page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Zdecentralizowane finanse (DeFi) stały się wybuchowym tematem w dziedzinie kryptowalut, a sektor odnotował ogromny wzrost w ostatnich latach. Obecnie w zasobach cyfrowych znajduje się ponad 20 miliardów dolarów , które zostały zablokowane w różnych protokołach DeFi. 

Platformy oferują doskonałe możliwości inwestycyjne dla entuzjastów walut cyfrowych, umożliwiając im uzyskanie znacznego zwrotu z inwestycji przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad swoimi zasobami cyfrowymi.

DYP.Finance 1

 

DYP. Finanse to protokół DeFi, który wnosi nowe pomysły do ​​przestrzeni DeFi, w szczególności yield farming. Protokół umożliwia inwestorom DeFi zdobywanie nagród ETH poprzez zapewnienie płynności. Ponadto DYP. Finanse posuwają się coraz dalej, aby rozwiązać niektóre wyzwania w przestrzeni DeFi, w szczególności zmienność i manipulowanie cenami żetonów przez wieloryby. Oto szczegółowy przegląd platformy.

Czym jest DYP.Finance?

DeFi Yield Protocol (DYP) to zdecentralizowana platforma wymiany zbudowana na blockchainie Ethereum. Platforma pozwala użytkownikom stać się dostawcami płynności (LP) i zdobywać nagrody w Ethereum zamiast natywnych tokenów.

Nagradzając inwestorów w Ethereum, DYP.Finance chroni inwestorów przed zmiennością tokenów, a jednocześnie zapewnia, że ​​wartość tokenów pozostaje stabilna dzięki możliwościom przeciwdziałania manipulacji.

DYP.Finance jest wyjątkowy, ponieważ zapewnia rozwiązanie ryzyka związanego z yield farming poprzez zapewnienie uczciwego udziału sieci i zmianę modelu zarabiania dla inwestorów. Platforma osiąga to dzięki swojej innowacyjnej funkcji przeciwdziałającej manipulacjom; zapewnia, że ​​wszystkie nagrody z puli (DYP / ETH, DYP / USDC, DYP / USDT i DYP / WBTC) są automatycznie konwertowane z DYP na ETH co 24 godziny. Następnie system sprawiedliwie rozdziela nagrody ETH między dostawców płynności, zapewniając wszystkim uczestnikom sieci równe szanse. Zasadniczo funkcja przeciwdziałająca manipulacji uniemożliwia kryptowalutom manipulowanie ceną DYP dla własnych korzyści.

Oprócz funkcji zapobiegania manipulacjom, DYP Finance wprowadza również inne elementy, w szczególności DYP Earn Vault i DYP Tools. DYP Earn Vault automatyzuje kontrakty wydobywcze, maksymalizując zwrot z inwestycji. Zarobki są rozdzielane w formie podziału 75/25 na rzecz dostawców płynności i odkupu DYP. Będzie oferować obsługę ETH, USDC, USDT, DAI i WBTC w pięciu różnych okresach blokady.

DYP.Finance 4

Staking protokołu DeFi Yield dApp

20 grudnia 2020 roku DYP.Finance uruchomił swój innowacyjny protokół obstawiania, który umożliwia dostawcom płynności zdobywanie nagród ETH za pośrednictwem inteligentnych kontraktów i portfeli Metamask. DYP ma obecnie cztery obsługiwane pule płynności: DYP-ETH, DYP-WBTC, DYP-USDC i DYP-USDT. Jest wymieniony na Gate.io, Uniswap i Bithumb.

Każda pula oferuje cztery różne opcje obstawiania z nagrodami od 30 000 do 100 000 DYP miesięcznie, w zależności od okresu blokady (od 3 dni do 90 dni). W tej chwili RRSO dla puli do obstawiania DYP wynosi od 160,20% do 319,44%. Pula z najwyższą RRSO ma najdłuższy minimalny okres blokady wynoszący 90 dni. Platforma pozwala również użytkownikom na reinwestowanie swoich nagród bez ponoszenia dodatkowych opłat, co dodatkowo przekłada się na zwiększone zyski.

Każda pula obstawiania ma protokół inteligentnych kontraktów, który służy jako funkcja przeciwdziałająca manipulacjom, która automatycznie konwertuje nagrody DYP na ETH co 24 godziny i dystrybuuje je bezpośrednio do LP. W scenariuszu, w którym na wartość tokena DYP wpływa ponad -2,5%, DYP jest automatycznie zamieniany na ETH do kwoty, która nie wpłynie na cenę. Pozostałe tokeny DYP są rozdawane następnego dnia jako nagrody dzienne. W przypadku jakiegokolwiek nierozdzielonego tokena użytkownicy głosują za pośrednictwem skarbca zarządzania w celu redystrybucji lub spalenia po siedmiu dniach.

Obecnie 441,366.37 DYP wartości ponad $ 1650945 zostały spalone .

Według oficjalnej strony Twittera DeFi Yield Protocol , dostawcy płynności DYP zarobili obecnie 5520,69 ETH dzięki unikalnemu dAppowi do obstawiania projektu od czasu jego uruchomienia niecałe trzy miesiące temu. W tym okresie zapłacił ponad 10 127 441 USD i codziennie przetwarza nagrody w wysokości ponad 100 ETH. Obecnie łączna wartość zamknięta w pulach stawek wynosi 54 228 214 USD od grudnia 2020 r. Jest to wyraźna oznaka znacznego wzrostu platformy w ostatnim czasie.

DApp do obstawiania zawiera również program polecający, w którym użytkownicy, którzy zapraszają swoich znajomych do używania tokenów DYP, zarabiają 5% nagród za polecenia bezpośrednio do swoich portfeli.

DYP.Finance 2

Platforma wydobywcza dApp

Oprócz platformy do obstawiania, DYP.Finance niedawno uruchomił pule wydobywcze, które pozwalają użytkownikom zdeponować swoje tokeny DYP i zdobyć nagrody DYP. Każda pula rolnicza DYP ma cztery różne opcje obstawiania, z nagrodami od 20% APR do 35% APR, w oparciu o czas blokady od minimum 30 dni do 120 dni. Obecnie łączna wartość zamknięta w pulach wynosi 1026977 USD od stycznia 2021 r.

DYP.Finance w porównaniu z innymi platformami DeFi

W porównaniu z innymi platformami do obstawiania DeFi, DYP.Finance jest głównym rywalem pod względem zwrotu z inwestycji. RRSO dla puli do obstawiania DYP wynosi od 160,20% do 319,44%, co oznacza, że ​​zwroty są dość lukratywne. Platforma łączy w jednej platformie zarówno pule obstawiania, jak i zbierania plonów i wypłaca wszystkie nagrody w ETH zamiast tokenów DeFi. W związku z tym użytkownicy nie muszą zamieniać swoich stawek lub nagród z tytułu „rolnictwa” na ETH na DEX-ach, takich jak Uniswap i SushiSwap, co z kolei eliminuje opłaty i nieefektywności związane z wymianą.

W istocie DYP. finansuj innowacyjne funkcje, w tym zdecentralizowany system zarządzania, hodowle DeFi ze zautomatyzowanymi skarbcami oraz w połączeniu z pulą wydobywczą Ethereum, sprawiają, że jest to czołowa platforma DeFi.

Jaka przyszłość czeka DYP.Finance?

DYP.Finance ma więcej w zanadrzu dla swoich użytkowników. Platforma DeFi nieustannie wprowadza innowacje w nowych produktach, które mają zostać wprowadzone na rynek w pierwszej połowie 2021 r. Niektóre z innowacyjnych produktów, które mają zostać wprowadzone w najbliższych dniach, to:

Wydobywanie Ethereum

DYP.Finance planuje uruchomienie puli bez opłat dla wydobycia Ethereum w pierwszym kwartale 2021 r. Pula wydobywcza Ethereum ma wnieść wartość do ekosystemu Ethereum, umożliwiając DYP. Użytkownicy finansów do interakcji z górnikami ETH.

Po uruchomieniu użytkownicy dołączą do puli wydobywczej z 0% opłatami, jeśli są górnikami, z 10% miesięczną premią od miesięcznego dochodu ETH uzyskanego jako nagroda. DYP obiecał również górnikom 5 000 000 DYP Airdrop jako zachętę do dołączenia do puli podczas jej uruchomienia. Jednak pula wydobywcza zostanie uruchomiona tylko wtedy, gdy hashrate łańcucha blokowego Ethereum osiągnie 250 GH / s – obecnie wynosi 35 GH / s.

DYP Earn Vault

DYP Earn Vault pozwoli użytkownikom zdobywać nagrody, stawiając kilka tokenów, w tym Ethereum i stablecoins, na nagrody. DYP Earn Vault to w zasadzie automatyczna umowa na „hodowlę”, która obsługuje określony depozyt tokenów. Ta funkcja zautomatyzuje farming, przenosząc środki użytkownika wpłacającego na najbardziej dochodową platformę.

Z zysków 75% jest rozdzielane między dostawców płynności, podczas gdy pozostałe 25% jest wykorzystywane do odkupu tokenów DYP w celu zwiększenia płynności. Będzie oferować nagrody w ETH, WBTC, USDC, USDT, DAI, + dodatkowe nagrody DYP dla każdej puli.

DYP.Finance 3

Narzędzia DYP

DYP.Finance opracowuje zestaw narzędzi, w szczególności informacje o projekcie DEX dla użytkowników DYP DEX i niestandardowy pulpit narzędzi DEX. Narzędzia będą przydatne dla użytkowników DYP, a także będą wspierać dostęp do projektów Uniswap. Na przykład zapewnią stronę główną z listą wszystkich najlepszych tokenów z ich bezpośrednimi linkami do Uniswap i innych giełd.

DYP Liquidity Locker

DYP Liquidity Locker pozwoli na blokowanie płynności Uniswap dla wielu pul i wielu „szafek” do nabywania uprawnień dla płynności Uniswap.

DYP.Finance 5

Wniosek

Wybór funkcji premium DeFi DYP sprawia, że ​​jest to wyjątkowa platforma DeFi z dużym potencjałem do rozwiązywania problemów związanych z farmingiem  DeFi. Unikalny mechanizm deflacji platformy z pewnością zainteresuje zarówno użytkowników, jak i inne platformy poszukujące alternatywnych metod walki z inflacją.

Pełnowartościowy DYP i jego ekosystem finansowy udowadnia, że ​​jest doskonałą platformą DeFi z niesamowitymi zwrotami z inwestycji, a także niezrównanym bezpieczeństwem aktywów osiągniętym dzięki zarówno skontrolowanym inteligentnym kontraktom, jak i zastrzeżonej funkcji przeciwdziałającej manipulacjom. Użytkownicy DeFi poszukujący nagród ETH z wysokim poziomem bezpieczeństwa mogą uczestniczyć w DYP.Finance i zacząć zarabiać już dziś.

Uruchom kontrakt na DYP Finance

DYP.Finance konsola

 

Miłego tyczenia i dużych nagród na DYP.Finance!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO