page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

39

Winić Joe Bidena i jego propozycję opodatkowania zysków kapitałowych o 40%. Może to przerwa w dostawie prądu w Chinach spowodowała ogromny spadek wskaźnika hashowania. Bez względu na powód, nie był to wspaniały tydzień dla BTC. Obecnie cena kształtuje się powyżej 50 000 USD, a w tym tygodniu odnotowaliśmy 20% korektę. 

 

Big VAULT News w tym tygodniu

W czwartek w społeczności inwestorów kryptowalutowych VAULT Discord opublikowano aktualizację z trzeciego spotkania  VAULT Reserve Board (VRB). W tym spotkaniu, zarząd zaproponował zwiększenie skarbca MGP (minimalna cena gwarantowana) do 10.500 SATs. Od skarbca cena rynkowa była stabilna ze stałym poziomie znacznie powyżej minimum bezpieczeństwa MGP netto kupna. Założyciel VAULT Investments, Ian, podzielił się profesjonalną analizą, zaleceniami i wskazówkami cichego prezesa inwestora, a także postami informacyjnymi Iana. Po dyskusjach VRB zgodził się podnieść wartość monety dla minimalnej ceny gwarantowanej (MGP) do 10.500 SATs co najmniej do 27 maja!

Więc jeśli chcesz ułożyć kilka sat teraz, gdy BTC jest w sprzedaży, otrzymasz gwarantowane 5% więcej sat MGP z każdą monetą VAULT. MGP jest siatką bezpieczeństwa, a nie faktycznymi cenami, za które zazwyczaj sprzedają inwestorzy. Minimalna cena sprzedaży utrzymuje się na stałym poziomie 50% powyżej siatki bezpieczeństwa!

VAULT moneta https://my.vault.investments/coins/vault/coin-packs/ jest ograniczona do całkowitej podaży zaledwie 3 000 000 monet oraz faktu, że 95,91% wszystkich monet jest obecnie przechowywanych / zamkniętych w masternodach zgodnie z https://masternodes.online/ pomaga wspierać i utrzymywać swoją wartość.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 1

z masternodes.online 4–24–21

 

Wyniki rynkowe VAULT Coin w tym tygodniu:

VAULT następował po BTC z 20% korektą wartości. W minioną sobotę zanotowali rekordowy poziom 9,79 USD . W piątek mieliśmy dołek 7,42 USD. Zamknęli tydzień na poziomie 7,75 USD z korektą na poziomie 21,6% w ciągu tygodnia.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 2

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 3

od Coinmarketcap 4–24–21

Pomimo niższej wartości BTC, wolumen pozostał na wysokim poziomie i wzrósł w ciągu ostatnich 7 dni, przy średnim dziennym obrocie 6024 USD . Przekroczyło to dzienny poziom 5000 USD i jest znacznie powyżej wartości 5 303,52 USD z zeszłego tygodnia.

Widzieliśmy, że 100% wolumenu obrotu w tym tygodniu miało miejsce na CREX24. Nowa ściana zakupów z minimalną gwarantowaną ceną jest nadal dobrze chroniona przez popyt inwestorów, a zamówienia wynosi obecnie 1068,32 VAULT powyżej ściany 10,500 Satoshi (wsparcie wynosiło 1068 powyżej ściany 10000 Satoshi w zeszłym tygodniu). Aktualna cena wynosi 15.700 Satoshi ( 0,00015700 BTC ), nieco poniżej zeszłotygodniowej ceny zamknięcia 15.995 Satoshi ( 0,00015995 BTC ).

Oprócz platformy, produktów, wykorzystania i popytu, VAULT nadal czerpie ogromne korzyści z powiązania z Bitcoinem, a oni dzielą ból, ponieważ BTC odnotowało w tym tygodniu 20,2% korektę. Silne ręce są często potrzebne, gdy HODL i czekamy na następne odbicie.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 4

dd Crex 24 4–24–21

 

Aktualizacje platformy

W tym tygodniu dokonano aktualizacji platformy VAULT.

Jules i CM | VAULT.Investments ogłosił kilka powiadomień i aktualizacji platformy:

Powiadomienie o wycofaniu IDX i GIC z listy

Po przeglądzie i ocenie aktualnych zasobów IDX i GIC zostaną usunięte z platformy VAULT w dniu 27 kwietnia 2021 r .

By wszyscy posiadacze mogliby jak najszybciej usunąć swoje monety IDX, aby nie utracić nagród po usunięciu z listy. Zanotują zasoby, które mogą zostać odzyskane w przyszłości, przesyłając zgłoszenie do pomocy technicznej.

GIC ma niedziałający łańcuch, więc użytkownicy nie mogą usunąć swoich monet. Zanotują zasoby, które mogą zostać odzyskane w przyszłości, jeśli funkcjonalność wróci do łańcucha.

Powiadomienie o wycofaniu PIVX z listy

Po przeglądzie i ocenie aktualnych zasobów, PIVX zostanie wycofany z platformy VAULT w dniu 30 kwietnia 2021 r . Jest to decyzja czysto biznesowa uwzględniająca szereg czynników opartych na wydajności i korzyściach dla inwestorów.

Wszyscy posiadacze proszeni są, by najszybciej usunąć swoje monety PIVX, aby nie utracić nagród po usunięciu z listy. Zanotują zasoby, które mogą zostać odzyskane w przyszłości, przesyłając zgłoszenie do pomocy technicznej.

KONJ zaktualizowany do wersji 1.0.3.6, wszystkie masternody uruchomione ponownie.

Vault – jedna z najprostszych do obsługi pula PoS i Masternode

Aktualizacja BTC

Od czasu do czasu my, „weterani”, musimy uczyć początkujących, jak korzystać z HODL i zachować spokój w obliczu spadków BTC. W tym tygodniu widzieliśmy, że BTC spadł poniżej 50 000 $, co oznacza utratę wartości o 20,2%. Jeśli byłeś w krypto przez jakiś czas, wiesz, że to wszystko jest częścią gry. Starzy wyjadacze widzą 20% korektę i śmieją się, ponieważ nie jest nawet blisko 10 najlepszych korekt, które widzieliśmy w przeszłości. Wystarczy rzucić okiem na przykład ostatniej rundy byków w latach 2016–2017.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 5

Mogłeś wykupić BTC z jakąkolwiek z tych korekt i potencjalnie dużo stracić, lub mogłeś trzymać się mocno i osiągnąć 1000% zwrot na swoim BTC przez cały rok 2017. Nawet jeśli kupiłeś na szczycie około 20 000 $ w latach 2017-2018, BTC osiągnął  trzykrotnie więcej w 2021 roku.

Jeśli miałeś szczęście mieć BTC w latach 2013–2015 i nie kupiłeś za nie żadnej pizzy, widziałeś spadek BTC o 87% od 2013 do 2015 roku. Mogłeś pomyśleć, że cała ta sprawa BTC to błysk na patelni. Gdybyś trzymał silny i utrzymywał te BTC, które kupiłeś na szczycie rynku w 2013 roku, dziś siedziałbyś z zyskiem 4300%.

Jeśli spojrzysz na powyższy wykres, zobaczysz interesujące zjawisko. Jak koryguje BTC, nowy dołek jest wyższy niż poprzedni dołek. BTC stale zyskuje na wartości, ponieważ wyższe dołki nadal się kumulują. Szybkie spojrzenie na wykres tygodniowy pokazuje, że ten trend się utrzymuje.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 6

Poniższy tabela pokazuje, jak rozwijał się ten trend w latach 2012–2018.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 7

Kluczową rzeczą do zapamiętania jest to, co zrobili wielcy inwestorzy, tacy jak T. Boone Pickens i Warren Buffet, aby zdobyć swoje bogactwo. Kiedy ludzie krzyczą, że BTC spada i zbliża się do zera, to świetny czas na zakup. Kiedy ludzie krzyczą, że BTC leci na księżyc i jest na maksimum wszechczasów, jest to świetny czas na sprzedaż i czerpanie zysków. Mówię ogólnie i warunki rynkowe są różne, sytuacja każdego jest inna i nie jest to rada finansowa.

Podstawy BTC nie uległy zmianie, a ludzie i instytucje nadal je kupują. Stworzenie małego FUD i wyprzedanie niektórych monet pozwala im tylko dodawać więcej do swoich stosów po niższej cenie. Faktem jest, że portfele BTC z >1000 BTC wciąż rosną.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 8

BTC nadal jest wykupywane z giełd, ponieważ ludzie nadal je kupują.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 9

Lekcja jest taka, że ​​potencjał wzrostu BTC jest ogromny. Trzymaj się mocno dowolnego posiadanego BTC i znajdź sposób na zwiększenie swojego stosu Satoshi. Inwestycje takie jak VAULT, w których można zarobić 30% RRSO, są fenomenalnymi narzędziami, które pomogą Ci zdobyć BTC.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #4 10

Wyścig byków jeszcze się nie skończył. Nie oglądaj się pięć lat do tyłu i nie płacz nad tym, co mogłeś mieć. Kontynuuj wykonywanie ćwiczeń umysłu i upewnij się, że są dobre i mocne strony dla posiadaczy BTC.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO