page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Tu znowu mija ósmy dzień miesiąca i miejmy nadzieję, że wywołał uśmiech na Twojej twarzy, gdy spojrzysz na swoje konto YieldNodes lub BTC i zobaczysz przetworzone płatności i skumulowane zarobki. Wszystkie wypłaty zostały przetworzone zgodnie z planem, a dzięki wzrostowi BTC, noding również ma się dobrze.

Wiadomości YieldNodes:

 • Możesz teraz dodawać nowe adresy BTC, a także usuwać istniejące, których nie potrzebujesz już do utrzymywania porządku.
 • Kod QRT do wpłaty Bitcoinów został dodany do strony wpłat dla Twojej wygody.
 • Raporty zostały naprawione … wystąpił niewielki błąd raportowania, ale żadna funkcjonalność księgowa nie została naruszona, a Yegor szybko naprawił problem.
 • Dodano stronę „pomiędzy”, aby zmniejszyć obciążenie pracy poczty elektronicznej i odpowiedzieć na najczęstsze problemy oraz pytania przed wysłaniem wiadomości e-mail do pomocy technicznej. Uwielbiają opinie, ale lubimy poświęcać swój czas na osiąganie zysków, a każda zaoszczędzona minuta to minuta spędzona na dopracowaniu biznesu w celu maksymalizacji efektywności.

Wiadomości operacyjne:

 • Dzięki Coronie, ich wycieczki i zaproszenia na rozmowy z partnerami, Grahamem, Jonathanem i Janna, aby osobiście odwiedzili YieldNodes, musiały zostać przełożone, ponieważ kraje są zamknięte, a loty zostały odwołane. Są jednak bardzo zadowoleni, że udało im się zorganizować podróż do Portugalii, aby rozpocząć tworzenie ich lokalnego biura, więc jest coś dobrego w złym.
 • Mają nadzieję zaprosić gości do ich biura na spotkanie z Ursem w styczniu / lutym. Dołączają małe zdjęcie plakietek i projektów .. przedsmak tego, co ma nadejść 🙂

małe zdjęcie plakietek i projektów YieldNodes

 • Z samej perspektywy masternodowania i sojuszy biznesowych, które budują (pomimo kryzysu) YieldNodes stoi mocno i wysoko, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z ich postępu!

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Rabaty i finansowanie:

Zdają sobie sprawę, że finansowanie twojego konta YieldNodes pozostaje uciążliwe dla początkujących użytkowników Bitcoin, ale dobrą wiadomością jest to, że ich partner (Walleteze) przedłuża zniżkę opłaty manipulacyjnej do listopada:

 • 2500+ EUR … 10% zniżki
 • 5000+ EUR … 15% zniżki
 • 10000+ EUR … 20% zniżki
 • 20000+ EUR … 25% zniżki
 • 50000+ EUR … do negocjacji

Dodatkową korzyścią dla wielu członków YieldNodes dołączających spoza UE jest to, że Walleteze był w stanie wynegocjować obniżenie opłaty za odbiór pobieranej przez ich partnera bankowego SWIFT.

Jak to się mówi, „zaoszczędzony grosz to zarobiony grosz”, więc każdy rabat, jaki możesz uzyskać, ostatecznie będzie miał ogromne znaczenie.

Jak zawsze dziękują za nieustające wsparcie i zaangażowanie oraz za skok wiary, jaki dokonaliśmy, dołączając do nich. Jak dotąd była to niesamowita podróż i nie widać żadnych oznak spowolnienia.

YieldNodes jest tym, po co wszyscy go budujemy, i była to niesamowita jazda. Poza tym, że wszystko działa, pamiętaj, że YieldNodes nie jest regulowane ani nadzorowane. Nie ukrywają tego i wzywają ludzi, aby nie traktowali tego jako konta bankowego. Zawsze bierz pod uwagę ryzyko – rozważ korzyści i wady, a jeśli nadal jesteś na płocie, przyczajaj się i zobacz, dokąd zaprowadzi nas podróż. Nie dają i nie mogą dać żadnych gwarancji, ale są bardzo pewni ich obietnicy 100% uczciwości we wszystkim, co robią!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO