page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

W tamtym tygodniu widzieliśmy osiągnięty kamień milowy przez Bitcoina. Po opublikowaniu wiadomości o zatwierdzeniu kontraktów terminowych na Bitcoin cena przekroczyła 67 118 USD. Spowodowało to ponowne zainteresowanie kryptowalutami, a wiele monet skorzystało na wzroście ceny Bitcoina.

Czy Bitcoin wkrótce wystrzeli do 100 000 USD, czy też zobaczymy spadek ceny? Obserwujemy ciągłą korelację Bitcoina i giełdy.

Bitcoin nadal jest dobrą inwestycją, zwłaszcza w porównaniu nawet z najgorętszymi akcjami, takimi jak Google, Amazon i Tesla.

W tamtym tygodniu pojawiły się bardziej optymistyczne wiadomości, że bankomaty Bitcoin mogą przychodzić do lokalnego Wal-Martu.

 

To ciekawy czas, aby żyć i wciąż jesteśmy bardzo wcześnie, jeśli chodzi o adopcję kryptowalut. Teraz wszystko wygląda dobrze i często mnie to denerwuje.

Jaki jest klucz do podniesienia ceny Bitcoina do ponad 100 000 USD?

Odpowiedzią jest zwiększona adopcja. W tamtym tygodniu widzieliśmy 2 główne ogłoszenia, które mogą przyczynić się do masowej adopcji Bitcoina i innych kryptowalut.

Pierwsze ogłoszenie dotyczyło wydania Bitcoin futures ETF (zobacz moje przemyślenia na ten temat w aktualizacji z zeszłego tygodnia).

Wiele ETF-ów zostało wypełnionych po brzegi, co pokazuje, że są one niezwykle popularne wśród inwestorów.

Wiele firm spieszy się z wprowadzeniem na giełdę swoich kontraktów terminowych typu ETF. Poniższy tweet zawiera listę aktualnie dostępnych i nadchodzących.

Zanim wskoczysz na modę, dokładnie przeprowadź własne badania i pamiętaj, że ostrzegałem Cię o ukrytych opłatach.

Inną ważną wiadomością było to, że Coinstar planuje umieścić 8000 bankomatów Bitcoin w sklepach Wal-Mart. Teraz możesz wpaść i kupić karton mleka i 100 dolarów Bitcoina w lokalnym Wal-Marcie.

 

Wielu uważa Bitcoin za „narkotyk bramkowy” pod względem adopcji kryptowalut. Sprowadza wielu ludzi do kryptowalut, a także zapuszczają się w altcoiny, ponieważ widzą zalety tych kryptowalut nad zwykłym HODLingiem Bitcoin. Zwiększona adopcja powinna być ogromna w przypadku innych monet, które zapewniają posiadaczom nieufne zainteresowanie i generują pasywny dochód dla ich inwestorów.

 

Życzymy trafnych decyzji!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO