page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Nodexo to najszybszy i najłatwiejszy sposób na inwestowanie w Masternode. Stworzyli platformę do zarabiania pasywnego dochodu dzięki masternodes

  • Możesz posiadać udział lub pełny masternode i zarabiać pasywnie za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dochód można zainwestować w celu uzyskania wyższych zysków.
  • Masternodes są hostowane w centrach danych Microsoft z gwarancją co najmniej 99,95% dostępności, gwarantując tym samym wypłaty z masternodów inwestorom. Ponadto wszystkie serwery znajdują się w Unii Europejskiej, dzięki czemu są zgodni z RODO.
  • Nie są już potrzebne zaawansowane umiejętności informatyczne. Proces inwestycyjny jest uproszczony, ponieważ oni konfiguruj ąmasternode.
  • Wszystkie inwestycje i zwroty są widoczne w czasie rzeczywistym. Eksplorator bloków jest dostępny dla każdej monety masternode.

 

Nodexo-logo

 

Jak to działa

NODEXO (1)

 

Dlaczego warto wybrać Nodexo

NODEXO (2)

 

Oblicz zwroty (kalkulator znajdziesz na stronie)

NODEXO (3)

 

Rejestracja w NodeXo >

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi dotyczące masternodów kryptowalut, inwestowania i na ich platformie.

Jaka jest różnica między kopaniem Proof-of-Stake a Masternode?

Oba systemy wymagają od właścicieli stakowania, tzn. trzymania monet w sieci, ale w modelu PoS każdy może trzymać dowolną liczbę monet i być akceptowalny dla stawki, dzięki czemu stawianie większej liczby monet daje większą szansę na „wybicie” nowego bloku, a także wyższą nagrodę za sprawdzanie poprawności transakcji w łańcuchu bloków. Podczas gdy masternody są zobowiązane do przechowywania stałej liczby monet jako zabezpieczenia w celu wykonywania funkcji sieciowych, na przykład transakcji natychmiastowych i prywatnych. Musi także stale działać z dedykowanym serwerem i adresem IP.

Jaka jest opłata za usługę?

Opłata serwisowa jest pobierana z otrzymanych nagród blokowych, gdzie 5% to stawka stała plus opłata dynamiczna powiązana z ceną monety.

Kiedy otrzymam moje wypłaty?

Wypłaty są dokonywane na portfel Nodexo, gdy tylko otrzyma je masternode. Na przykład wypłaty GoByte są oczekiwane w ciągu 3-4 dni. Wypłaty Zcoin dokonywane są raz w miesiącu.

Czy mogę uzyskać masternode za Bitcoin i Ethereum?

Tak, możesz uzyskać pełny masternode lub udział masternode za Bitcoin lub Ethereum. W sekcji Portfel Nodexo wybierz tryb masternode, który chcesz uzyskać, i wybierz Bitcoin lub Ethereum jako inwestycję.

Jak mogę zainwestować w akcje masternode?

Przejdź do portfela Nodexo, wybierz masternode, który chcesz posiadać, i zdeponuj monety. Po zdeponowaniu monet przejdź do sekcji Masternodes i kliknij inwestuj.

Czy mogę ponownie zainwestować moje przychody i kupić więcej udziałów w masternode?

Tak, po prostu przejdź do sekcji Portfel i zaznacz pole wyboru Auto Invest. Dlatego wszystkie twoje wypłaty zostaną automatycznie przekazane do następnego masternode.

Ile mogę zarobić?

Zależy to głównie od trybu głównego, w który zainwestowałeś. Wypróbuj ich kalkulator inwestycyjny i oszacuj swój dochód w czasie rzeczywistym. Pamiętaj, że ROI może ulec zmianie w czasie.

Co się stanie, jeśli zmienię zdanie i chcę anulować inwestycję?

Zwrócą twoją inwestycję, koszty transakcji powinny zostać pokryte przez ciebie.

 

Rejestracja w NodeXo >

 

Jak zacząć

Zarejestruj się w Nodexo – TUTAJ

Po wejściu zobaczysz panel główny

NODEXO (4)

Przejdź do zakładki Wallet

NODEXO (10a)

Wybierz interesującą Cię monetę (i wciśnij przycisk Deposit)

NODEXO (9)

Zostanie wygenerowany Twój adres dla monety (lecz wcześniej musisz podać Twój adres do wypłat – przykład monety SCC),

NODEXO (13)

na który należy przelać środki tu dla Energi (możemy również nie posiadając monety NRG zakupić ją bezpośrednio za Bitcoin (BTC)  w systemie.

NODEXO (12)

Przejedz do zakładki Dashboard po przelaniu lub zakupie monet

NODEXO (7)

Wybierz interesująca Cię monetę (tu Energi)

Kliknij przycisk Invest ( jak widzimy minimalna kwota inwestycji to 100 NRG)

NODEXO (8)

Wyskoczy okno, gdzie potwierdzamy naszą inwestycje wpisując liczbę monet do inwestycji i wciskając przycisk Deposit)

Polecenia

Poleć Nodexo znajomym i zarabiaj 20% z ich prowizji za nagrody. Im więcej znajomych dołączy, tym więcej zarobisz pieniędzy.

NODEXO (11)

Oto jak to działa:

  1. Udostępnij swój link partnerski znajomemu
  2. Twój przyjaciel rejestruje się na platformie Nodexo i inwestuje we wspólny tryb masternode
  3. Po skonfigurowaniu masternode generuje nagrody blokowe
  4. Nodexo zatrzymuje 5% wszystkich nagród masternode
  5. Otrzymasz 20% z nagrody odebranej od twojego przyjaciela

NODEXO platform mobile

Wnioski

Jest to nowa platforma hostowana w centrach danych Microsoft z gwarancją co najmniej 99,95% dostępności. Platforma coraz więcej uruchamia nowych projektów i znajduje się w Unii Europejskiej. Dobry plan rekomendacyjnym. Siedziba firmy znajduje się w Rydze stolicy Łotwy Address:Riga, Maskavas street 222A . Dobra platforma dla inwestorów POLIS, PIVX, ENERGI, LOKI, Horizen, Zcoin

 

Rejestracja w NodeXo >

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO