page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

O Bocie Freebitco pisaliśmy już dwa razy na łamach naszej strony. W ostatnim czasie jednak coś się zaczęło z nim dziać, no i doczekaliśmy się aktualizacji.

Jeżeli nie wiesz o czym tutaj mówimy przeczytaj artykuły:

Bot freebitco!

Bot FreeBitcoin już działa!

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy nie muszą rozwiązywać problemów captcha, aby zdobyć nagrody „FREE BTC”. Będzie odbierał nagrody automatycznie co godzinę, abyś mógł zarobić więcej satoshi.

Tak długo, jak masz połączenie z Internetem, BitBot będzie próbował odebrać nagrody! jeśli tak nie jest, BitBot spróbuje ponownie po nawiązaniu połączenia.

BitBot nie miał mechanizmu zgłaszania roszczeń do FreeDogecoin, ale i tak jest wymieniony, więc możesz dostać darmowe DOGE.

Mają większe plany na ulepszenie aplikacji w przyszłości i maksymalizację zysków z niej. Zainstaluj go i zachowaj cierpliwość i czekaj na kolejne funkcje.

Obejrzy film o nowej aktualizacji BitBot’a

 

➡️ BitBot

➡️ FreeBitco

➡️ Kontakt ze mną

 

Miłego zbierania BTC

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO