page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Drodzy przyjaciele DECENOMY, giełda Crex24 ponownie zaskoczył nas wszystkich swoją bardzo samotną decyzją o wykluczeniu wszystkich obywateli UE z handlu. Do 1 września 2021 r. wycofajcie wszystkie swoje środki z giełdy!

W jaki sposób rozwiązujemy „problem z Crexem”.

  • Heliobank/Birake stanie się naszą główną giełdą.
  • Heliobank/Birake zoptymalizuje strukturę opłat, przyszłe opłaty będą niższe od opłat Crex. Przelewy BTC będą kosztować tylko 0,00001 BTC (około 0,50 USD) począwszy od 25 sierpnia. Za wszystkie uiszczone opłaty transakcyjne użytkownicy Heliobank/Birake otrzymają równoważną wartość w BIR. Niezbędne zmiany zostaną zakończone do 15 września.
  • Warto trzymać BIR. BIR otrzymuje również portfel oparty na kodzie DSW (Deconomy Standard Wallet). Początkowo pojawi się nowa tabela nagród, która hojnie nagradza zabezpieczanie sieci poprzez masternody i obstawianie. Od 1 stycznia 2022 r. pojawi się dodatkowy czynnik, który będzie wykorzystywał nagrody w zależności od wolumenu obrotu Heliobank/Birake.

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

  • Heliobank/Birake jest w trakcie procesu regulacyjnego w Szwajcarii i będzie świadczyć swoje usługi pod nową nazwą po ustanowieniu regulacji. Posiadacze BIR pozostaną zaangażowani.
  • Interfejs użytkownika Heliobank/Birake oraz proces KYC zostaną zoptymalizowane w nadchodzących tygodniach. Procesy KYC będą wtedy obsługiwane w ciągu 24 godzin.
  • Wszystkie monety aktualnie notowane na Crex (BTC/PIVX/MN, w tym monety inne niż DCENOMY) będą na życzenie bezpłatnie notowane na Birake do 30.09.2021 i będą oferować te same korzyści. Ponieważ mają duży pośpiech, pojawienie się monet może potrwać kilka dni. Zastrzegają sobie prawo do odrzucenia monet.
  • Na Discordzie pojawi się nowy kanał z wiadomościami o BIR.
  • Moneta BIR zastąpi planowaną monetę HELIO. Posiadacze SAPP i posiadacze TRTT otrzymają odpowiednie kontyngenty BIR we wrześniu.

Uzgodnili z zespołem PEPS , że również staną się częścią rodziny DECENOMY. Po szeroko zakrojonych testach i analizie kodu zdecydowali, że PEPS stanie się domyślnym rozwiązaniem dla ich sklepów . Na razie dotyczy to Sapphire Shop i Trittium Shop. Przepraszają za opóźnienie, szczególnie w przypadku sklepu Trittium, ale chcieli się upewnić, że tym razem mają stabilne i niezawodne rozwiązanie sklepu. Szczegóły dotyczące PEPS można znaleźć na ich serwerze Discord: https://discord.gg/ThZtPXuD2b

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO