedy nieodebrane NFT zostaną zniszczone, pozostałe NFT – zgodnie z prawem niedoboru – staną się cenniejsze. Ponieważ rynek obecnie przyznaje NFT 15% wartości salda powiązanemu z nim YieldNodes NFT, można założyć, że wartość ta będzie stopniowo rosnąć, szczególnie w miarę zbliżania się daty premiery YieldNodes Pro.
  4. Łaski i korzyści. NFT może działać jako anonimowy identyfikator, który pozwala nam identyfikować adresy właścicieli NFT i wdrażać bonusy, a także zapewniać dostęp do obszarów i prezentów. Po uruchomieniu YieldNodes Pro wyobraź sobie wysyłanie nagród z masternode bezpośrednio do posiadacza NFT, na przykład bez potrzeby posiadania strefy członkowskiej. Lub, jako kolejny potencjalny przykład, zapewnienie dostępu do obszaru członków YieldNodes Pro poprzez identyfikację prawidłowego Posiadacza NFT poprzez powiązany adres, co sprawi, że przechowywanie danych osobowych stanie się niepotrzebne (i stanie się bardziej zdecentralizowane). To tylko przykłady tego, co jest możliwe. Mechanika NFT pozwala nam przejść na wyższy poziom i zbudować prawdziwie zdecentralizowaną ofertę, a nie chcielibyśmy, żebyś to przegapił.
  5. Oświadczenie. Sygnalizujecie im i społeczności, że stoicie za projektem i wspieracie ich działania na rzecz jego rewitalizacji. Szybsze wzrosty oznaczają szybsze ożywienie i szybszą aprecjację cen. Projekcja na zewnątrz ma o wiele większe znaczenie w kryptowalutach niż na jakimkolwiek innym rynku. Silna, zjednoczona społeczność jest tam, gdzie to możliwe.

 

Drugie miejsce YieldNodes NFT pod względem wolumenu na rynku Magic Eden

Drugie miejsce YieldNodes NFT pod względem wolumenu na rynku Magic Eden

Nie zwlekaj i zabezpiecz swoje NFT już teraz. Jak wspomniano wcześniej, nie jest to obowiązkowe i nie niszczy Twoich zasobów w YieldNodes, ale jest sposobem na wsparcie YieldNodes jako społeczności i pokazanie wiary, że ruch do przodu i ewolucja to sposób na szybszy powrót do pełni sił.

 

Przeczytaj teraz, jak ubiegać się o NFT!

 

Ogłoszenia stron trzecich

Birake Exchange

Birake Exchange to platforma wymiany kryptowalut, która oferuje szeroką gamę monet kryptowalut (a także wszystkich ponad 17 monet DECENOMY ).

Nowy system KYC z ID Verse www.idverse.com

Birake nawiązał współpracę z ID Verse, wprowadzając szybszy i wydajniejszy proces KYC (Poznaj swojego klienta)**. Jest to procedura obowiązkowa dla wszystkich nowych użytkowników i zachęcamy istniejących użytkowników do jej ukończenia w nadchodzących tygodniach. Zwiększy to bezpieczeństwo i usprawni obsługę użytkownika w Birake. Przeczytaj więcej tutaj .

Funkcja wypłat Fiata

Funkcja wypłat Fiata jest już w drodze do Birake Exchange . Ta funkcja ułatwi zakup kryptowalut przy użyciu tradycyjnych walut, poprawiając dostępność i wygodę dla użytkowników, a także otwierając ekosystem na szeroką gamę nowych klientów.

Zarabiaj z Birake

Przygotuj się na skorzystanie z nadchodzącego programu partnerskiego na Birake Exchange . Ten program pozwoli Ci zdobywać nagrody za polecanie nowych użytkowników. Więcej szczegółów już wkrótce!
DECENOMIA

Co musisz wiedzieć o hostingu wieloinstancyjnym DECENOMY dla Masternodes

Masternoding i staking są zwykle ograniczone do jednej kryptowaluty na serwer lub VPS. Proces konfigurowania wielu węzłów głównych w różnych ekosystemach był w przeszłości żmudny i czasochłonny.

Dzięki rewolucyjnemu hostingowi z wieloma instancjami , który (o ile nam wiadomo) jest możliwy tylko w ekosystemie DECENOMY, proces ten został uproszczony i usprawniony w celu zabezpieczenia sieci.

Funkcja hostingu wielu instancji to jedna z innowacji DECENOMY, która wzbogaca systemy masternodów. Ta funkcja umożliwia pełnemu węzłowi hostowanie wielu instancji masternodu. Ta innowacja ma na celu uproszczenie operacji, zmniejszenie barier dla operatorów masternodów i zachęcenie do oszczędnego zarządzania na jednym serwerze, promując w ten sposób szersze uczestnictwo. Przeczytaj więcej tutaj .

Jak funkcja Last Paid V2 ulepsza system DECENOMY Masternode

Próbując ulepszyć system masternode DECENOMY i powiązane z nim monety, DECENOMY wprowadziło Last Paid V2 . Ta funkcja ma na celu optymalizację procesu śledzenia ostatniej płatności za węzły główne w sieci. Informacje te są cenne, gdyż pomagają w ustaleniu kolejności płatności. Ponadto można go wykorzystać do przewidzenia, kiedy węzeł główny powinien spodziewać się nagrody. Przeczytaj więcej tutaj .

Wiadomości ogólne

Oznaki rajdu Altcoinów

Wraz z rozwojem Bitcoina i oczekiwaniem na pojawienie się potencjalnego funduszu ETF w USA w styczniu, Bitcoin wzrósł i powróciło zainteresowanie kryptowalutami jako narzędziem inwestycyjnym. Altcoiny pozostały w tyle, ale rynek wykazuje oznaki wzrostu.

Szafir (SAPP), flagowa moneta sieci DECENOMY, zyskała w ciągu ostatniego miesiąca ponad 57%

Szafir (SAPP), flagowa moneta sieci DECENOMY, zyskała w ciągu ostatniego miesiąca ponad 57%

Szafir (SAPP), flagowa moneta sieci DECENOMY, zyskała w ciągu ostatniego miesiąca ponad 57%.

Sprawdź tutaj handel na żywo na Birake!

Spodziewaj się kolejnej aktualizacji 17 grudnia, gdy zagłębimy się w przyszłość YieldNodes!

Jak powiedział kiedyś Samuel Johnson: „Wielkich dzieł nie dokonuje się siłą, ale wytrwałością”. Jesteśmy bardzo podekscytowani, gdy krok po kroku wkraczamy w rok 2024 i jesteśmy zaangażowani w budowę YieldNodes Pro.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO