page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

 

📽️ Światło reflektorów włączone! Tak, dobrze słyszałeś –comiesięczny biuletyn właśnie stał się lepszy! Przygotuj się na bardziej przejrzysty wgląd i głębsze informacje na temat ich procesu, a wszystko to zapewni Ci zespół ekspertów ds. produktów NEXO.

Wypróbuj nowe funkcje

Jesteś w podróży i nie możesz obejrzeć filmu? Poniżej znajduje się transkrypcja, którą możesz przeczytać w dogodnym dla siebie czasie.

Trzecia rocznica Giełdy Nexo

Mitko: „ Witamy w „ Co nowego ” – Twoim źródle wszystkich najnowszych aktualizacji w ekosystemie Nexo. Nazywam się Mitko i jestem menadżerem produktu w Nexo. Jestem tutaj, aby pokazać Ci, jak lepiej zarządzać zasobami cyfrowymi, korzystając z ulepszeń, które dla Ciebie wprowadzamy. W pierwszym odcinku mamy przyjemność świętować wyjątkowy kamień milowy – trzecią rocznicę jednego z naszych flagowych produktów, Nexo Exchange!

Nexo Exchange

Mitko: „To, co zaczęło się jako prosta funkcja wymiany, szybko ujawniło potrzebę bardziej wszechstronnego doświadczenia. Nasi klienci poszukiwali zaawansowanych narzędzi do różnorodnych strategii, co doprowadziło nas do przekształcenia Nexo Exchange w intuicyjne centrum zakupów, sprzedaży i handlu. Teraz, dzięki licznym badaniom, Nexo Exchange jest domem dla wielu produktów, w tym najważniejszego wydarzenia dzisiejszego odcinka – długo oczekiwanego handlu kontraktami terminowymi”.

Teraz przyjrzyjmy się, jak upraszczaja złożoność handlu wieczystego.

Przyszłości są proste

Mitko: „Kontrakty futures na Nexo oferują prostsze podejście do złożonego świata instrumentów wieczystych. Z naszych badań wynika, że ​​wielu użytkowników Nexo jest przytłoczonych skomplikowanymi ekranami handlowymi. Chcieliśmy, aby nasz produkt Futures był szybki i wydajny, dlatego postawiliśmy sobie wyzwanie – sprawić, aby otwarcie długiej lub krótkiej pozycji trwało mniej niż 20 sekund.

Mitko: „Dlatego wybraliśmy minimalistyczne podejście, koncentrując się na tym, co najważniejsze – kierunku Twojej transakcji i wielkości Twojego zamówienia. Gdy będziesz już z nich zadowolony, wystarczy potwierdzić transakcję. I tak po prostu otworzyliśmy długą pozycję na Bitcoin. Jeśli potrzebujesz więcej informacji przed zawarciem transakcji, możesz znaleźć wykresy i arkusz zleceń, dotykając kwot ofertowych na ekranie.

Handel kontraktami terminowymi

Mitko: „Od czasu jego wprowadzenia na rynek w listopadzie wprowadziliśmy ekscytujące aktualizacje naszego produktu Futures, w tym zlecenia wyzwalające, umożliwiające otwieranie i zamykanie pozycji po żądanej cenie. Wymieniliśmy także 10 nowych kontraktów do handlu, a co miesiąc dodajemy kolejne.”

Handel kontraktami terminowymi

Następnie przyjrzyjmy się istotnej aktualizacji naszego pakietu Earn Suite.

Podwójne inwestycje w sieci

Mitko: „ Wcześniej dostępny tylko za pośrednictwem aplikacji Nexo, pomyślnie zintegrowaliśmy Dual Investment z naszą platformą internetową, zapewniając nieprzerwany dostęp, niezależnie od urządzenia”.

Mitko: „Dual Investment to szansa na uzyskanie wyższych stóp procentowych niż standardowe dla naszego produktu Earn. Jest to możliwe poprzez subskrypcję automatycznych strategii Kup tanio lub Sprzedaj drogo, które wykorzystują ruchy rynkowe – zobaczmy, jak to działa.“

Mitko: „Na początek wystarczy wybrać zasób. Wybierz strategię i przejrzyj dostępne subskrypcje. Istnieje wiele subskrypcji na krótsze i dłuższe okresy, w zależności od Twoich celów. Po wybraniu subskrypcji i wpisaniu kwoty będziesz mógł zobaczyć potencjalne zyski, aby mieć pewność, że podejmujesz świadomą decyzję.

„Jeśli więc szukasz nowych sposobów na rozwój swojego portfela, wypróbuj Dual Investment – ​​teraz dostępny zarówno w aplikacji Nexo, jak i na naszej platformie internetowej.”

Wypróbuj podwójną inwestycję

A skoro mowa o udoskonaleniach, najnowsze integracje sieciowe oferują teraz większą elastyczność.

Więcej opcji transferów Blockchain

Mitko: „Ostatnio poczyniliśmy postępy, aby Twoja podróż po kryptowalutach była jeszcze bardziej płynna. Zintegrowaliśmy sieć Arbitrum dla przelewów USDT, dzięki czemu możesz mieć jeszcze większą elastyczność podczas dodawania środków do swojego konta Nexo i dokonywania wypłat.“

Więcej opcji transferów Blockchain

Mitko: „Nieustannie budujemy przyszłość, w której transfery blockchain będą opłacalne. Dlatego w Nexo możesz bezpłatnie przesyłać swoje zasoby do ponad 15 sieci.

Wylogowanie

„To kończy odcinek „Co nowego”. Dziękujemy za obejrzenie i czekajcie na kolejną edycję, w której będziemy nadal prezentować najnowsze nowości od Nexo!”

 

Miłego tyczenia i pozytywnych wrażeń z korzystania z portfela NEXO!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO