page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

To był pełen wydarzeń tydzień dla inwestycji VAULT. Chciałem się z wami podzielić tym, co się dzieje z najlepiej strzeżoną tajemnicą kryptowalut.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czym jest VAULT i dlaczego jest tak wyjątkowy, chciałem podzielić się z wami kilkoma linkami, aby pomóc lepiej wyjaśnić strategię stojącą za projektem.

https://my.vault.investments/articles/2020/06/19/vaults-hidden-blockchain-strategy/

Zespół VAULT Investments inwestuje dużo czasu i wysiłku w tworzenie i utrzymywanie solidnej platformy dla inwestorów kryptowalutowych.

https://my.vault.investments/articles/2020/02/06/comprehensive-overview-vault-investments/

Platforma VAULT obsługuje różne wysokiej jakości monety masternode dla inwestorów, a ten artykuł wyjaśnia, jak działają opłaty za hosting:

Mają możliwość wyboru puli monet do kupienia, aby uzyskać 50% zniżki, a ponadto trzymając monety na platformie można korzystać z niektórych wspólnych korzyści masternode do uiszczenia opłaty Hosting dla inne monety. Prime i Stronghold obejmują również darmowy hosting dla wszystkich hostów platformy VAULT tej monety.

Vault – jedna z najprostszych do obsługi pula PoS i Masternode

Kryptowaluta potrzebuje czegoś więcej niż fantazyjnej platformy, aby odnieść sukces. Potrzebny jest jasny kierunek i cel monety i całego projektu. VAULT wdrożył kilka programów zaprojektowanych w celu wniesienia wartości i użyteczności do projektu i monety.

 Zarabiaj 5–25% odsetek na swoim BTC .

VAULT moneta jest ograniczona do całkowitej ilości zaledwie 3 000 000 monet, a fakt, że 95,73% wszystkich monet jest obecnie przechowywanych / zamkniętych w masternodach zgodnie z masternodes.online pomaga utrzymać ich wartość.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #3 1

 

Wyniki rynkowe VAULT w tym tygodniu:

VAULT zakończył tydzień zyskując na wartości. W poniedziałek zanotowaliśmy minimum 9,30 USD , a maksimum 10,32 USD wystąpiło w środę. Zamknęliśmy tydzień na poziomie 9,74 USD, co oznacza wzrost o 3,6% w ciągu tygodnia.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #3 2

 

Wolumen utrzymywał się na wysokim poziomie przez ostatnie 7 dni, osiągając średnią dzienną wartość 5 303,52 USD . Pozostaje ona stale powyżej dziennego poziomu 5000 USD i jest nieco poniżej wartości 5619,20 USD z zeszłego tygodnia .

W tym tygodniu widzieliśmy, że 99,48% wolumenu obrotu miało miejsce na CREX24. Ściana zakupów z minimalną gwarantowaną ceną jest nadal dobrze chroniona przez popyt inwestorów, a liczba zamówień wynosi obecnie 1068,94 VAULT powyżej 10000 Satoshi. Obecna cena wynosi 15 995 Satoshi, utrzymując się na stabilnym poziomie nieco powyżej ceny zamknięcia z zeszłego tygodnia 15 989 Satoshi ( 0,00015989 BTC).

Oprócz platformy, produktów, użytkowania i popytu, VAULT nadal czerpie duże korzyści z przywiązania do Bitcoin, a BTC odnotowało w tym tygodniu wzrost o 4,6% .

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #3 3

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO