page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Simple Pos Pool

Informacja z kanału Discord Simple Pos Poll o ataku hakerskim, na razie brak jakichkolwiek szczegółów:

Nie ma delikatnego ani miękkiego sposobu, aby powiedzieć ci, co muszę powiedzieć. Niestety zostaliśmy zhakowani i próbujemy zabezpieczyć pozostałe monety. Możesz zobaczyć duże ruchy monet, a większość z nich to my, inne ruchy to ktoś inny. Przyczyna nie jest na razie znana i priorytetowo traktujemy pozostałe salda oraz kontakt z twórcami monet w celu znalezienia sposobu rozwiązania problemu. Wszelkie monety dev z wymienionych monet, skontaktuj się z nami, jeśli nie skontaktowano się z Tobą. Informacje dla użytkowników pojawią się później. Daj nam trochę czasu, aby zobaczyć, jak nas to dotknęło. Rozumiem, że wszyscy jesteście teraz zaniepokojeni, ale to jedyna informacja, którą mogę wam teraz podać.

Zespół SPP nie kontaktuje się w tej chwili z poszczególnymi użytkownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej ani DM. Uważaj, ktoś może spróbować wykorzystać tę obecną sytuację do własnych celów.

Wiemy, że wszyscy czekacie na więcej informacji. Potrzebuje dużo czasu, aby zabezpieczyć każdy portfel i zsynchronizować go ponownie. Wciąż nie jesteśmy gotowi, jak widać w #safe_coins , #status_unknown , #affected_coins!

Również dialogi z administratorami monet, programistą, wymianami i pomocnymi osobami trwają cały dzień i noc. Niektórzy z was pytali o masternody i nagrody. W tej chwili prawie ich nie ma, ponieważ monety zostały przeniesione na inny adres, a masternodes muszą zostać ustawione ponownie, kiedy będzie na to czas.

W międzyczasie wszystkie opłaty zostają zatrzymanew Doge, BTC lub w tej samej walucie. Więc nic nie zapłacisz. Niektórzy z was pytali o wypłaty. Obecnie system jest „wstrzymany” z kilku powodów. Bezpieczeństwo to jedna ważna kwestia, a zmiana czasu – druga. Nie mogę jeszcze powiedzieć harmonogramu, ponieważ jest to nowa sytuacja dla SPP. Mamy nadzieję, że w następnym tygodniu możemy zacząć od nowa krok po kroku. Dziękujemy za zrozumienie, cierpliwość i wsparcie!

 

Flits

Statement na temat włamania się do Simple Pos Pool

Witajcie wszyscy, jak niektórzy z was słyszeli, Simple Pos Pool został zhakowany w piątek 05.06.2020. W przypadku Klimatas skradziono około 170 000 KTS. Flits nie znajdował się na Simple Pos Pool, a przynajmniej nie na wspólnym węźle ani na tyczonej części, więc nie miało to wpływu. Jak być może rozumiesz, jest to trochę trudne i frustrujące, aby zrozumieć, że strona internetowa osoby trzeciej, która jest odpowiedzialna za część twojej społeczności, nie zapewniła wymaganych standardów bezpieczeństwa i bardzo nam przykro z powodu wszystkich, których to dotyczy.

Poprosili więc Crex, Birake, Midas i Graviex o natychmiastowe zaprzestanie wpłat i wypłat. Fakt, że może się to zdarzyć, głęboko pogłębia zaufanie do nie tylko pul masternode, ale także przestrzeni masternode jako całości. Nie możemy sobie na to pozwolić, dlatego po ciężkiej dyskusji

Flits i Klimatas będą miały nowe zasady dotyczące współdzielonych masternode lub tyczonych pul.

Od teraz będą mieć twardą, ale prostą zasadę:

„Wszyscy dostawcy puli będą zobowiązani do zapewnienia nam audytów bezpieczeństwa i referencji osób z wiarygodnymi referencjami. Ci, którzy nie mogą otrzymać prośby o usunięcie z listy. Rozważymy również historię i przechowywanie monet na platformach. ”

Do weryfikacji potrzebujemy pełnych informacji o firmie. Informacje adresowe, potwierdzony audyt bezpieczeństwa oraz dane kontaktowe w nagłych wypadkach (nazwisko, telefon) (KYC dla właścicieli basenów).

Skontaktujemy się z basenami, aby zobaczyć, kto może je spotkać. Ostatnim terminem dostarczenia tych informacji przez strony jest 1 lipca. Oznacza to, że zarówno Klimatas, jak i Flits zostaną usunięte ze wszystkich innych pul.

Rozumiemy, że może to być niefortunne dla niektórych z was, ponieważ prawdopodobnie zdecydowaliście się na wspólny węzeł, ale nie możemy ryzykować, że te rzeczy się powtórzą, i musimy podjąć to działanie.

My z Blockworks jesteśmy aktywnym promotorem decentralizacji. Zajmiemy to stanowisko jako jeden, jeśli nie jedyny projekt na scenie. Za pomocą kryptografii staramy się odejść od banków, ale pamiętaj, że nie wpłacisz również pieniędzy w sejfie facetowi na rogu ulicy, za każdym razem jest prawie bezpieczny, dopóki facet nie znajdzie sposobu na otwarcie go. Możemy nauczyć się kilku rzeczy od banków i połączyć to, co najlepsze z obu światów. Nie bierz tego za kampanię przeciwko platformie X lub X, ale jako kampanię przeciwko platformom bez audytów, bezpieczeństwa i dobrych osiągnięć. Stawki są zbyt wysokie, ryzyko zbyt duże. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i zapewniamy stabilny produkt finansowy. Czas na zabawę się skończył, krypto musi przejść do następnego etapu. Jeśli chcemy być traktowani poważnie, postępuj poważnie.

 

Nowości w aplikacji Flits

Stany Zjednoczone, Hiszpania i Francja są teraz dostępne w funkcji Karta podarunkowa

Dodali karty podarunkowe dla tych krajów i można je teraz kupić w Flits. Wkrótce więcej do dodania!

Oprócz masternodów, włączyli teraz cold staking dla społeczności PIVX, KlimatasCrypto, Dogecashcoin, PeonyCoin

Więcej wkrótce 😉

 

Harcomia

AllSafe (ASAFE) został właśnie wymieniony w aplikacji mobilnej Harcomia Multi-Assets. Teraz w podróży z telefonem komórkowym możesz:

Wpisz kod promocyjny podczas instalacji portfela: sWzUSZo3iERh3bLq – otrzymasz nagrodę ?

Portfel Harcomia. Czy chce dogonić Flits?

 

Wczoraj nowy inwestor dołączył do Harcomii i postanowił zainwestować w Harcomia Masternode 1,15 BTC.

Więc wzięli 15000 HCA z premine, aby to zrobić i aby wesprzeć i zachować sieć, tak dobrze, jak to możliwe, Harcomia wszystkie 15 masternodes umieściła w systemie CRYO przechowalni.

– Jak będą zarządzać tą inwestycją?

1- niewielka część zostanie wykorzystana do wsparcia ceny w zamian za zakup monet, jeśli jakaś wywrotka chce sprzedawać tanio.

2- kolejna niewielka część tej inwestycji zostanie wykorzystana na opłacenie pracy, którą wykonują tutaj każdego dnia, ponieważ ciężko pracują i nie mają jeszcze wynagrodzenia.

Pozwoli nam to odetchnąć i zapłacić rachunki osobiste.

3- Zatrudnią również dwóch programistów stron internetowych dla różnych języków programowania, aby przyspieszyć rozwój aplikacji.

4- Marketing: Ta część jest jedną z najważniejszych i poświęcą jej duży budżet.

Przeznaczone zostanie na to co najmniej 50% inwestycji.

5- Niewielka część zostanie również pobrana na pokrycie opłat za aneks (serwer, wpis, partnerstwo).

To ważna wiadomość, ponieważ pozwala Harcomii rosnąć i mieć solidne podstawy!

 

SocialSend

WGR SocialSend

Właśnie dodali WGR i ABET na platformę hostingową SocialSend! Wsparcie dla ponad 300 projektów!

ABET SocialSend

 

StakeCube

Razem wydobywamy BTC, ponad 2086 TH/s w ich serwisie MineCube !

Razem wydobywamy BTC, ponad 2086 THs w ich serwisie MineCube

Możesz zacząć od zaledwie 100 GHz! Sprawdź to na ich stronie – TUTAJ

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

 

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO