page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Jest początek miesiąca i cieszymy się, że możemy ogłosić 11,1% zysków z Masternode za grudzień w Yieldnodes!

Saldo Masternode stan na dzień 01.12.2020 r.: 799,16 €

Kwota zysku: 88,71 € (11,1%)

11,1% zysków Masternode za listopad w Yieldnodes

Dziękują za wspaniały rok i mają nadzieję, że rok 2021 będzie jeszcze lepszy! Zaplanowali DUŻO, więc należy się spodziewać się wkrótce więcej informacji.

Noding radzi sobie bardzo dobrze, a zwłaszcza ich wewnętrzne monety rosną i przyjmują się w szybkim tempie. Jeśli chcesz zobaczyć swoje pieniądze w pracy, spójrz na Sapphire (SAPP) to ich okręt flagowy.

To utwierdza nas w przekonaniu, że są na dobrej drodze do zbudowania wielkiej zdecentralizowanej gospodarki opartej na rzeczywistych potrzebach.

W 2021 roku zaplanowano wiele podróży i zawiązanie sojuszy biznesowych, aby zapewnić zrównoważony wzrost, a przede wszystkim, aby stolica była tak bezpieczna, jak to tylko możliwe.

Uzyskaj dostęp do swojego obszaru członkowskiego – TUTAJ

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

 

Pozostałe informacje o monetach DECONOMY

Aezora

AZR, 3 z ich monet, które stanowią podstawę DECENOMII, znajdują się wśród 10 najlepszych monet masternode o najlepszych wynikach. DECENOMIA stopniowo nabiera rozpędu, „2021 będzie naszym rokiem”. Osiągnięto następujące miejsca: 3. Jackpot (777) z + 29,86%. 4. Aezora (AZR) z + 28,18%. 10th Sapphire (SAPP) z + 13,53%.

Top 10 Staking i Masternode Coins – tydzień 50/2020

 

 

Te monety osiągnęły lepsze wyniki niż bardzo dobry Bitcoin. Dziękują za lojalność i zaufanie, tylko dzięki temu mogli to zrobić. Obiecują, że nie zawiodą. Od roku przejęli odpowiedzialność za Sapphire.

W tym czasie cena Sapphire wzrosła z 2 Satoshi do gigantycznych 170 Satoshi (+ 8500%) i to pomimo faktu, że ilość monet bardzo wzrosła. Obecnie ich kapitalizacja rynkowa przekracza 30 mln USD i zajmujemy 8. miejsce w rankingu operatorów MNO i jest w pierwszej 500 w Coinmarketcap. Nie spoczną jednak na laurach i chcą, aby wszystkie inne monety miały podobny sukces.

Ich najnowszy członek rodziny, Trittium (TRTT), osiągnął już znaczące korzyści, odkąd przejęliśmy za niego odpowiedzialność.

 

Trittium

Latem 2021 roku rozwidlą ich przyszłość w Szwajcarii regulowaną monetą finansową Heliodor (HELIO) nie tylko od Sapphire (SAPP), ale także od Trittium (TRTT). Ponieważ powiązany HELIOBANK będzie zawierał podstawowe części funkcji (kod), które uzyskali od Trittium, wszyscy posiadacze TRTT będą nadal w nim uczestniczyć.

Oznacza to w skrócie: wszyscy posiadacze TRTT otrzymają monety HELIO za darmo!

Trittium nowa obowiązkowa aktualizacja, wersja 3.0.

Główną innowacją oprócz aktualizacji kodu jest nowa struktura nagród. Dostosowują również TRTT do struktury innych monet DECONOMY. Aktualizację należy zainstalować do 5 stycznia 2021 r. Pierwsza aktualizacja zabezpieczeń z nową wypłatą nagrody nastąpi około 12 stycznia 2021 r. Nowa tabela zabezpieczeń / nagród wygląda następująco:

Rewards_TRTT

Wszyscy użytkownicy, którzy uruchomią masternody i POS otrzymają znacznie wyższe nagrody. Z drugiej strony usunęli automatyczne spalanie monet i specjalne nagrody płatnicze dla programistów w kontekście PoCon i funkcji Treasury.

Koszty rozwoju finansują z realnych dochodów, dlatego nie muszą brać monet z nagród. Uważają, że dla bezpieczeństwa monet znacznie lepiej będzie wypłacać wyższe nagrody użytkownikom, którzy zabezpieczają sieć poprzez POS i masternody.

Nowe wersje znajdziesz tutaj w GitHub: https://github.com/Trittium/trittium/releases/tag/v3.0.0.0

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO