page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

O kraniku FaucetCrypto pisaliśmy już w tamtym roku. Dzisiaj pokażemy wam wypłatę w kryptowalucie Komodo, którą zrealizujemy na portfel Atomic Wallet.

Komodo (KMD) to otwartoźródłowy (ang. open-source) projekt platformy opartej na technologii blockchain, służącej do płatności, zbiórek funduszy w postaci ICO oraz tworzenia smart-kontraktów.

 

 

Projekt powstał na bazie kodu źródłowego Zcash i jest tworzony przez developerów wcześniej związanych z nierozwijaną już kryptowalutą Bitcoin Dark (BTCD). Głównym założeniem Komodo jest zapewnienie anonimowości oraz wysokiego bezpieczeństwa sieci, dzięki zastosowaniu protokołu zero-knowledge, znanego z kryptowaluty Zcash (ZEC), a także unikatowego rozwiązania, jakim jest tzw. opóźniony Proof of Work (ang. delayed Proof of Work). Każdy z posiadaczy KMD (posiadający min. 10 KMD oraz klucz prywatny, nie zaś trzymający środki na giełdzie) otrzymuje rodzaj rocznej dywidendy w postaci 5% posiadanych KMD każdego roku…

kranik kryptowalut FaucetCrypto

więcej o kranikuFaucetCrypto dowiesz się w tym artykule

FaucetCrypto

O portfelu Atomic Wallet

Atomic Wallet i jego zalety. AIRDROP, zgarnij 15 AWC!

Zainstaluj aplikację  > LINK TUTAJ

,kliknij Airdrop w ustawieniach, wpisz kod promocyjny i odbierz 15 AWC!

Twój kod promocyjny: 18NHN1

 

Zapraszamy do obejrzenia wideo

 

Miłego zbierania, pomnażania i dużych wypłat

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO