page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Aktywa osiągające najlepsze wyniki w minionym miesiącu, wszystko na twoją korzyść…

 

Raport z maja pokazuje optymistyczne zarobki przez dwa kolejne miesiące z rzędu. Aktywa osiągają wysokie wyniki o 134,88% najwyższego poziomu do 38,46% najniższego poziomu w przypadku 10 najlepszych aktywów dostępnych do obstawiania np.: MyCointainer.

Zidentyfikowano dwa aktywa o znacznym wzroście o trzycyfrowym zysku, a mianowicie Particl i MonetaryUnit. Particl (PART) z podwyżką o 134,88% na pierwszym miejscu . PART został ogłoszony jako jeden z cotygodniowych liderów podczas miesięcznej stawki. Podobnie MonetaryUnit (MUE) uplasował się na drugim miejscu ze 103,87% wzrostem.

Na trzecim miejscu mamy Divi (DIVI) z zyskiem 97,03%. DIVI przez dwa kolejne miesiące udowodnił, że jest jednym ze stałych aktywów o obfitych zyskach.

Wszyscy oczekujemy tego, co najlepsze z naszych notowanych aktywów i nigdy nie przestaje zadziwiać, ile zysków może osiągnąć dany składnik aktywów.

Rozpocznij swoją podróż z MyCointainer i ciesz się korzyściami z zarabiania w formie pasywnego dochodu, nie martwiąc się o szczegóły techniczne i utrzymanie prowadzenia aktywów.

Lista 10 najlepszych aktywów zarabiających na tyczeniu i masternodach dostępnych na platformie MyCointainer znajduje się poniżej:

10 najlepszych projektów kryptograficznych PoS i Masternode, które osiągnęły najlepsze wyniki maj 2020 r. a

10 najlepszych projektów w maju 2020 r.:

  1. Particl (PART) + 134.88 %
  2. MonetaryUnit (MUE) + 103.87 %
  3. Divi (DIVI) + 97.03 %
  4. Rapids (RPD) + 54.84 %
  5. Electra (ECA) + 51.96 %
  6. Blocknet (BLOCK) + 48.77 %
  7. Wagerr (WGR) + 45.32 %
  8. Social Send (SEND) + 44.96 %
  9. Nix (NIX) + 43.34 %
  10. SmartCash (SMART) + 38.46 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: BlackCoin, Syscoin, LUXCoin, SafeInsure i NavCoin.

Projekt Energi sprawił, że w czerwcu ma zerową opłatę za obstawianie, co oznacza, że ​​100% nagród trafi do posiadacza udziałów na platformie. Oprócz zerowej opłaty za postawienie oferowanej przez MyCointainer istnieje wiele powodów, aby pozostawać na platformie. Różne monety są wymienione, a nowe monety są dodawane co kilka miesięcy.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO