page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Wombat 1 września 2020 r. wypuścił  Womplay – platformę z nagrodami przeznaczoną dla zapalonych graczy, która zapewnia im dodatkowy EOS oprócz tego, co robią w grach.

 

Womplay Co to jest i jak można za jego pomocą zdobyć EOS 2

Najlepsze jest to, że wszystkie Twoje ulubione tytuły od Crypto Dynasty po Chain Clash zostaną z nim zintegrowane!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Womplay i jak już możesz zacząć zdobywać nagrody? W takim razie ten post jest właśnie dla Ciebie!

➡️  Womplay

Kod referencyjny – 6Y6483C

Jak działa Womplay?

Womplay będzie zawierał kilka rodzajów wyzwań z różnymi schematami wypłat. W sumie gracze mogą wskoczyć do czterech działań w Womplay:

  • Szybka gra. Dostępny będzie wybrany poziom gier przeglądarkowych, aby zapewnić większą różnorodność w Womplay i zapewnić łatwe opcje zarabiania. Jednak wybór Szybkiej gry może nagrodzić Cię łącznie tylko 100 Wombuckami dziennie.
  • Zadania. W prawym górnym rogu możesz zobaczyć zwój zadań z codziennymi zadaniami dla Ciebie. W zamian otrzymasz Wombucks.
  • Wyzwania oparte na wydajności. Te rzeczy mogą ci się wydać znajome, jeśli kiedykolwiek brałeś udział w Wombattle: aby wygrać więcej, będziesz musiał pokonać swoich konkurentów. Może to być osiągnięcie kamienia milowego szybciej niż inne lub granie w grę przez dłuższy czas i tak dalej. Wyzwania te zawsze będą ograniczone pod względem czasu trwania i liczby zwycięzców. Wszyscy użytkownicy Womplay, którzy zgłosili się do takiego wyzwania, będą mogli śledzić swoje postępy na tablicy wyników. Generalnie te wyzwania trwają kilka dni, a wypłaty są dokonywane bezpośrednio w EOS.
  • Rutynowe akcje w grze. Wykonywanie określonych czynności w grze, takich jak osiąganie kamieni milowych, używanie przedmiotów lub robienie zakupów, również przyniesie ci kilka Wombucków. Te Wombucks będą Ci dobrze służyć później, co prowadzi nas do…
  • Wydarzenia związane z wypłatą gotówki. Zgłoszenie się na te czasowe wydarzenia pozwoli Ci zdobyć część z ustalonej puli nagród EOS. Wydarzenia te trwają tydzień i zwykle kończą się w piątki o godzinie 13:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Wombat wypuścił Womplay

Jak zacząć w Womplay?

Aby korzystać z Womplay, musisz mieć konto EOS utworzone w Wombat lub zaimportowane do niego . Inne portfele nie będą kompatybilne.

Tu ściągniesz portfel po rejestracji w Womplay

Dołącz do mnie i uzyskaj kilka darmowych transakcji wpisując kod “M4HRZK” po zarejestrowaniu się tutaj

   https://getwombat.page.link/welcome

Womplay utworzy dla Ciebie konto EOS, kiedy się zarejestrujesz. Jeśli jednak jesteś już zarejestrowany w Wombat, wybierz dokładnie tę samą metodę rejestracji, której użyłeś w Wombat. To samo działa w drugą stronę – aby przechowywać lub przenosić swoje zarobki w Womplay, zaloguj się do Wombat przy użyciu tej samej metody rejestracji, której użyłeś w Womplay.

Nie panikuj jednak, jeśli masz tylko konto Telos – nadal możesz utworzyć konto EOS z wyprzedzeniem. Oto jak możesz to zrobić.

Przez portfel. W Wombat przejdź do ekranu Portfela i dotknij EOS. Stuknij lub kliknij dowolną czynność dotyczącą zasobu (Wyślij, Odbierz, Handel). Alternatywnie przejdź do Ustawień, przejdź do Klucze i konta i dotknij EOS. To przeniesie Cię do przepływu tworzenia konta.

Poprzez wydarzenie wypłaty. Po dołączeniu do wydarzenia wypłaty zostaniesz poproszony o utworzenie konta EOS w Womplay.

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie tworzenia konta, a skończysz w mgnieniu oka! Jeśli masz już konto EOS, możesz je również zaimportować.

womplay logo

 

Jak mogę zarabiać na Womplay?

Aby zamienić Wombucks na EOS, musisz dołączyć do specjalnego wydarzenia wypłaty – zobaczysz fioletowy przycisk pod pulą nagród. Wszystkie Wombucks na Twoim aktywnym saldzie powyżej będą się liczyć do nagrody. 

Wydarzenia te zazwyczaj trwają tydzień i kończą się w piątki o godzinie 13:00 czasu środkowoeuropejskiego. Twoje zarobki zależą od dwóch rzeczy: całkowitej ilości Wombucks zgłoszonych na wydarzenie i Twojego udziału w nich.

Na przykład, jeśli wszyscy pretendenci dołożą 100 000 Wombucks, a Ty wprowadzisz 16 000 Wombucks, otrzymasz 16% puli nagród. Zwróć uwagę, że ten udział może się zmienić, gdy więcej Womplayerów dołączy do wydarzenia i wniesie Wombucks.

 

 

Czy moje zarobki są ograniczone?

Ich gry Quick Play mają dzienny limit 300 Wombucks. Poza tym poszukiwacze mają limit 2000 Wombucks. Nie ma dziennej ani tygodniowej maksymalnej kwoty, więc nic nie powstrzyma Cię przed szaleństwem na zarabianie!

wombat games EOS

Co mogę zrobić z moim EOS?

Dzięki EOS możesz kupować przedmioty w grze, miękką walutę lub premie w Prospectors , Chain Clash , Crypto Dynasty i wielu innych grach. Jeśli naprawdę szukasz więcej możliwości zarobkowania, możesz zablokować je w hubach DeFi, aby uzyskać odsetki.

 

Zacznij grać na WomPlay

 

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 1

Jak zacząć w DeFi z Wombatem

Ponieważ DeFi przejmuje przestrzeń kryptograficzną z dużą prędkością, wciąż jest bardzo mało informacji o jego sektorze EOS. W tym dziale opisze wszystkie projekty DeFi dostępne natywnie w ichportfelu.

Należy pamiętać, że ten post nie powinien być traktowany jako porada finansowa i służy wyłącznie do celów wprowadzających i informacyjnych. Zawsze rób własne badania, zanim zaangażujesz się w projekty kryptograficzne.

Jeśli nie jesteś dogłębnie zaznajomiony z DeFi i tym, jak to działa, zapoznaj się z jednym z naszych wcześniejszych postów, aby zapoznać się z najgorętszymi mechanizmami zarabiania w tym sektorze. Bardziej doświadczeni pożyczkodawcy i animatorzy rynku mogą od razu przejść do naszej oferty DeFi.

Defis.Network

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 2

Główne sektory: wymiana, zamiana, yield farming.

Inteligentny kontrakt audytowany przez SlowMist & PeckShield (audyty są dostępne tylko w języku chińskim)

Multisig: Nie

Całkowita wartość EOS zablokowana (w momencie pisania): ponad 13,8 miliona EOS

Defis.Network to najpopularniejszy projekt DeFi na EOS według Dapp Radar. Oferuje dwie najprostsze i najbardziej lukratywne możliwości yield farming w DeFi, które w naturalny sposób wspierają się nawzajem. Możesz zapewnić płynność szerokiej gamie pul i możesz tworzyć własne pule, aby zarabiać na opłatach za zamianę i nagrodach za token DFS. Następnie możesz zablokować DFS w skarbcu DSS, aby naliczać odsetki. W momencie pisania tego tekstu RRSO depozytów DFS wyniosła 34,51%.

Defibox

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 3

Główne sektory: pożyczki stablecoin (przez Danchor), swap, yield farming.

Inteligentny kontrakt audytowany przez SlowMist & PeckShield (audyty są dostępne tylko w języku chińskim)

Multisig: Tak

Całkowita wartość EOS zablokowana (w momencie pisania): ponad 21 milionów EOS

Defibox jest wspierany i finansowany przez Newdex, renomowaną giełdę w przestrzeni EOS. W przeciwieństwie do Defis.Network, posiada dodatkową funkcję bezpieczeństwa w postaci kont multisig i bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs. Wybór basenów porównywalny z tym z Defis.Network. To powiedziawszy, zyski z wydobywania płynności z BOX są niższe i bardzo niewiele pul płynności oferuje 24-godzinną APY porównywalną z tymi na depozytach DFS. Defibox ma jednak wyższy wolumen wymiany 24-godzinnej: prawie 1,5 miliona EOS wobec nieco ponad 850 tysięcy w Defis.Network w momencie pisania.

Vigor

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 4

Główne sektory: pożyczki peer-to-peer, pożyczki stablecoin.

Inteligentny kontrakt: audyt przeprowadzony przez Sentnl

Multisig: Tak

Całkowita wartość EOS zablokowana (w momencie pisania): ponad 194 tys. EOS

Vigor jest jednym z najstarszych, jeśli nie pierwszym graczem korzystającym z bezpłatnych protokołów pożyczek ubezpieczonych peer-to-peer na EOS. W przeciwieństwie do swapów pożyczkodawcy nie są dotknięci nietrwałymi stratami i innymi nieodłącznymi ryzykami DeFi. Nagrody wahają się między 3,75% – 4,17% w momencie pisania.

Equilibrium

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 5

Główne sektory: pożyczki stablecoin, obstawianie.

Inteligentny kontrakt: audytowany przez EOS 42 BP

Multisig: Nie

Całkowita wartość EOS zablokowana (w momencie pisania): ponad 4 miliony EOS

Equilibrium jest znane z obsługi pierwszej stabilnej monety opartej na EOS powiązanej z dolarem amerykańskim – EOSDT. Jeśli chcesz zdywersyfikować swój portfel poprzez wymianę wygenerowanych tokenów LP, Equilibrium nie jest najlepszym wyborem. Mimo to obiecuje 11% RRSO w obstawianiu – obecnie najbardziej obiecująca opcja na platformie – wtedy może to być dobry punkt wejścia do przestrzeni DeFi na EOS.

PIZZA

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 6

Główne sektory: pożyczki peer-to-peer, pożyczki stablecoin.

Inteligentny kontrakt: nie znaleziono dowodów audytu

Multisig: Tak

Całkowita wartość EOS zablokowana (w momencie pisania): ponad 550 000 EOS

Pizza oferuje system stablecoin z dwoma tokenami, w którym otrzymujesz tokeny zarządzania (PIZZA) do generowania stablecoinów (USDE) poprzez zabezpieczenie EOS. Zarówno USDE, jak i PIZZA mogą być używane w pulach płynności. Oprócz części z podwójnymi tokenami, jest to całkiem standardowe centrum DeFi z dużym wyborem rynków, w tym natywnymi tokenami innych projektów DeFi. W zależności od RRSO może to być dobra opcja do kumulowania nagród DeFi.

DMD.Finanse

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 7

Główne sektory: yield farming, staking wkrótce.

Inteligentny kontrakt: audytowany przez SlowMist

Multisig: Tak (tylko uprawnienia właściciela).

Całkowita wartość EOS zablokowana (w momencie pisania): 99,9 tys. EOS

DMD.Finance to proste narzędzie do yield farming o bardzo ograniczonym kręgu dostępnych rynków. Nagrody DMD pochodzą głównie z pul płynności utworzonych w Defis.Network, co sprawia, że ​​jest to całkiem dobra opcja do stakowania.

Your Fancy Carp (YFC)

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 8

Główne sektory: pule płynności, yield farming.

Inteligentna umowa: nie znaleziono dowodów audytu

Multisig: Nie

Całkowita wartość EOS zablokowana (w momencie pisania): ponad 32545 EOS

Your Fancy Carp lub YFC to prawdopodobnie jeden z najbardziej ryzykownych, a jednocześnie bardziej lukratywnych projektów DeFi na EOS. Działa podobnie do DMD.Finance i oferuje więcej pul płynności do kumulowania nagród. Jednym z interesujących aspektów tego jest machine gun pool podobna do YETH na YFI. W chwili pisania tego artykułu 24-godzinna RRSO wynosiła 4,96%.

Dolphin Swap

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 9

Główny sektor: yield farming.

Inteligentna umowa: nie znaleziono dowodów audytu

Multisig: Nie

Całkowita wartość EOS zablokowana (na czas pisania): nie dotyczy

DolphinSwap to kolejny projekt stosu w ekosystemie DMD / HUB. Jest bardzo podobny do DND.finance z tylko trzema pulami. To powiedziawszy, może to być przyzwoity dodatek, biorąc pod uwagę jego trzycyfrowe RRSO. Co więcej, DolphinSwap ma wielkie plany, których celem jest zapewnienie platformie korzyści z programowalnej płynności, podobnie jak Balancer na Ethereum.

WOOL.Finance

Jak zacząć w DeFi z Wombatem 10

Główne sektory: yield farming.

Inteligentny kontrakt: audytowany przez Beosin

Multisig: Nie

Całkowita wartość EOS zablokowana (w momencie pisania): ponad 448 tys. EOS

WOOL.Finance ma podobną funkcjonalność do DMD.Finance z wyraźniejszymi statystykami RRSO. RRSO tej samej puli płynności HUB / EOS jest tam nawet nieco wyższa, więc jeśli planujesz zaangażować się tylko w AMM, może to być całkiem opłacalne połączenie wraz z DMD.Finance. Po prostu od czasu do czasu sprawdzaj swoje nagrody.

Podsumowując

Wszystkie projekty DeFi mają wspólne ryzyko i zawsze należy do nich podchodzić z ostrożnością. Mimo to, jako kwitnąca i stosunkowo nowa nisza w przestrzeni EOS, oferuje wiele możliwości krótkoterminowego zarobku. Jeśli zdecydujesz się na eksplorację DeFi, zalecamy rozpoczęcie od ustalonych projektów i zestawianie ich dopiero po ich opanowaniu.

Czy mogę dokonać wypłaty na PayPal lub Payoneer?

Womplay został zaprojektowany jako platforma nagród kryptograficznych – i tak pozostanie.

 

Zacznij grać na WomPlay

 

Życzymy dużych wygranych na WomPlay!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr, Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO