page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Historie społeczności MyCointainer – # 2 David

Historie społeczności MyCointainer - # 2 David

MyCointainer to nie tylko platforma umożliwiająca zarabianie pieniędzy w najprostszy sposób. To przede wszystkim różnego rodzaju ludzie z odległych zakątków świata, którzy zebrali się w tym miejscu, ponieważ interesuje ich jedno – kryptowaluty.

Poznaj historię Davida:

MyCointainer, Kamil: Powiedz nam coś więcej o sobie, kim jesteś, jakie jest Twoje pochodzenie? Zasadniczo opowiedz nam swoją historię.

David: Jestem wykształconym ekonomistą (wyższe wykształcenie). Pracuję jako menadżer produktu w znanej firmie inwestycyjnej. Od zawsze interesowały mnie nowe technologie, ekonomia, inwestycje i finanse. Jestem zdecydowanym zwolennikiem leseferyzmu. Wszystko to oznacza, że ​​naprawdę złapały mnie kryptowaluty.

MC, K: Dlaczego przede wszystkim kryptowaluta? Co jest dla Ciebie dobre w tym nowym świecie kryptowalut?

D: Jak powiedziałem, podoba mi się wolna gospodarka z minimum władzy centralnej (szczególnie w dziedzinie ekonomii). Wierzę, że siły rynkowe rozwiną nasze społeczeństwo lepiej niż interwencje państwa. Kryptowaluty idealnie do tego pasują. Blockchain to prawdziwa innowacja, dzięki której wszyscy ludzie mogą się rozwijać.

MC, K: Kiedy zacząłeś używać MyCointainer? Dlaczego wybrałeś nas?

D: Zacząłem używać MyCointainer prawdopodobnie rok temu. Podoba mi się idea zainteresowania (zysku) finansami (kryptowalutami) w przestrzeni kryptograficznej, ponieważ uważam, że jest to ważna siła rynkowa, która napędza oszczędności i inwestycje. Możesz wykorzystać nadwyżkę, inwestować w nowe projekty i jeszcze bardziej wprowadzać innowacje.

MC, K: Jak myślisz, jakie są najlepsze cechy korzystania z MyCointainer?

D: MyCointainer jest prosty, przyjazny dla użytkownika i intuicyjny i możesz po prostu wpłacać monety i zacząć zarabiać. Podoba mi się, że jest mnóstwo tokenów i monet. Niektóre zyski są dość wysokie w przypadku mniej znanych monet, ale czasami warto zainwestować nadwyżki pieniędzy i zaryzykować.

MC, K: Jak używanie kryptowalut i MyCointainer zmieni Twoje życie?

D: Byłem w stanie zarobić na swoich depozytach, aby mieć lepszą pozycję w finansach i wsparłem moją niezależność finansową, co jest świetne. Zacząłem szukać bardziej szalonych monet i projektować z wyższymi dochodami i inwestować nadwyżki. Jest to korzystne dla mnie i dla projektów, więc myślę, że cała koncepcja napędza innowacje.

MyCointainer, historie użytkowników

Nowości na MyCointainer

? Przedstawiamy obstawianie ETH 2.0 w MyCointainer

obstawianie ETH 2.0 w MyCointainer

?Już za 0,01 $ ETH możesz uczestniczyć w obstawianiu i zarabianiu w sieci Ethereum 2.0

?Zacznij zarabiać z ETH 2.0

Poradnik do obstawiania Ethereum 2.0

obstawianie ETH 2.0 w MyCointainer 2

Ethereum 2.0, zwane również ETH 2.0, to kolejna wersja łańcucha blokowego ethereum. Zawiera zestaw połączonych ze sobą ulepszeń, które sprawiają, że ethereum jest bardziej skalowalne, bezpieczne i zrównoważone.

Ethereum 2.0 będzie wdrażane etapami. Do czasu pełnego uruchomienia Ethereum 2.0 użytkownicy nie mogą odstawić postawionego Ethereum w sieci 2.0.

Najbardziej atrakcyjne opcje w MyCointainer: Użytkownicy mogą postawić dowolną ilość ethereum, nawet od 0,01 ETH.

Sprawdź jak łatwe jest obstawianie Ethereum 2.0:

  • Nowi użytkownicy rejestrują się TUTAJ
  • Po zalogowaniu wybierz opcję wpłaty

Ethereum 2.0 Staking Guide 1

  • Wybierz „Mam już monety” i wyszukaj Ethereum 2.0 z listy

Ethereum 2.0 Staking Guide 2

  • Po wybraniu Ethereum 2.0, kliknij generuj adres

Masz dwie możliwości obstawiania Ethereum 2.0

Opcja 1: Bezpośredni depozyt z portfela zewnętrznego lub dowolnej wymiany do portfela MyCointainer ( adres Ethereum 2.0 wygenerowany od kroku 4)

Opcja 2: Posiadanie już tokenów Ethereum w portfelu MyCointainer

Idź do MyAccount -> Kliknij wypłać

Wybierz Ethereum do wypłaty, jak pokazano poniżej

Ethereum 2.0 Staking Guide 4

Dodaj ilość do postawienia dla Ethereum 2.o (Dodaj adres Ethereum 2.0 wygenerowany w krokach 4) dla adresu wypłaty i kliknij „wycofaj”.

  • Gdy transakcja się powiedzie, a węzeł osiągnie 100%, zostaną wygenerowane nagrody

Uwaga:

Depozyty na Ethereum 2.0 zostaną odzwierciedlone w saldzie użytkowników między 24-48 godzinami

Użytkownicy NIE MOGĄ wycofać swojego Ethereum 2.0, dopóki główna sieć ethereum 2.0 nie zostanie uruchomiona.

Nagrody zostaną uruchomione, gdy przydzielony węzeł Ethereum 2.0 osiągnie 100%. Użytkownicy mogą codziennie sprawdzać stan na plakietce z powiadomieniem, jak pokazano poniżej w panelu.

Ethereum 2.0 Staking Guide 5

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO