page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Poruszanie się po zawiłościach transakcji kryptowalutowych, zwłaszcza jeśli chodzi o podatki, od dawna stanowi ogromne wyzwanie nawet dla najbardziej zapalonych użytkowników kryptowalut. Już nie i nie na Nexo. Kontynuując udaną integrację ze znanym twórcą narzędzia do raportowania podatków od kryptowalut, Koinly, zaprosili ich dyrektora ds. podatków, Danny’ego Talwera, aby odpowiedział na wszelkie oczekujące pytania społeczności w tym miesiącu na AMA.

Społeczność Nexo nie szczędziła czasu, zadając pytania od razu do tego, co istotne – obejrzyj poniżej całe wydarzenie poświęcone integracji Nexo z Koinly.

Jeśli dzisiaj prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz kluczowych pytań i odpowiedzi od AMA, oto trzy najważniejsze pytania i to, co gospodarz AMA, Magy i gość Danny, mieli do powiedzenia na ich temat:

P: Czy w przypadku długoterminowych użytkowników Nexo integracja Koinly z Nexo obsługuje także pełną historię transakcji z poprzednich lat i jak daleko wstecz sięga ta obsługa?

Magy: Użytkownicy mogą bezproblemowo przenieść całą historię transakcji od momentu rozpoczęcia korzystania z Nexo do Koinly, zapewniając dokładność w raportach podatkowych, szczególnie w przypadku aktywów nabytych w poprzednich latach. Integracja pozwala użytkownikom przesyłać transakcje od początku ich podróży z Nexo i synchronizować je za pomocą zaledwie kilku kliknięć, oferując całościowy obraz ich działań finansowych.

P: W jaki sposób zarządzane są ceny kryptowalut zdeponowanych na Nexo przez inne giełdy? W jaki sposób Koinly może znaleźć cenę zakupu, aby obliczyć stratę kapitałową lub zysk kapitałowy?

Danny : Integracja API z Nexo pozwala Koinly bezpośrednio wyodrębniać ceny rynkowe. Ponadto aktualne informacje o cenach rynkowych pochodzą od agregatorów takich jak CoinMarketCap i CoinGecko. Użytkownicy muszą podać całą historię transakcji, aby móc prawidłowo obliczyć podstawę kosztów. Aby otrzymać prawidłowy raport, ważne jest również importowanie transakcji z różnych portfeli i giełd.

P: W jaki sposób Nexo i Koinly zapewniają bezpieczeństwo i prywatność danych użytkowników podczas procesu integracji, szczególnie biorąc pod uwagę wrażliwy charakter informacji finansowych i podatkowych?

Kluczowe pytanie dotyczące bezpieczeństwa i prywatności danych użytkowników w procesie integracji Nexo-Koinly zostało postawione przez Gabriela, co wywołało krytyczną debatę.

Magy: Każdemu z naszych użytkowników przypisany jest odrębny, zakodowany identyfikator, który działa wyłącznie w ramach Koinly. To unikalne podejście gwarantuje bezpieczną transmisję danych, specjalnie dostosowaną do użytku Koinly. Ta metoda nie tylko wzmacnia nasze zaangażowanie w prywatność i bezpieczeństwo, ale także zapewnia, że ​​każda interakcja z Koinly jest spersonalizowana i chroniona.

Danny: Koinly przestrzega standardów bezpieczeństwa klasy korporacyjnej. Platforma przeszła rygorystyczne audyty bezpieczeństwa, ściśle przestrzegając ustalonych ram. Bezpieczeństwo integracji API zostało zaprojektowane z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, aby zapewnić, że Koinly nie będzie mieć dostępu do portfeli ani kont użytkowników. Dostęp do wszystkich interfejsów API jest możliwy tylko do odczytu, co zapewnia użytkownikom dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

 

Miłego tyczenia i pozytywnych wrażeń z korzystania z portfela NEXO!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO