page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

57

Przez ostatnie cztery tygodnie w tych aktualizacjach dostarczałem informacji o tym, co uważam za jeden z najlepszych ukrytych klejnotów w kryptowalutach. Moneta VAULT była dla mnie świetną inwestycją, a dzisiaj pokażę, dlaczego osiągnąłem dzięki niej duże zyski w moim portfelu kryptowalut.

Dla większości inwestorów kryptowaluta ich głównym g O Al jest kumulowanie Bitcoin. Jeśli jest to Twój główny cel, jedną z pierwszych rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze jakiejkolwiek innej monety niż BTC, jest to, czy ta moneta i projekt będą w stanie przewyższyć zwroty BTC. Jeśli nie mogą osiągnąć lepszych wyników niż Bitcoin, nie ma sensu inwestować w ten projekt.

Widzieliśmy, jak Bitcoin eksploduje i osiąga imponujący zwrot w wysokości 573,2% w tym roku. Potrzeba solidnego projektu, aby dopasować, a nawet przewyższyć ten rodzaj zysku. Litecoin nie zdałby tego testu, ponieważ jego imponujące 487,0% w tym roku spowodowałoby utratę pieniędzy, gdybyś go kupił, a nie tylko HODLING BTC. Niektóre solidne projekty altcoin były w stanie przekroczyć zwroty Bitcoin w tym roku.

Oto krótka lista przykładów projektów, które w ciągu ostatniego roku konsekwentnie przewyższały BTC, i było dużo prasy na temat sukcesu tych projektów:

Ripple (XRP) 639,8%
Stellar (XLM) 672,5%
Chainlink (LINK) 955,9%
Ethereum (ETH) 1300,8%

A co, jeśli powiem ci, że VAULT nie tylko przekroczył BTC w tym roku, ale także przewyższył wszystkie inne udane projekty altcoinowe. Czy siedzisz? Obecny roczny zwrot dla VAULT wynosi 2314,6% !

Oznacza to, że jeśli kupiłeś VAULT ze swoim BTC rok temu, miałbyś 4 razy tyle, ile miałbyś, gdybyś miał właśnie HODL-a na swoje BTC! Czy zaczynasz rozumieć, co ja widzę w tym, co sprawia, że ​​VAULT jest tak wyjątkowy?

VAULT News w tym tygodniu

Ten tydzień był ostatnim tygodniem kwietnia, więc był to ostatni tydzień, w którym można było skorzystać z kilku ofert.

Ostatni dzień wypróbuj zanim kupisz po obecnych niższych cenach!

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 1

Kwiecień 20% bonusu na VAULT Coin Packs + 10% bonusu na VAULT Exchange Buys!

Miejmy nadzieję, że dotarłeś przed terminem i skorzystałeś z tych niesamowitych ofert.

W tym tygodniu widzieliśmy kilka nowych projektów dodanych do platformy VAULT w zakresie wspólnego hostingu masternode i pakietów monet, które inwestorzy kryptowalut mogą kupić za pomocą Bitcoin.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 2

Strona internetowa https://solidus.finance/

Discord https://discord.gg/CW822kMAbz

Twitter https://twitter.com/ExchangeSolidus

Możesz kupić pakiety monet SLDS za pomocą Bitcoin
DARMOWY miesiąc hostingu SLDS

Każdy, kto posiada konto na platformie VAULT, dostał niezłą „kroplę lodu”:

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 3

Wszystkie konta otrzymały BNJ w ICE, aby rozpocząć swoje akcje! Ponadto portfele z ICE, które osiągną 500 BNJ do połowy 28 maja 2021 r., otrzymają dodatkową premię w wysokości 50 BNJ ICE! Te monety pozostaną zamrożone, dopóki nie napełnisz swojego portfela z lodem do 900 BNJ *.

* Binjit to projekt typu masternode, który podnosi zabezpieczenia co około 20000 bloków, więc wymagana ilość wypełnienia, aby utrzymać spadające „z lodu” monety bonusowe, wyniesie 900 BNJ.

Binjit Coin zastrzegł, że wszystkie portfele niewypełnione do 27 czerwca 2021 roku zostaną do nich zwrócone.

Jak to działa

To będzie rosło powoli, naturalnie poprzez kumulację nagród wraz z odsetkami składanymi. Możesz także pomóc mu w szybszym wzroście, deponując monety BNJ w portfelu. Idź sprawdzić, czy otrzymałeś BNJ na platformie, a jeśli potrzebujesz monet BNJ, możesz kupić pakiety monet na platformie VAULT.

lub na

Graviex
CREX24

Jeśli nie masz konta VAULT, zapraszam do zarejestrowania się TUTAJ, aby złapać przyszłe krople lodu i nie tylko!

Chcielibyśmy, abyście wszyscy powitali Bitcrex!

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 4

Dodali BIC z DARMOWYM miesiącem natychmiastowego wspólnego hostingu masternode dla wszystkich posiadaczy BIC i dowolnej liczby monet BIC,  aby ułatwić Ci wypróbowanie platformy!

BIC jest wymieniony w ich pakietach monet, aby ułatwić inwestowanie. Użytkownicy Platformy VAULT mogą zdeponować BTC, wybrać pakiet inwestycyjny i zainwestować w BIC bezpośrednio z Platformy VAULT, aby od razu zacząć zdobywać nagrody. Wszystkie pakiety monet BIC będą zarządzane i sprzedawane bezpośrednio z konta właściciela projektu Bitcrex.

DARMOWY miesiąc hostingu BIC

Po prostu zaloguj się i zdeponuj lub kup monety BIC, a darmowy miesiąc będzie automatyczny i szybko zdobywać nagrody! Możesz zdeponować dowolną ilość monet BIC na akcje masternode i wybrać do 100% reinwestycji, aby szybciej „rosnąć”, łącząc nagrody.

Strona internetowa http://bitcrex.xyz/
Twitter https://twitter.com/Bitcrex
Discord https://discord.com/invite/4HRWQxpfVm
Telegram https://t.me/joinchat/8sGcDaNJvgQ5YmI1
Bitcointalk https://bitcointalk.org/index.php?topic=5323696.0

VAULT Investments świadczy usługi swoim klientom i nie ponosi odpowiedzialności za projekty wymienione lub prezentowane w jej platformie lub ekosystemie. To nie jest porada finansowa.

Wyniki rynkowe VAULT Coin w tym tygodniu

VAULT miał niesamowity tydzień. Widzieliśmy najwyższą cenę od ponad roku 11,11 USD w tę sobotę. W ostatnią niedzielę mieliśmy najniższy poziom 9,07 USD . Zakończyliśmy tydzień ceną 10,87 USD w porównaniu z 7,75 USD w zeszłym tygodniu, uzyskując imponujący wzrost o 37,8% w ciągu tygodnia.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 5

Coin Gecko 5–1–21

 

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 6

Coin Gecko 5–1–21

 

Wolumen pozostał na wysokim poziomie i wzrósł w ciągu ostatnich 7 dni, osiągając średnią dzienną wartość 7252,83 USD . Przekroczyło to dzienny poziom 7 000 USD i jest znacznie powyżej wartości 6 024 USD z zeszłego tygodnia.

Widzieliśmy, że 94,4% wolumenu obrotu w tym tygodniu miało miejsce na CREX24. Nowa ściana zakupu minimalnej gwarantowanej ceny wynosząca 1000 VAULT przy 10,500 Satoshi jest nadal dobrze chroniona przez popyt inwestorów, a obecnie zamówienia wynoszą 1 097,88 VAULT nad ścianą. Aktualna cena wynosi 18.950 Satoshi ( 0,00018950 BTC ), znacznie powyżej zeszłotygodniowej ceny zamknięcia 15,700 Satoshi (0,00015700 BTC).

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 7

Oprócz platformy, produktów, użytkowania i popytu, VAULT nadal czerpie duże korzyści z przywiązania do Bitcoin. BTC miał niezłe odbicie i w tym tygodniu wzrósł o 12,3% .

Aktualizacja BTC

Chciałem kontynuować dyskusję od wprowadzenia i nieco ją rozwinąć w tej sekcji.

Patrząc na altcoiny i ich wyniki w stosunku do BTC, można po prostu argumentować, że monety DOGE wzrosły w tym roku o 14642,9%. Ma wsparcie miliarderów Marka Cubana i Elona Muska, a fakt, że w tym roku przekroczył BTC 25-krotnie, prawdopodobnie sprawia, że ​​jest to atrakcyjna kryptowaluta do inwestowania.

Trudno byłoby temu zaprzeczyć. W przypadku DOGE należy wziąć pod uwagę fakt, że jego kapitalizacja rynkowa wynosi 46 567 127 777 USD. Czy przy tak dużej kapitalizacji rynkowej może wzrosnąć o kolejne 10–100 razy?

Wielu inwestorów w kryptowaluty szuka monet o niskiej kapitalizacji rynkowej. Powodem tego jest wczesne wychwycenie projektu, zanim osiągnie on 1000–2000% wzrost wartości. Największy potencjał w tym zakresie mają projekty o niskiej kapitalizacji rynkowej. Wadą jest to, że w większości przypadków mają również znacznie wyższe ryzyko.

To nie jest porada finansowa, ale chciałem przyjrzeć się temu, co w kilku artykułach było reklamowanych jako najlepsze kryptowaluty o niskiej kapitalizacji na 2021 r. I zobaczyć, jak wypadają w porównaniu z VAULT. Jedyne kryteria, jakie miałem, to to, że projekt musiał być uznanym projektem, który istnieje od co najmniej 1 roku i ma kapitalizację rynkową poniżej 250 000 000 USD. Musieli osiągnąć lepsze wyniki niż BTC z rocznym zwrotem na poziomie> 600%.

Oto niektóre z projektów, które zostały wymienione jako perełki o niskiej kapitalizacji rynkowej na 2021 r .:

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 8

Najczęściej polecane monety o niskiej kapitalizacji rynkowej na 2021 r

Każdy z tych projektów miał dobry rok i ma duży potencjał wzrostu wartości. Dla porównania rzućmy okiem na VAULT:

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 9

Szybko widać, że istnieje ogromny potencjał do masowego wzrostu ceny VAULT. Pamiętaj, że w sumie jest tylko 3 miliony monet VAULT. Obecna podaż w obiegu wynosi 372649, z czego 95% jest zablokowane w głównych węzłach .

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #5 10

z masternodes.online

 

Inną rzeczą, która sprawia, że ​​VAULT jest tak cenny, jest to, że każdy masternode lub wspólny masternode hostowany na platformie VAULT generuje nagrody z około 30% rocznym zwrotem z inwestycji , więc 1000 VAULT masternode może wygenerować około 300 dodatkowych monet w ciągu roku. Platforma VAULT dodaje mocy łączenia, gdy wybierzesz reinwestycję do 100%, dzięki czemu możesz zdobywać nagrody na nagrodach, a nie tylko na pełnych masternodach.

Najniższa kapitalizacja rynkowa dla monet o niskiej kapitalizacji rynkowej powyżej to łańcuch QLC na poziomie 19,544,187 USD. Gdyby VAULT mógł osiągnąć ten poziom, cena wyniosłaby 52,44 USD . Gdyby VAULT mógł osiągnąć kapitalizację rynkową Stratis, to patrzylibyśmy na 620,82 $ za monetę VAULT. Dla chichotu, jeśli Mark Cuban i Elon Musk przerzucą swoje wsparcie z DOGE na VAULT lub dodadzą VAULT do miksu, a VAULT przejmie kapitalizację rynkową monety DOGE, to patrzymy na 124 962,44 $ za VAULT. Kto jeszcze chciałby wprowadzić nową Teslę, którą kupujesz za monety VAULT, do gry Mavs, na którą kupujesz bilety za pomocą monety VAULT? Nie jestem doradcą finansowym i to nie jest to porada finansowa. Po prostu pokazuję potencjalne zyski, które można zobaczyć dzięki monecie o bardzo niskiej kapitalizacji, takiej jak np.: VAULT.

Vault – jedna z najprostszych do obsługi pula PoS i Masternode

VAULT Crypto Portfolio Tracker

Chciałem dać ci podsumowanie tego, co potencjalnie możesz zarobić dzięki VAULT. Przykład, którego używam, to posiadanie 1 CRYO VAULT masternode z 0,1 BTC zainwestowanym w program %BTC. Chciałem ci pokazać, jakie zwroty możesz posiadać co tydzień i łącznie.

  • 1 masternod VAULT o wartości 1000 VAULT z bieżącym 30%
  • ROI wygenerował 5,75 VAULT w tym tygodniu, co daje łącznie 29,16 VAULT w ciągu ostatnich 5 tygodni. Razem jest teraz 1029,16 VAULT. Całkowita zarobiona wartość w dolarach wyniosła 316,97 USD przy aktualnej cenie VAULT wynoszącej 10,87 USD. Całkowita wartość BTC przy aktualnej cenie VAULT ( 0,00018950 BTC ) wynosi 0,00552582.
  • Inwestowanie 0,1 BTC w program BTC% daje 11% RRSO , co daje tygodniowy zwrot w wysokości 0,00021089 BTC . W ciągu ostatnich 5 tygodni byłoby to warte 0,00105445 BTC lub 60 USD.
  • Całkowita wartość Twoich potencjalnych zwrotów w ciągu ostatnich 5 tygodni wyniosłaby 377,55 USD lub 0,00658027 BTC .

To nie jest porada finansowa. VAULT Investments świadczy usługi swoim klientom i nie ponosi odpowiedzialności za projekty wymienione lub prezentowane w jej platformie lub ekosystemie. Inwestuj na własne ryzyko!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Cardano
  • Dogecoin
  • Nem
  • Tron
Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO