page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

24

Rynki kryptowalut nie były zbyt ekscytujące w czerwcu. Widzieliśmy, że ceny nadal spadają i nie było zbyt wiele do optymizmu.

Tradycyjnie lipiec był dobrym miesiącem dla Bitcoina. Ostatnio pojawiło się wiele złych wiadomości i wielu inwestorów wyszło na zewnątrz po zobaczeniu strat przekraczających 50%. Czy zobaczymy odbicie w lipcu, czy też weszliśmy w bessę?

Istnieje kilka krytycznych punktów, które będą mieć miejsce w lipcu. W zależności od tego, jak się to potoczy, możemy zobaczyć, jak Bitcoin wzrośnie powyżej 45 000 USD lub spadnie do mniej niż 20 000 USD.

Pierwszym ważnym wydarzeniem będzie uwolnienie funduszy Grayscale.

Może być więcej krajów, które dołączą do Salwadoru, przyjmując Bitcoin od lipca.

Duża aktualizacja dla Ethereum może wywołać rajd dla Bitcoina i altcoinów w lipcu.

Elon będzie miał więcej przemyśleń na temat Bitcoina i wyraża je publicznie. Jest to prawie pewne, że w lipcu zobaczymy pewną zmienność cen.

Zarób lub zgiń w lipcu wydaje się być teraz hasłem w krypto. Co się stanie? Będę trzymał mocno z diamentowymi wskazówkami i zegarkiem.

Wiadomości o kryptowalucie VAULT w tym tygodniu

Cotygodniowa aktualizacja inwestycji kryptowalutowych VAULT #13 rada

Aktualizacja z 5. spotkania zarządu rezerwy VAULTility VAULT (VRB)

W czwartek Rada Rezerw VAULT zakończyła swoje piąte zaplanowane comiesięczne spotkanie w celu omówienia i podjęcia decyzji o minimalnej gwarantowanej cenie monety VAULT (MGP) na następny okres MGP. Mimo że w tym tygodniu BTC i rynek FUD ponownie załamały się, moneta VAULT nadal trzymała się mocno i znacznie przewyższała MGP* wynoszącą 10 500 satelitów.

Ian zaproponował utrzymanie MGP na 10.500 sat do posiedzenia do 29 lipca, a po dyskusjach VRB zgodził się.

Obecny status:

 • Moneta VAULT MGP 10 500 sat do 29 lipca 2021 r
 • Obecnie ponad 95% monet VAULT jest zablokowanych w KRYO
 • Rezerwa skarbca publicznego 600%+ AUM

*MGP to siatka bezpieczeństwa, a nie cena, po której inwestorzy zazwyczaj handlują. W tym miesiącu ceny handlowe wahały się od około 20% do 30% powyżej naszej siatki bezpieczeństwa!

Potrzebujesz 500 CRYO VAULT, aby dołączyć do VAULT Investors i 1000 CRYO VAULT, aby dołączyć do VAULT Club i VAULT Reserve Board.

Aktualizacja BNJ

BNJ zaktualizowane do nowego zabezpieczenia (9000), wszystkie masternody zrestartowane https://my.vault.investments/coins/bnj/

Powiadomienie o usunięciu NTRN

Po przejrzeniu i ocenie naszych aktualnych wykazów, NTRN zostanie usunięty z platformy VAULT 2 lipca 2021 r. Jest to czysto biznesowa decyzja oparta na nadchodzących zmianach bazy kodu w projekcie Neutron.

Czy wszyscy posiadacze mogą jak najszybciej usunąć swoje monety NTRN. Zwrócimy uwagę na wszelkie pozostałe zasoby, które można ewentualnie odzyskać w przyszłości, przesyłając zgłoszenie do pomocy technicznej.

Chcielibyśmy życzyć firmie Neutron sukcesów na przyszłość.

VAULT Investments świadczy usługi klientom i nie ponosi odpowiedzialności za projekty wymienione lub prezentowane na jej platformie lub ekosystemie. Użytkownicy powinni zawsze DYOR.

Duże aktualizacje platformy VAULT!

Ich niesamowici twórcy pracują nad dużymi aktualizacjami platformy VAULT, w wyniku czego nagrody za niektóre monety pozostaną w tyle, jednak wszystkie opóźnione lub pominięte nagrody zostaną rozdane tak szybko, jak to możliwe i z góry przepraszają za wszelkie opóźnienia!

Niektóre monety, które przegapiły ostatnie nagrody o północy:

 • AGE
 • GTC
 • BNJ
 • prędkości OP
 • MONK

Dodatkowo HCA ma problemy ze swoim łańcuchem.

Wyniki rynkowe VAULT Coin w tym tygodniu

VAULT spadł poniżej 5 USD w tym tygodniu, ponieważ Bitcoin i większość głównych altcoinów ponownie spadły w tym tygodniu. W czwartek zaobserwowaliśmy najwyższy poziom w wysokości 5,02 USD . We wtorek mieliśmy dołek w wysokości 3,97 USD . Zakończyliśmy tydzień na poziomie 4,36 USD , co oznacza spadek z 5,10 USD w zeszłym tygodniu, ze stratą 12,4% w ciągu tygodnia.

Cotygodniowa aktualizacja inwestycji kryptowalutowych VAULT #13 vault kurs

Widzieliśmy, jak codziennie handlowano średnio 2001,97 USD . To utrzymywało się powyżej dziennego poziomu 2000 USD i jest poniżej liczby 3925,14 USD z zeszłego tygodnia .

VAULT handluje monetami na CREX24 i SouthXchange, a w tym tygodniu zaobserwowaliśmy 100% wolumenu obrotu na CREX24. Minimalna gwarantowana cena zakupu 1000 VAULT przy 10 500 Satoshi jest nadal dobrze chroniona przez popyt inwestorów, a zamówienia wynoszą obecnie 457,14 VAULT powyżej ściany. Obecna cena wynosi 13 910 Satoshi (0,0013910 BTC), nieco poniżej ceny zamknięcia z zeszłego tygodnia 14 100 Satoshi (0,00014100 BTC).

Cotygodniowa aktualizacja inwestycji kryptowalutowych VAULT #13 crex24

Oprócz platformy, produktów, wykorzystania i popytu, VAULT nadal czerpie wiele korzyści z powiązania z Bitcoinem. W tym tygodniu widzieliśmy, że BTC spadł o 11,4% . Podczas gdy wartość VAULT spadła o 12,4% w dolarach, w tym tygodniu spadła tylko o 1,3% w wartości bitcoina.

Aktualizacja Bitcoina (BTC)

Wieloryby i rekiny żerują.

Czy uważasz, że Bitcoin jest w kryzysie? Rozważasz sprzedaż całego swojego Bitcoina, a może kupowanie więcej, gdy cena nadal spada? Czy zgadzasz się z Warrenem Buffetem, że Bitcoin i kryptowaluty to nic innego jak trutka na szczury?

Jeśli należysz do grup, o których wspomniałem powyżej, zakochałeś się w FUD (strach, niepewność i wątpliwości), że wieloryby się rozprzestrzeniają. Jeśli chcesz wiedzieć, jak poruszają się rynki, zawsze ważne jest, aby śledzić, co robią wielkie pieniądze. Na tym okropnym rynku kryptowalut można się spodziewać, że ludzie będą wychodzić, póki mogą. Bitcoin to żart. Nie ma wartości. Zmierza do zera. Rządy go zabraniają i uregulują, znikając. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zainwestowałby w trutkę na szczury, prawda?

To tylko jeden miliarder z urojeniami. Wszyscy wiemy, że i tak są szaleni. Z pewnością nikt inny nie kupuje na tym rynku.

Wielomilionowe fundusze inwestycyjne kupują akcje Grayscale. Z pewnością przyjrzeli się wiadomościom.

 

 

 

Tak więc w rzeczywistości wiele osób sprzedających obecnie Bitcoin nie rozumie wartości i potencjału, jaki ma Bitcoin. Ludzie, którzy zarobili miliardy na ogromnych zyskach, które widzieliśmy dzięki Bitcoinowi, nadal kupują tyle, ile mogą, odkąd cena spadła. Ci sami ludzie, którzy publikują informacje prasowe, że Bitcoin jest trucizną na szczury, kupują tyle, ile mogą. Bądź sprytny i spójrz na to, co naprawdę robią wielkie pieniądze, a będziesz lepiej rozumieć, jak gra się w grę.

Wiadomości o kryptowalutach w tym tygodniu

FUD nasila się w tym tygodniu

Szef rosyjskiego banku centralnego: Crypto jest najbardziej niebezpieczną strategią inwestycyjną

Ile zwraca Bitcoin? Goldman Sachs teraz mówi, że Bitcoin nie jest opłacalną inwestycją

Bank w Wielkiej Brytanii zakazuje zakupów kryptowalut z Binance i Kraken, raporty

Indyjska policja aresztowała „Króla Krypto”, który handlował narkotykami za Bitcoin

Nassim Taleb wyjaśnia, dlaczego uważa, że ​​Bitcoin nie działa jako pieniądz i magazyn wartości Store

Bitcoin spada do 32 000 USD, gdy trzeci co do wielkości bank w Chinach ogłosił zakaz korzystania z kryptowalut

Ludowy Bank Chin z szerszym łamaniem bitcoinów i kryptowalut

Gospodarz „Mad Money” wyjaśnia, dlaczego sprzedał swojego Bitcoina

Wielka Brytania nadal ogranicza kryptowaluty z ostrzeżeniami o niezarejestrowanych firmach

Poważne oszustwo kryptograficzne w Afryce Południowej? Dwaj bracia i 69 000 BTC zniknęli razem

Nigdy nie mógł zjeść własnego penisa

John McAfee podobno znaleziony martwy po tym, jak hiszpański Sąd Najwyższy zatwierdził ekstradycję do USA

Dziwne samobójstwo Johna McAfee prowadzi do jeszcze dziwniejszych teorii spiskowych

Uważaj na nową monetę banku centralnego

Bank Rozrachunków Międzynarodowych wspiera waluty cyfrowe banku centralnego

Ethereum staje się coraz trudniejsze do zdobycia

Ponad 100 000 ETH (200 mln USD) postawionych w Ethereum 2.0 w ciągu jednego dnia

Sieć testowa Ethereum spala 88 tys. ETH w ramach przygotowań do EIP-1559

Kto jeszcze patrzy na przeprowadzkę do Salwadoru?

Obywatele Salwadoru otrzymają 30 dolarów w bitcoinach, ponieważ prawo zostanie wdrożone we wrześniu

Elon nigdy się nie zamknie

Elon Musk po raz kolejny dokucza Bitcoin Maximilts

Elon Musk zgadza się na rozmowę o Bitcoinie z Jackiem Dorseyem

Śledzenie portfela kryptowalut VAULT

Chciałem przedstawić bieżące podsumowanie potencjalnych zarobków w VAULT. Przykład, którego używam, to posiadanie 1 masternoda CRYO VAULT (dostępny tutaj CRYO VAULT ) z 0,1 BTC zainwestowanym w program BTC% ( sprawdź tutaj ).

Chciałem Ci pokazać, jakie zwroty możesz zarabiać tygodniowo i narastająco.

Jeden masternode VAULT z 1000 VAULT z bieżącym ~ 28% ROI wygenerował w tym tygodniu 5,39 VAULT, co daje łącznie 72,26 VAULT w ciągu ostatnich 13 tygodni. Suma wynosi teraz 1072,26 VAULT. Łączna zarobiona wartość w dolarach wyniosła 315,05 USD przy obecnej cenie VAULT wynoszącej 4,36 USD. Całkowita wartość BTC po aktualnej cenie VAULT ( 0,00013910 BTC ) wynosi 0,01005137.

Zainwestowanie 0,1 BTC w program BTC% daje 11% APR , co daje tygodniowy zwrot w wysokości 0,00021089 BTC . W ciągu ostatnich 13 tygodni byłoby to warte 0,00274157 BTC lub 86,41 USD.

Całkowita wartość Twoich potencjalnych zwrotów w ciągu ostatnich 13 tygodni wyniesie 401,46 USD lub 0,01279294 BTC.

Vault – jedna z najprostszych do obsługi pula PoS i Masternode

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • Dogecoin
 • Nem
 • Tron
Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO