page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

14

Polis

Stworzyli pierwszą wersję kalkulatora Olympus.

To narzędzie powinno wyjaśnić społeczności niektóre szczegóły dotyczące łańcucha w przyszłej wersji Olympus. Ten kalkulator nadal ma status BETA , ale są dość pewni, że obliczenia są bliskie dokładności.

Kiedy Olympus zostanie wydany, to narzędzie będzie wykorzystywać dane z łańcucha w celu uzyskania bardziej aktualnych numerów.

https://polis.tools/calculator/

 

Tezos

W ostatniej cotygodniowej aktualizacji tego roku zgłębili niektóre z największych osiągnięć w Tezos przez cały 2020 rok.

 

Firo (dawniej Zcoin)

Istnieje grupa podszywająca się pod zespół i wieloletnich członków społeczności Firo / Zcoin wraz z atakami FUD zarówno na oficjalnych kanałach, jak i promujących „globalną usługę likwidacji”.

Sprawdź ten post Sebastiana:

 

IOST

Sprawdź w tym tygodniu Node Showcase z 21 globalnymi węzłami, aby dowiedzieć się o ich rozwoju i postępach w IOST…

 

Wagerr

Wagerr 4.0 „Reno”

Obowiązkowa aktualizacja wymaga ponownej synchronizacji Hard Fork 1/7/21: wysokość bloku 1501000 Wagerr

 

Cosmos

Nie możesz się doczekać, co przyniesie Starport?

Obejrzyj demo prezentacji?

Obejrzyj prezentację „A Million Blockchains” z konferencji Interchain II, podczas której 13 walidatorów uruchomiło łańcuch na żywo w ciągu kilku minut!

INNE

Dziękujmy Ci, BrunoMars za stworzenie tej piosenki dla społeczności crypto…

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO