page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Chcielibyśmy poinformować społeczność o kilku nadchodzących zmianach na oficjalnych kanałach Flits (społeczności). Obejmuje to zmiany w Telegramie i Discordzie. W przypadku Discord będą wprowadzać głównie zmiany estetyczne, pełną listę zamieszczę w tym ogłoszeniu.

W przypadku Telegram podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu korzystania z „kanału społecznościowego” i skupieniu się wyłącznie na kanale Flits Wallet – Ogłoszenie. Powodem, dla którego wybierają tę ścieżkę, jest to, że otrzymali zbyt wiele wiadomości od użytkowników, którzy napotkali na kanale oszustów. Po przeprowadzeniu badań nad innymi projektami, w których występuje ten sam problem z oszustami, a także będąc dostawcą usług w przestrzeni kryptograficznej, podjęli decyzję o zaprzestaniu obsługi tego kanału i przejściu na kanał Flits Wallet – Channel. Aby upewnić się, że ludzie będą mogli prowadzić dyskusje i mieć możliwość wyrażenia opinii na temat projektu, będą wspierać komentarze na tematy i ogłoszenia, które będą udostępniane w kanale Flits Wallet – Announcement.

Rozumieją, że niektórzy z Was mogą nie polubić tej decyzji, ale osiągnęli punkt, w którym zbyt wielu inwestorów padło ofiarą tych internetowych przestępców. Ponieważ Flits ma również wiele osób dołączających do aplikacji, które są nowe w kryptowalutach, chcą zmniejszyć ryzyko, że użytkownicy będą atakowani do minimum. Ponownie, może nie jest to idealna sytuacja dla niektórych z Was, ale zdecydowanie w interesie użytkowników i społeczności aplikacji Flits. W końcu uważają, że ich obowiązkiem jest ochrona użytkowników przed tymi praktykami.

Ostateczny termin przejścia na nowy kanał upływa  1 grudnia. 2021. Po tej dacie kanał Flits (FLS) w Telegramie przestanie istnieć.

Kolejnym ważnym tematem, który chcieliby omówić, jest nowa strona internetowa Flits Wallet, która zostanie wydana wraz z nową aplikacją. Zdecydowali się nie tylko zmienić wygląd strony, ale także zacząć wykorzystywać ją jako dedykowane centrum wymiany informacji i otrzymywania informacji zwrotnych od użytkowników. Oznacza to, że wszystkie informacje o projekcie Flits zostaną udostępnione na innych kanałach z oficjalnej strony internetowej, takich jak Telegram, Twitter i Discord. Daje to projektowi bardziej profesjonalny wygląd i zapewnia, że ​​informacje są zawsze łatwe do odnalezienia dla użytkowników.

Zaktualizują również formularz listy monet, stronę z ofertami pracy oraz formularz kontaktowy i dodadzą je do nowej strony internetowej. Ponadto w zespole będą mieć dedykowaną osobę, która zajmie się tymi prośbami. Dzięki nowej stronie internetowej większość z tych rzeczy może i będzie zautomatyzowana, co sprawi, że cały proces będzie płynniejszy, a informacje zwrotne dla wnioskodawcy i projektów, które do nas docierają, będą lepsze.

Ostatnie, ale nie mniej ważne, są nadchodzące zmiany w Discordzie.

  • Oficjalne kanały; zostaną zredukowane do dwóch podkanałów: Flits Wallet, Zasady serwera.
  • Aktualności; ograniczy się do ogłoszeń.
  • Aktywność Flots; zostanie utworzona jako kategoria i obejmuje; Sprzężenie zwrotne; wystawianie recenzji.
  • Aktywność aplikacji; prezentacja nowych użytkowników, nowych węzłów.
  • Kanały publiczne; zostanie zmniejszona, a większość z tych kanałów zostanie włączona do nowej strony internetowej. Zostanie zmieniona nazwa na czat ogólny.
  • Obsługa portfela na komputer; zostanie usunięta, gdy zmienią na DeFi.
  • Międzynarodowy; pozostanie.

Proszę zrozumieć, że te kanały nie są jeszcze w 100% ostateczne. Wciąż są rzeczy, które mogą włączyć w ten czy inny sposób. Ale to powinno dać przybliżony obraz nadchodzących zmian. Wierzą, że te zmiany przyniosą większą stabilność i lepszy sposób zarządzania społecznością.

Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że fajnie jest mieć kanały proszące o opinie i wkład społeczności, ale kiedy nie jesteśmy w stanie na to poradzić, nie ma to żadnej wartości dodanej dla użytkowników ani dla projektu. 

Dlatego uważają, że ta nowa struktura zapewnia lepszy strumień zarządzania informacjami i może być łatwiej skierowana do właściwej osoby w zespole. Znaczenie informacji zwrotnych można przełożyć na działania i ulepszenia ekosystemu Flits.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO