page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Drodzy YieldNoderzy, w miarę upływu czasu zbliżamy się do końca roku i CEO Yieldnodes i DECENOMY są bardzo zajęci przygotowaniami wszystkiego na udany rok 2023.

Aby stale informować Cię zgodnie z obietnicą, zapoznaj się z najnowszymi aktualizacjami:

Restrukturyzacja wewnętrzna

Wciąż trwa proces restrukturyzacji tematów organizacyjnych i struktur wewnętrznych. Organizacja jest teraz odchudzona i ściślej zarządzana dzięki zoptymalizowanym procesom, aby zastosować podejście zorientowane na rozwiązania.
Na przykład opracowano oprogramowanie do współpracy, aby skuteczniej koordynować szybko rosnący zespół na całym świecie.

MAPA DROGOWA NA 2023

W tym celu możesz zapoznać się z ich planem działania i celami, które wcześniej zdefiniowali. Wykorzystają czas w okresie świątecznym, aby usunąć blokady i zaplanować dalsze działania na nadchodzący rok.
RoadMap można zobaczyć na https://yieldnodes.com/ =>przewiń w dół do Roadmap. Z czasem – oczywiście – stanie się bardziej dopracowany.

MAPA DROGOWA NA 2023 YieldNodes i DECENOMY

Własna strona internetowa do zbierania partnerstw

Na https://assetprovider.decenomy.net/ możesz zobaczyć stronę i jej proces, który jest używany do aktywnego zbierania aktywów, które będą działać i przeprowadzać transakcje za pośrednictwem DECENOMY. Przyniesie to również wartość ich monetom. Ta strona stale się rozwija i z czasem będzie pokazywać już zaangażowane aktywa, będąc osadzonym w procesie podpisania listu intencyjnego przez przyszłych dostawców aktywów. Zawiera również najważniejsze partnerstwa, które tworzą.

Serdecznie zapraszają do przyłączenia się, jeśli masz aktywa, które chcesz wnieść do DECENOMY; zgodnie z wizją projektu i aprecjacją monety. Będzie miał wiele zalet i korzyści w porównaniu z tradycyjnymi transakcjami i wartościami ekonomicznymi.

Bieżąca sprzedaż

Minimalna cena sprzedaży na żądanie została zgodnie z planem podniesiona do 30% i będzie wzrastać co 2 tygodnie o 10%, aż osiągnie 75%.
Claim Sales działa bardzo dobrze i codziennie otrzymują wiele wiadomości od użytkowników, którzy są bardzo zadowoleni z procedury i wyników. Mimo że nadal odradzają sprzedaż, rozpoczęli internetową kampanię wspierającą sprzedawców.

5% zwrotu do końca grudnia

Zgodnie z obietnicą zwrot 5% zostanie zaksięgowany na Twoim saldzie do końca grudnia jako pierwsza stawka kwartalna. Ten wzrost salda zostanie również dodany, jeśli masz otwartą sprzedaż roszczeń!

Wywiady

Ostatnie wywiady na temat aktualizacji można znaleźć na YouTube:
– Wywiad z Liamem w języku angielskim z niemieckimi i hiszpańskimi napisami:

– Wywiad z Alexandrem w języku niemieckim z angielskimi i hiszpańskimi napisami:

Ich następna aktualizacja pojawi się w styczniu i będzie zawierała więcej szczegółów na temat kolejnych kroków w bieżącym roku 2023.

Wiemy, że ta pora roku może być dla wielu szczególnie trudna, dlatego też pragniemy poświęcić chwilę, aby życzyć Tobie i Twoim bliskim wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz wspaniałego początku pomyślnego nowego roku.

Widzieliśmy wiele upadków i bankructw w przestrzeni kryptowalut w 2022 roku.
Jesteśmy pewni, że YieldNodes i DECENOMY będą jedną z iskier nadziei na ekscytujący rok 2023.

Dziękujemy za nieustające wsparcie i cierpliwość. Jesteśmy przekonani, że działając ramię w ramię, będziemy w stanie osiągnąć wielki sukces w nadchodzącym roku.

W imieniu przeprojektowanego i zrestrukturyzowanego zespołu,

Steve

Dołączanie do grupy społecznościowej YieldNodes na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1119167355184876

Oficjalny serwer Discord YieldNodes, aby usłyszeć informacje bezpośrednio od Ursa, twórcy Decenomy (wiele, wiele odpowiedzi na pytania!): https://discord.gg/uNc2VpCwA9

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO