page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

13

SafeInsure

SafeInsure (SINS),  istnieją od ponad roku i dwóch miesięcy, podczas których osiągnęli dość wiele!

Chciałbym przedstawić krótką historię projektu SafeInsure – od początku do chwili obecnej! Projekt rozpoczął się 18.09.2018! Moneta SafeInsure – SINS była dostępna tylko na giełdzie, nie było przedsprzedaży ani prywatnej sprzedaży! W ciągu miesiąca SINS został wymieniony na 4 giełdach, Masternodes.online, na CMC i Coingecko, a także na wielu stronach promujących, dokonał jednej aktualizacji portfela, a także zapłacili kaucję za wymianę giełdzie Cryptopia!

W następnych miesiącach kontynuowali promocję i prezentację na całym świecie SafeInsure Project! Uruchomili  również sprzeda z SINS na 3 kolejnych giełdach, w tym Cryptopia! Udało im się również uruchomić SINS na prawie wszystkich współdzielonych platformach masternode ze świata kryptograficznego! Rozszerzyli również zespół! W tym momencie „niektórzy ludzie” zaczęli atakować blockchain SafeInsure. Na początku 2019 r. rozmiar łańcucha bloków SINS wynosił około 2 GB (o wiele za dużo jak na 4-miesięczny łańcuch bloków)!

Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, w styczniu 2019 r. wydali wersję portfela Sins v1.0.0.4! Dzięki tej aktualizacji ataki zostały zatrzymane! Byli pierwszym zespołem, który rozwiązał ten duży problem! Od początku roku do chwili obecnej są w kontakcie z różnymi firmami ubezpieczeniowymi! W świecie ubezpieczeń panuje ogromny entuzjazm, jeśli chodzi o technologię blockchain i ciężko pracują, aby zrobić ten krok naprzód. Razem wstrzymujemy oddech, aż przepisy pozwolą nam połączyć siły z towarzystwami ubezpieczeniowymi, z którymi mieli kontakt.

SINS to kompleksowe rozwiązanie gotowe do przejścia na blockchain, a gdy firmy ubezpieczeniowe będą miały zielone światło, aby korzystać z ich usług, SINS będzie jednym z pionierów w branży oferujących dostosowane rozwiązania. Udało im się przeżyć takie trudności, jak hack Cryptopia w styczniu, kiedy giełda utraciła znaczne kwoty. Pod koniec stycznia mieli nowy ważny problem, który udało im się rozwiązać! Atakujący próbowali zrobić fałszywe zakłady na blockchain! Szantażowali ich! Powiedzieli im, że jeśli nie zapłacą wyjątkowo dużej kwoty, zabiorą wszystkie postawione monety!

SINS traktuje kwestie bezpieczeństwa bardzo poważnie i jest gotowy zapłacić uczciwe kwoty łowcom nagród, ale nigdy cyberprzestępcom. W tym czasie zespół zareagował profesjonalnie i szybko rozwiązał ten problem z aktualizacją portfela w wersji 1.0.0.5!

W następnym okresie promowali projekt SafeInsure, udało im się odbyć spotkania na poziomie C z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi, wymienili SINS na kilku giełdach, zapłacili również za CoinRoom, ale ich nie wymienili, nasz zespół prawny podjął wszystkie działania przeciwko nim w celu odzyskania zapłaconej kwoty.

W kwietniu wystąpił Hack Altbet! Wszyscy użytkownicy, którzy zaktualizowali portfel Altbet i mieli portfel SINS na komputerze, zostali zhakowani, a monety zostały skradzione i zrzucone na rynek. Hack był tak duży, że cena SINS gwałtownie spadła!

W tym momencie SINS został potwierdzony jako silny projekt, ponieważ cena szybko została odzyskana. To nie była wina zespołu SINS, tylko wina Altbet, ale hack wpłynął na cenę SINS. W międzyczasie wymienili SINS na wielu giełdach, dzięki czemu mogą mieć dużą płynność.

Promowaliśmy SINS na całym świecie! W maju 2019 roku uruchomiliśmy wersję Alpha platformy SafeInsure!

Ponadto mieli wiele prób oszustwa na Github! Wielu użytkowników utworzyło konta Github podobne do oficjalnego konta SafeInsure i przesłało na te konta fałszywe portfelel!

W ten sposób ukradli wiele monet SINS! Usunęli wszystkie te formy oszustw i ogłosili to społeczności SINS! W międzyczasie próbowali nawiązać kontakt bezpośredni z dużymi firmami ubezpieczeniowymi, ale bardzo trudno jest je nawiązać. Starają się rozwiązać problem z dostawcami API ubezpieczeniowych. W tym momencie dokonują ponownej oceny ich opcji i szukają najlepszego sposobu osiągnięcia naszego wspólnego celu. We wrześniu świętowali rok SafeInsure! Dobry i zły zespół SafeInsure jest zawsze gotowy do rozwiązania wszystkich problemów, które pojawiły się z czasem!

Dzięki ich  ciężkiej pracy i zaangażowaniu zespołu udało się zrealizować kompletny projekt! I robią duże kroki do przodu! Nie są ludźmi, którzy przestają próbować odnieść sukces!

Ponieważ nie chcą polegać na nikim, tylko na sobie, stworzyliśmy PIERWSZĄ MONETĘ, która blokuje zabezpieczenie masternode na rok, najgorętszy projekt kryptograficzny 2019, najgorętszą jak dotąd monetę masternode, – SafeCapital – SCAP! JEST PIERWSZĄ MONETĄ, KTÓRA JEST  ZABEZPIECZENIEM NA ROCZNY OKRES CZASU! SAFECAPITAL JEST WYZWANIEM EKOSYSTEMU ZABUDOWANYM WOKÓŁ NAJBARDZIEJ INNOWACYJNEJ STRUKTURY MASTERNODE.

SafeCapital blokuje zabezpieczenie masternode na rok, zachowując wartość w systemie, co z kolei stwarza lepsze możliwości finansowe dla uczestników ekosystemu. Aby dowiedzieć się więcej o nowym projekcie, sprawdź to na:

Strona internetowa:   https://www.safecapital.io/

Discord:   https://discord.gg/gvTHDdN

Bitcointalk:   https://bitcointalk.org/index.php?topic=5200594.0

Bardzo ważne: projekt SINS będzie nadal rozwijany!

Projekt SINS nie zostanie porzucony! W pierwszej fazie próbowaliśmy nawiązać kontakt z dużymi firmami ubezpieczeniowymi, ale one nie chciały jeszcze zrobić kroku w kierunku technologii blockchain! Teraz staramy się znaleźć dostawców ubezpieczeń API, aby zawrzeć z nimi umowy! Nadal ciężko nad tym pracujemy! Nigdy nie przestawaliśmy pracować nad tym projektem przez sekundę!

Ponieważ stawiamy naszą społeczność na pierwszym miejscu, każdy posiadacz SINS może zamienić swoje monety na monety SCAP! Będzie można zmienić tylko 1000,00019 uddziałów SCAP – strona wymiany tutajhttps://www.safecapital.io/swap. Wszyscy użytkownicy, którzy zamienią SINS na SCAP, będą musieli stworzyć masternode (s). Wszystkie szczegółowe informacje na temat projektu SafeCapital można przeczytać w białej księdze projektu SafeCapital!

Deviant

Poznaj raport projektu  z ostatniego tygodnia:

  • Zaktualizowano linki w sekcjach #links i # exchange-listing-progress ;
  • Prawie wszystkie dostępy są przenoszone termin do 11 listopada;
  • Dex: praca na bramie;
  • Przywrócona współpraca z zespołem SPP –Simple PoS Pool ;
  • Poznaj nowego administratora Discord to: @KDub (mądry i uczciwy);
  • Zaczynamy przygotowywać program wyścigów i gier dla całej społeczności!
  • Zespół szuka specjalisty Bitshares, potrzebna jest aktywna pomoc (konsultacja) na zasadzie wolontariatu. Chcą poprosić społeczność o zachowanie spokoju, idziemy do przodu małymi krokami – jest ruch.
  • Zespół stara się tworzyć produkty i zacząć działać. Tak będzie, ale nie będzie tak szybko, jak byśmy tego chcieli.
  • Aktualizacja mapy drogowej jest możliwa, gdy sytuacja z warunkami okresów pracy nad produktami stanie się bardziej przejrzysta. Jak dotąd nic nie jest jasne na temat harmonogramu – programiści właśnie weszli w pełnoprawny proces roboczy.

Nadchodzą dobre czasy, Twój zespół Deviant


Inne informacje

 

BitGreen

BitGreen jest teraz na liście CryptoWolf.eu, gdzie możesz kupić  BITG za pomocą kart kredytowych i debetowych! Możesz także wymieniać się wieloma innymi monetami, w tym $ BTC $ ETH $ LTC

BitGreen jest teraz na liście CryptoWolf.eu

Dowiedz się więcej:  https://medium.com/@cryptowolf_eu/bitgreen-listing-1af09a2366cc

 

PIVX

FoundationsPC opublikował jedno z najbardziej dokładnych i merytorycznych przeglądów projektu PIVX Proof of Stake. A także świetny przegląd o Cardano .

TRON

TRON bardzo aktywnie buduje nowe partnerstwa i pomaga liście TRX na różnych giełdach kryptowalut w 2018 i tym roku. Po integracji z Samsung i McAfeeDex, TRON właśnie potwierdził współpracę z Poloniex . Zobacz więcej na https://www.tapchibitcoin.vn/gia-tron-da-san-sang-de-cat-canh-khi-justin-sun-trao-tang-50-trieu-trx-cho-cac-dai-dien-cao-cap.html

DAPS

Co to jest Sequence ?

SEQ obsługuje aplikacje DAP stworzone przez Duality i zewnętrznych programistów, zapewniając także redundancję danych wpisów BDAP i weryfikację znaczników czasu dla Dynamic.

Livenodes CREX24

Livenodes

Z przyjemnością informujemy, że LNO jest już na giełdzie kryptowalut CREX24!

DogeCash

DogeCash  aktualizacja!

Ostatnio wykonują zadania i prace programistyczne w ciszy. Wersja portfela 5.0.0

Nowy interfejs – Monitorowanie stawek – Wykres dochodów

Zespół przygotował się do zrobienia wersji 4.1.0, ale doszliśmy do wniosku, że mogą wydać nowy interfejs i naprawić niektóre błędy zgłaszane przez użytkowników z powodu awarii.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO