page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

StakeCube w liczbach

To był tydzień ogromnego rozwoju dla StakeCube, do platformy dołączyło ponad 3500 nowych użytkowników. Wielu z nich pochodzi ze społeczności TUP.

Ogromny wzrost odnotowała również rentowność wydobycia, dzięki zapadającej się trudności wydobycia. To był jednak dopiero początek. Dzisiaj oczekuje się, że trudność wydobycia spadnie nawet o 25%; największy spadek w całej historii Bitcoina. Jest to również maksymalny spadek, na jaki sieć Bitcoin może pozwolić przy jednej korekcie. Nie trzeba dodawać, że ponownie zwiększy to rentowność, pod warunkiem, że ceny Bitcoina utrzymają się na tym poziomie.

  • Liczba użytkowników: 101 359 + 3,44%
  • Wartość puli: 603,6 BTC + 3,50%
  • Codzienne wydobywanie BTC: 0,126 BTC + 34,04%
  • Cena SCC: 0,84 -2,33%
  • Kapitalizacja rynkowa SCC: 7 632 000 USD -1,76%
  • Alexa Ranga 14734 -1283

StakeCube informacje z 2 lipca 2021 r. 1

 

Osiągnięto kamień milowy 100 000 użytkowników

StakeCube informacje z 2 lipca 2021 r. 2

Jak wspomnieliśmy w poprzedniej sekcji, w tym tygodniu nastąpił ogromny wzrost rejestracji użytkowników, ponad 100 000. Dzięki temu podwoili liczbę użytkowników, których mieliśmy na początku roku. Biorąc pod uwagę, że StakeCube rozpoczęli ponad 3 lata temu, te statystyki pokazują, jak bardzo ich wzrost przyspieszył w ostatnim czasie. Ale także w obecnym tempie możemy spodziewać się ponownego podwojenia liczby użytkowników w mniej niż rok. To dopiero początek.

Partnerstwo Fiat Gateway

Finalizujemy ostatnie kroki w kierunku partnerstwa z dostawcą bram fiat. Uważamy, że aby zapewnić większą dostępność do wszystkich usług StakeCube, użytkownicy muszą mieć możliwość kupowania bezpośrednio za pomocą fiat, a także możliwość wycofania go. W tej chwili nie możemy podzielić się szczegółami tego partnerstwa, ale chcieliśmy, abyście wiedzieli, jak pracują, aby te możliwości stały się rzeczywistością.

Turniej Ligi Rakietowej

Ze względów organizacyjnych postanowili przełożyć turniej Rocket League z 10 lipca na 17 lipca. Powinno to dać zespołom dodatkowy czas na rejestrację, ponieważ chcieliby, aby uczestniczyło co najmniej 8 drużyn.

Pula nagród została ustalona na 250 USD, więc przygotuj swoje zespoły, ponieważ konkurencja będzie zacięta!

Ale pula nagród może być jeszcze większa, ponieważ inni uczestnicy chcą ją zwiększyć. Metody płatności nie zostały jeszcze ustalone.

Jeśli chcesz zapisać się do turnieju, możesz to zrobić po dołączeniu do ich dedykowanego serwera gier StakeCube:

https://discord.gg/HTsF9PsQdB

Ogłoszenia Discord Channel

StakeCube informacje z 2 lipca 2021 r. 3

Ustawili kanał #announcements na Discordzie na kanał typu anonsu. Kanały typu ogłoszenia są wyposażone w przycisk „Obserwuj”, który umożliwia automatyczne publikowanie wiadomości na innych kanałach lub serwerach Discord. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapoznaj się z następującymi często zadawanymi pytaniami:

https://support.discord.com/hc/en-us/articles/360028384531-Channel-Following-FAQ

Vitae Usunięcie z listy

Jak informowaliśmy wcześniej, usunęli Vitae i anulowali wszystkie zlecenia wymiany. Jak się wydaje, zespół Vitae był zaangażowany w jakąś nieuczciwą działalność i byli zmuszeni do usunięcia monety z listy. Możesz przeczytać więcej na ten temat, klikając ten oficjalny link do historii:

https://www.europol.europa.eu/newsroom/news/europol-helps-belgian-and-swiss-authorities-unravel-vitae-ponzi-scheme

Wszystkie salda Vitae, które nie zostały sprzedane lub wycofane z StakeCube przed upływem terminu, uważa się za utracone.

Konserwacja MineCube Miners

Pracownicy MineCube przestały płacić nagrody do 4 lipca z powodu konserwacji i aktualizacji zaplanowanych przez dostawcę usług wydobywczych, firmę Meatec. Tak brzmiała oficjalna informacja na Twitterze:

https://twitter.com/MeatecM/status/1410664750141280258

Oczekuje się, że płatności zostaną wznowione w poniedziałek.

Wyniki kopania na MineCube!

Tylko depozyty BEP-20 i ERC-20 USDT

Wpłaty do StakeCube są obsługiwane dla USDT opartych na ERC-20 i BEP-20.  Są zmuszeni ponownie przypomnieć użytkownikom, że nie obsługują żadnej innej sieci dla depozytów USDT. Użytkownicy deponujący USDT w innych standardach, takich jak TRC20, stracą swoje środki, ponieważ nie mają możliwości ich odzyskania.

Zamiana TRBO na MMT

Zamiana TRBO na MMT została pomyślnie zakończona w tamtym tygodniu. Najpierw zatrzymali depozyty TRBO, a także stawki, nagrody masternode i handel. Następnie wszystkie zlecenia z giełdy zostały anulowane, a wszystkie salda zwrócone użytkownikowi.

Po zakończeniu tego procesu wymienili MMT i zrzuciliśmy użytkowników 1 MMT na każde 1000 posiadanych TRBO. Następnie salda TRBO zostały usunięte z użytkowników, którzy już otrzymali zamianę. Możesz już handlować swoim MMT na nowo dodanych rynkach BTC i SCC:

https://stakecube.net/app/exchange/mmt_btc
https://stakecube.net/app/exchange/mmt_scc

Wszystkim użytkownikom z TRBO na StakeCube dokonano wymiany monet. Jednak ponownie otworzyliśmy portfel TRBO dla depozytów. Jeśli przegapiłeś poprzednie okno, nadal masz szansę zamienić swoje TRBO na MMT do 15 lipca. Aby to zrobić, wpłać TRBO do swojego portfela StakeCube i odwiedź poniższy link:

https://stakecube.net/app/swap/trbo-mmt

Tam znajdziesz opcję zamiany go na MMT. Pamiętaj, że jeśli nie dotrzymasz terminu, nie będą już mogli zamienić Twojego TRBO.

Wiadomości o rozwoju

Aktualności dotyczące protokołu StakeCube

StakeCube informacje z 2 lipca 2021 r. 4

W tamtym tygodniu widzieliśmy wiele ulepszeń API, równolegle do pełnej integracji StakeCube. Dodatkowo i jak zwykle dodali szereg ulepszeń do portfela. GUI i CLI będą teraz miały system powiadomień o aktualizacjach, aby umożliwić użytkownikom szybkie stosowanie nowych aktualizacji. Porzucili także dodatkowe 5+ zależności dla niestandardowych wewnętrznych bibliotek Net+RPC i ulepszyli stronę „Wyślij” za pomocą szeregu drobnych poprawek UX.

Portfel SCP v1.1.4 wkracza w końcową fazę testów. Spodziewamy się, że wydanie będzie gotowe wkrótce.

Potwierdzenia wpłat Bitcoin

Do tej pory wpłaty Bitcoin na StakeCube wymagały 3 potwierdzeń, zanim zostały zaksięgowane na koncie użytkownika. Od teraz wpłaty będą księgowane po 1 potwierdzeniu, co znacznie skróci czas oczekiwania.

Problemy z tokenami BEP-20

Podczas deponowania tokenów BEP-20 na adresy zaczynające się od „0x 0” zgłoszono pewne problemy . Spowodowało to niezwykłą liczbę zgłoszeń do pomocy technicznej, które wymagały ręcznego działania w celu zaksięgowania wpłat. Naprawili już ten problem i od teraz wszystkie depozyty nie powinny mieć żadnych problemów.

Aktualności dotyczące konserwacji portfela

Zaktualizowali następujące portfele:

PIVX
Poprzednia wersja: 5.1.0.0
Nowa wersja: 5.2.0.0
Po tej aktualizacji trzeba było ponownie uruchomić masternody.

PIVX
Poprzednia wersja: 5.2.0.0
Nowa wersja: 5.2.0.1
Uwaga: Jest to nowa opcjonalna wersja poprawki, zalecana dla Masternodów.
Restart Masternode nie były konieczny.

BTC2
Poprzednia wersja: 2.3.1.0
Nowa wersja: 2.3.1b
Restarty Masternode nie były konieczne.

PAC
Poprzednia wersja: 0.15.0.2
Nowa wersja: 0.17.0.3
Masternody musiały zostać zrestartowane po tej aktualizacji.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO