page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

63

W tamtym tygodniu na większości frontów odnotowano ogromny wzrost, co pokazuje niedawny wykładniczy trend StakeCube. Większość wskaźników wzrosła o ponad 20%, z ponad 2000 nowych użytkowników platformy. Liczba pracowników MineCube osiągnęła 300 000. Przy koszcie 4 USD na pracownika oznacza to inwestycję 1,2 miliona USD w sprzęt górniczy ze strony naszych użytkowników.

 • Liczba użytkowników: 87,797 + 2,81%
 • Wartość puli: 660 BTC + 22,68%
 • Dzienne wydobywanie BTC: 0,119 BTC + 27,96%
 • Cena SCC: 2,01 $ + 24,84%
 • Kapitalizacja rynkowa SCC: 17.570.000 $ + 26,04%
 • Alexa Ranga 11535-355

Kamienie milowe NodeCube

W tamtym tygodniu osiągnęli kamień milowy 5000 masternodów hostowanych przez usługi NodeCube. Również uruchomili pierwsze gorące węzły PIVX zainstalowane; oraz ogromny wzrost aktywności PIVX na ich giełdzie, co może oznaczać więcej w przyszłości.

Węzły gorące pozostają bardziej popularne niż węzły zimne, co świadczy o zaufaniu, jakie użytkownicy pokładają w platformie jako powiernicy swoich funduszy.

Nowe monety na liście

Aby uczcić zmiany w zasadach wystawiania przedmiotów przez społeczność, zdecydowaliśmy się na kwiecień, aby wymienić 3 nowe monety zamiast jednej. Zwycięzcami zostali Ghost (GHOST), Block-Logic (BLTG) i Electra (ECA). Aukcja jest teraz kompletna i możesz już dodać je na stronie portfeli. Electra i Block-Logic będą również generować stawki zbiorcze. Dowiedz się więcej o tych monetach na odpowiednich stronach internetowych:

https://ghostbyjohnmcafee.com/
https://block-logic.com/
https://electracore.weebly.com/

Zainstalowano zamówienia MineCube OTC

W tamtym tygodniu otrzymali potwierdzenie, że zainstalowano koparki odpowiadające pierwszej partii zamówień OTC. Przydzielili pracowników do kont kupujących i oni już rozpoczęli wydobycie.

Czy warto kopać SCC na własnym sprzęcie? Aktualizacja MineCube v3

Do tych, którzy złożyli zamówienie: Happy Mining!

Jeśli chcesz również złożyć zamówienie OTC dla pracowników, po prostu udaj się do Discord i otwórz zgłoszenie do pomocy technicznej. Akceptujemy płatności w stablecoinach lub bitcoinach, a minimalne zamówienie to 2500 pracowników.

https://discord.gg/TMnKF3rZ9x

Konkurs Discord Trivia

Jak niektórzy z was mogą być świadomi, na Discordzie organizują cotygodniowe konkursy ciekawostek. Jeśli chcesz wziąć udział, po prostu wejdź na kanał #trivia.

W kwietniu w konkursie wzięło udział 31 uczestników. Zwycięzcami zostali:

 1. Kafarabo z 18 poprawnymi odpowiedziami i nagrodą w wysokości 15 SCC (30,15 $)
 2. Hyper z 13 poprawnymi odpowiedziami i nagrodą w wysokości 9 SCC (18,09 $)
 3. Ypsylone z 13 poprawnymi odpowiedziami i nagrodą w wysokości 6 SCC (12,06 $)

Wszystkim, którzy potrzebowali czasu, aby wziąć udział, mamy nadzieję, że spodobały Ci się cotygodniowe ciekawostki i powodzenia w przypadku comiesięcznych konkursów. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w najbliższą sobotę na kanale #trivia.

Ulepszenia wsparcia StakeCube

Niedawna restrukturyzacja ich  harmonogramów wsparcia i siły roboczej wyraźnie się opłacała. W tej chwili nie ma prawie żadnych otwartych zgłoszeń, a bilety są odbierane o każdej porze, zgodnie z planem.

Wiadomości dotyczące rozwoju

Rozwój SCP

StakeCube informacje z 7 maja 2021 r. SCP

Rozwój protokołu StakeCube wykonał wielki krok naprzód dzięki wdrożeniu nowego standardu tokenów SCP-2: tokenów do obstawiania. Tokeny do obstawiania pozwalają posiadaczom na otrzymywanie nagród za obstawianie na podstawie bloku. Przekłada się to na obstawianie w czasie rzeczywistym bezpośrednio w Twoim portfelu, z zarobkami aktualizowanymi w każdym bloku. Użytkownicy mogą w dowolnym momencie „odebrać / odebrać” swoje zarobki, aby dodać je do dostępnego salda. Tokeny SCP-2 zostały zaprojektowane w celu nagradzania posiadaczy aktywów długoterminowych, uczciwego i dającego się udowodnić bezpiecznego zamiennika zwykłych monet PoS.

Pulpit nawigacyjny GUI do obstawiania jest obecnie w fazie rozwoju. Przygotowali również materiały promocyjne do wydania, takie jak przykład, który widzisz powyżej i te inne:

StakeCube informacje z 7 maja 2021 r. GUI 2

StakeCube informacje z 7 maja 2021 r. GUI

Dodatkowo wykonano sporo pracy na portfelu SCP. Po tygodniu testów naprawili kilka błędów i dokonali całkowitej przebudowy UX w oparciu o sugestie testerów. Portfel SCP ma teraz pełny system instalatora i uruchamiania gotowy do publicznej wersji produkcyjnej SCP, a mianowicie framework Electron Squirrel. Ta struktura ułatwia instalację, unikając konieczności oddzielnego pobierania lub przenoszenia plików. Po prostu pobierz instalator, otwórz go i to wszystko.

Zakup workerów na StakeCube! Czyli mining Bitcoin (BTC)

Naprawiono błąd wymiany

Znaleźliśmy usterkę, która powodowała, że ​​przycisk 100% na giełdzie wprowadzał kwotę większą niż dostępne saldo. Następnie przy próbie wykonania zlecenia system ostrzegał użytkownika, że ​​saldo jest za małe. naprawili usterkę, a przycisk 100% wprowadza teraz prawidłową kwotę. Jeśli problem nadal występuje, naciśnij kombinację klawiszy ctrl + f5, aby nadpisać zapisaną w pamięci podręcznej wersję witryny.

Zainteresowanie SCC dodane do zakładki > Aktywność

Ponieważ odsetki za SCC zostały dodane na późniejszym etapie, składki podmiotów stowarzyszonych z tego tytułu nie zostały uwzględnione. Poprawiliśmy to, abyś mógł zobaczyć na karcie aktywności wkład zainteresowania SCC generowany przez Twój zespół.

Wiadomości o konserwacji portfela

Shard Swap

Potwierdzili z zespołem Shard, że zamieniają się na token BEP-20 17 maja, a później na ERC-20 w jeszcze nieokreślonym terminie. Handel Shardem będzie nadal aktywny, ale wpłaty i wypłaty zostaną zamknięte tego dnia, dopóki nie otrzymają zamienionych monet. Jak zwykle, po upływie terminu wymiany nie będą mogli już wymieniać monet, więc pamiętaj, aby zdeponować swoje monety wcześniej. Pamiętaj, że Twój adres wpłaty Shard zmieni się po zamianie. Wpłata na stary adres spowoduje utratę monet.

Zamiana PEONY i MONK

Zostali poinformowani o dwóch kolejnych zamianach, jednej na Peony, a drugiej na Monka.

Wymiana piwonii nastąpi 11 maja, a mnicha 18 maja. Wymiana będzie wynosić 1:1 dla obu monet, co oznacza, że ​​podaż się nie zmieni.

Będą obsługiwać obie zamiany. Żadne działanie użytkownika nie jest wymagane, po prostu trzymaj monety w portfelu StakeCube przed upływem terminu, a oni dokonają wymiany za Ciebie. Ponownie pamiętaj, że nie będą w stanie wymienić tych monet po upływie odpowiednich terminów.

Redukcja dostaw RPD

Niektórzy użytkownicy byli zdezorientowani co do ograniczenia podaży Rapids. Wszystkie informacje dotyczące tej aktualizacji, które zespół Rapids upublicznił tutaj:

https://rapidsnetwork.medium.com/rapids-core-4-0-6110bf54c0d9

Podaż została zmniejszona 1000-krotnie w bloku 1286000. Oznacza to, że wszystkie salda otrzymały 1 monetę za każde 1000 monet, które miały wcześniej. Aby uniknąć zakłóceń na rynku, anulowali wszystkie istniejące zlecenia wymiany. Pamiętaj, że informacje o cenach lub zabezpieczeniach typu masternode mogą nie być jeszcze aktualizowane w trackerach monet. Nie ma powodu, aby spodziewać się utraty wartości w wyniku tej zmiany.

Jeśli masz jakieś pytania, poproś zespół Rapids za pośrednictwem ich kanałów w mediach społecznościowych:

https://t.me/RapidsOfficial
https://discord.gg/xm5XmdvJ

Otrzymali informację, że ta zmiana nie została ogłoszona z wystarczającą ilością czasu, aby użytkownicy mogli zareagować. Poprosili zespół Rapids o poprawę sposobu komunikacji z ich zespołem technicznym i spodziewają się, że ta sytuacja poprawi się w przyszłości.

Konserwacja portfela BSC

Portfel BSC przeszedł do konserwacji 5 maja z powodu problemów, które węzeł nadrabia do łańcucha blokowego. Dotyczy to również tokenów BSC, takich jak Polis i MMO.

Próbują różnych konfiguracji sprzętowych, ale żadna z nich nie rozwiązała dotychczas problemu. Jest to znany problem z BSC, ponieważ był już wielokrotnie zgłaszany na ich stronie GitHub:

https://github.com/binance-chain/bsc/issues/

W tej chwili nie możemy określić, kiedy będą mogli wyłączyć portfel z konserwacji. Dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej go uruchomić.

Problemy z Webminerem

W tym tygodniu wystąpiły dwa problemy z webminerem. Z jednej strony wystąpił problem z zapleczem, który miał wpływ na kilku użytkowników, który powodował, że akcje nie były przypisywane. Ten błąd został już naprawiony. Jest jednak druga kwestia po stronie Monero Ocean. Zaczęli przekraczać maksymalną liczbę pracowników dozwolonych na koncie indywidualnym, co powoduje odrzucenie części akcji. W takich przypadkach nie przekazują im danych dotyczących tych akcji i nie mogą przypisać odpowiednich korzyści z wydobycia. Chociaż problem nie leży po ich stronie, pracują nad sposobami obejścia tego limitu, aby nie wpływał na użytkowników w przyszłości.

Ulepszenia infrastruktury serwera portfela

W tamtym tygodniu kontynuowali prace nad infrastrukturą serwera portfela. Wprowadzono ulepszenia sprzętowe, aktualizacje systemu operacyjnego i poprawki zabezpieczeń. Powinno to doprowadzić do krótszych przestojów portfeli i ogólnie do bardziej niezawodnej pracy.

Aktualizacje portfela monet

Po pracy z zespołem Rapids nowa wersja portfela (4.0.4.0) wydaje się być dużo bardziej stabilna niż poprzednia i dużo łatwiejsza w obsłudze.

Zaktualizowano następujące portfele:

RPD
Poprzednia wersja: 4.0.3.0
Nowa wersja: 4.0.4.0
Nie było wymagane ponowne uruchomienie masternodu.

SYS
Poprzednia wersja: 4.1.3.0
Nowa wersja: 4.2.0.0
Ponieważ główne węzły to DIP3 , należało je zrestartować. Użytkownicy powinni spodziewać się opóźnienia nagród, a następnie wznowić regularną częstotliwość po pierwszej płatności.

BTC
Poprzednia wersja: 0.21.0.0
Nowa wersja: 0.21.1.0

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • Dogecoin
 • Nem
 • Tron
Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO