page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

129

Atomic Walletto pierwszy zdecentralizowany portfel, który uruchomił Program Członkostwa na bazie AWC (token rodzimy). Wszyscy klienci posiadający AWC-BEP2 otrzymują nagrody za korzystanie z wbudowanej usługi wymiany. Od czasu wydania programu rozprowadzili ponad 40 000 AWC. Kwota zwrotu gotówki zależy od statusu członkostwa.

Kup AWC za pośrednictwem portfela lub na Binance DEX, przytrzymaj i wymień, aby zostać członkiem.

Atomic Wallet członkostwo

Oto przewodnik krok po kroku:

Jak uczestniczyć

 1. Kup i przytrzymaj AWC w Atomic Wallet. Minimalne  to 1000 AWC. Możesz go kupić w portfelu (kliknij na Członkostwo, a następnie wymień
  go na BNB) lub na Binance Dex .
 2. Wymień dowolny zasób w Atomic. Zwrot gotówki zostanie naliczony na saldzie AWC-BNB.
 3. Otrzymuj zwrot gotówki. Nagrody będą dystrybuowane co miesiąc i automatycznie pokazywane na saldzie. Przytrzymaj więcej AWC, aby uaktualnić swoje członkostwo!

 

Atomic Wallet i jego zalety. AIRDROP, zgarnij 15 AWC!

Dołącz do członkostwa

Atomic Wallet członkostwo 2

Co to jest AWC?

AWC służy jako wewnętrzna waluta dla użytkowników portfela Atomic. Token AWC daje korzyści ponad 40 000 posiadaczom. Atomic Wallet oferuje nagrody dla partnerów i nagród, unikalny program cash back, głosowanie na listę nowych aktywów, i jest wiele innych przypadków użycia.

Atomic Wallet daje możliwości użytkowe dla posiadaczy AWC:

 • Zniżka na usługi wymiany.
 • Zniżka na zakup krypto kartą bankową.
 • Dodatkowe funkcje usługi obsługi handlu.
 • Dedykowani menedżerowie wsparcia.
 • Płatność za przetrzymywanie monet.
 • Nagrody dla partnerów.
 • Stakowanie monet.

 

Cena monety

 

O portfelu Atomic

Firma Atomic została założona na początku 2018 roku przez Konstantina Gladycha , byłego CEO popularnej platformy wymiany Changelly. Atomic urósł od zera do ponad 150 000 użytkowników i stał się rentowny w mciągu zaledwie sześciu miesięcy, pomimo bessy. Jest to jedna z pionierskich firm, która wdrożyła cross-chain Atomic Swap.

 

Życzymy dużych nagród i pozytywnych wrażeń korzystania z Atomic Wallet!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO