page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Jak niektórzy z użytkowników Flits już zauważyli, konfiguracja i wdrażanie nowych masternodów w aplikacji Flits Wallet trwa dłużej niż zwykle. Niestety otrzymali wiadomość od ich dostawcy serwerów, że ze względu na duże zapotrzebowanie związane z Czarnym Piątkiem i Cyberponiedziałkiem nie są w stanie nadążyć. Oznacza to, że obecnie czekają na nowe serwery, które zostały już zamówione od poniedziałku. 

Otrzymali również od nich oświadczenie wyjaśniające, że w ciągu ostatnich 24 godzin ponad 40+ serwerów było w konserwacji przez około 45 minut. Z tego powodu niektóre masternody mogły zostać automatycznie ponownie wdrożone i wymagają ponownego uruchomienia przez użytkowników wewnątrz aplikacji.

Podsumowując, mamy do czynienia z następującymi problemami:

  • Partner, którego używają dla serwerów obsługujących nasze Masternody, ma problemy z dostarczaniem i konfigurowaniem nowych serwerów;
  • Przeprowadzili również konserwację ponad 40 serwerów bez wcześniejszego ostrzeżenia, co oznacza, że ​​istnieje szansa, że ​​masternody zostały zrestartowane lub nie są już włączone;
  • Aktualna oś czasu dla nowych serwerów jest gdzieś w ciągu najbliższych 72 godzin;
  • Konfiguracja nowych masternodów zajmie więcej czasu;
  • Niektórzy użytkownicy mogą napotkać problemy z włączonymi węzłami wymagające ponownego uruchomienia przez naciśnięcie start w aplikacji;

Bardzo im przykro, że tak się dzieje, zwłaszcza teraz, gdy nowy system wdrażania działa płynnie. Oczywiście nic nie mogą na to poradzić i będą na bieżąco informować wszystkich o sytuacji.

Na razie otrzymali powiadomienie od dostawcy serwerów, że może minąć do 72 godzin, zanim będą mogli dostarczyć nowe serwery. Chociaż nie sądzą, aby tak się stało i oczekujemy, że serwery zostaną dostarczone wcześniej, proszą naszych użytkowników o wzięcie tego pod uwagę.

Jak tylko będzie dostępnych więcej informacji, udostępnimy je od razu. Na razie chcielibyśmy, aby użytkownicy wzięli te informacje pod uwagę przed otwarciem zgłoszenia do pomocy technicznej, ponieważ nie mają więcej informacji do udostępnienia, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

 

Miłego tyczenia !

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO