page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowego programu podziału wypłat, którego celem jest zwiększenie użyteczności tokena MIDAS i połączenie rozwoju platformy z rynkiem MIDAS.

Co to jest podział wypłat?

Midas codziennie analizuje łączne wypłaty dla inwestorów we wszystkich monetach/tokenach i inicjuje podział wypłat na rynku MIDAS w wysokości 10%. Z całkowitej dziennej wypłaty 0,3 BTC dla użytkowników, 0,03 BTC przepływałoby codziennie na rynek MIDAS – co oznacza prawie 1 BTC miesięcznie! Stopa podziału wypłat będzie weryfikowana co sześć miesięcy.

Różni się to od wspólnego podziału dochodów. Tam, gdzie podział przychodów jest oparty na przychodach generowanych przez firmę, które mogą się drastycznie różnić w zależności od miesiąca, podział wypłat będzie oparty na TVL (całkowita wartość zablokowana) w portfelu Midasa i stawce wypłat, dla których generują użytkownikom. Zapewni to stały i trwały przepływ płynności na nowy rynek MIDAS.

Mówiąc najprościej, jeśli zainwestujesz w DOWOLNĄ monetę/token na Midas, bezpośrednio przyczyni się to do przepływu aktywów na rynku MIDAS.

Midas Investments – oszczędzaj i zarabiaj!

Co się dzieje z zakupionymi tokenami MIDAS

Zakupione tokeny trafiają do jednej z trzech lokalizacji:

  1. Fundusz wzrostu

Środki będą przechowywane i wykorzystywane wyłącznie w celu zapewnienia możliwości rozwoju platformy Midas i/lub tokena. Możliwe rozwiązania to:

  • zapewnianie płynności nowym lub istniejącym pulom płynności, aby zapewnić siłę rynkom i otworzyć możliwości na nowych platformach.
  • zapewnienie płynności otwarcia na nowe opcje farmowania lub obstawiania dla użytkowników, co zwiększa świadomość zewnętrzną Midasa.
  • możliwości marketingowe, czy to wewnętrzne, czy zewnętrzne działania, które oceniliśmy, otwierają nowe możliwości rozwoju.
  1. Wzrost RRSO dla inwestorów

Środki zebrane w ramach tej alokacji zostaną uwolnione w kolejnym sześciomiesięcznym cyklu wielkości emisji –   po półrocznym przeglądzie emisji z inteligentnych kontraktów.

  1. Spalanie

Fundusz wprowadzi wyznaczony adres portfela spalania tokena MIDAS, który nie zostanie odzyskany po spaleniu.

 

Przepływ aktywów z podziału wypłaty będzie weryfikowany co sześć miesięcy, aby upewnić się, że środki zakupione w ramach podziału wypłat są wykorzystywane do zapewnienia optymalnych wyników długoterminowych. W celu uruchomienia 50% zakupionych MIDASów trafi do funduszu wzrostu, a 50% do funduszu doładowania Investor APY.

Gdzie odbywają się te zakupy?

Dokonają kompletnych zakupów dla podziału wypłaty przez dwie największe płynność dla tokena MIDAS. Obecnie jest to Spiritswap i Bombswap. Ceny za pośrednictwem tych platform bezpośrednio przyczyniają się do bieżących danych rynkowych dla MIDAS na CMC i Coingecko i pomogą w zapewnieniu maksymalnego wsparcia i wzrostu rynku MIDAS.

midas invest

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO