page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Zgarnij od 15 do 210€ na Bipanda!

Zarejestruj się z tego linku:TUTAJ

  • Wykonaj w walucie fiat (czyli np.: euro – nie crypto!) depozytu na minimum 25€.
  • Zrób jedną transakcję na minimum 25€.

Masz pierwsze 5€, a także jesteś uprawniony do odbioru akcji BitPanda o wartości od 5€ do 200€.

BitPanda rozda akcje w kwietniu.

Wpisz w Google BitPanda Academy.

  • Obejrzyj filmiki i wykonaj quiz, by otrzymać kolejne 5€.

Bitpanada rozdaje akcje firm

Ułamkowe inwestowanie w akcje 24/7 na Bitpandzie nadchodzi w kwietniu!

Ciesz się najprostszym sposobem inwestowania w akcje naBitpandzieod 1 € – bez prowizji i z wąskimi spreadami. Świętuj z nimi i nie przegap swojej szansy na otrzymanie darmowych losowych zapasów o wartości od 5 do 200 EUR. Zaproś znajomych do rejestracji, a możesz wygrać „wydajność Tesli Model 3” na Bitpandzie.

Wprowadzanie tradycyjnych produktów finansowych w XXI wiek i udostępnianie inwestowania wszystkim, bez względu na ich pochodzenie, poprzez usuwanie barier w finansach osobistych to misja Bitpanda.

Dlatego zamierzają zaoferować użytkownikom w Bitpandzie to samo wspaniałe doświadczenie, które otrzymujesz, kupując Bitcoin lub inne aktywa cyfrowe, uruchamiając ułamkowe akcje na Bitpandzie – 24/7 i bez prowizji!’

Nowe możliwości inwestycji na BITPANDA !

Inwestowanie dla każdego

Dzięki Bitpanda Stocks Beta początkowo będziesz mógł inwestować w ułamkowe udziały akcji i ETF (fundusze podlegające obrotowi giełdowemu) na Bitpandzie, obejmującym niektóre z najpopularniejszych firm na świecie, kiedy tylko zechcesz, a oni będą dodawać dla Ciebie kolejne akcje i inwestować na bieżąco.

Bitpandabędzie oferować ułamkowe inwestowanie w akcje, co oznacza, że ​​możesz zacząć inwestować bez względu na budżet, ponieważ masz możliwość inwestowania w małe akcje, bez prowizji i tylko z wąskimi spreadami.

Inwestowanie w akcje na Bitpandzie to Twoja szansa, aby zacząć jako inwestor po raz pierwszy i jeśli inwestujesz z ograniczonym budżetem. Na dobry początek mają dla Ciebie specjalną niespodziankę.

Twój pierwszy towar jest już za darmo!

 

Zdobądź darmowe akcje na Bitpandzie! W ramach podziękowania dla użytkowników, Twoje pierwsze ułamkowe akcje na Bitpandzie – wybrane losowo i o wartości od 5 do 200 EUR – są bezpłatne.

Bitpanda – zgarnij Tokeny BEST!

Oto jak zdobyć darmowe akcje:

  • Upewnij się, że masz zweryfikowane konto Bitpanda.
  • Wpłać co najmniej 25 € na swoje konto przynajmniej raz.
  • Zaloguj się na swoje konto, gdy Bitpanda Stocks Beta będzie dostępna.
  • Zaakceptuj nowe warunki na swoim koncie Bitpanda.
  • Po zaakceptowaniu nowych warunków (OWU), automatycznie otrzymasz losowe ułamkowe akcje o wartości od 5 do 200 EUR, które zostaną przelane na Twoje konto, gdy Bitpanda Stocks będzie aktywna.

Więc miej oko na blog Bitpanda, aby nie przegapić dnia, w którym Bitpanda wypuści akcje!

tesla model 3 bitpanda

Wygraj Teslę na Bitpandzie!

Jest jeszcze lepiej niż myślisz. Po zaakceptowaniu nowego Regulaminu jesteś również uprawniony do wygrania Tesli Model 3 na Bitpandzie.

Dzielenie się jest ważne, więc nie zapomnij poinformować znajomych, że mogą teraz inwestować w akcje naBitpandziei zaproś ich wszystkich do rejestracji.

Wszystko, co musisz zrobić, to zaprosić znajomych do rejestracji. Następnie wystarczy zweryfikować swoje konto i wpłacić depozyt w wysokości 25 €. Im więcej zaprosisz znajomych, którzy spełniają powyższe wymagania, tym większe masz szanse na wygranie Tesli!

 

Miłego inwestowania na platformie Bitpanda!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO