page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Zespół Horizen z radością ogłasza „Sweet HODL! Bonus ”, nowa funkcja kranu, która nagradza globalną społeczność za uczestnictwo w ekosystemie ZEN.

Kranik Horizen (ZEN). Naprawdę warto

Z Sweet HODL! Bonus (w skrócie HODL! ), możesz zdobyć nagrody za postawienie zaledwie 0,025 ZEN! Mają nagrody dla wszystkich interesariuszy, nawet tych, którzy chcą postawić do 10 ZEN.

Pomysł na HODL! , zaczęło się, gdy kilku członków społeczności zasugerowało, że Horizen bardziej angażuje wszystkich interesariuszy, nie tylko tych, których stać na 42 ZEN (Secure Node) lub 500 ZEN (Super Node).

Sweet HODL! Bonus ZEN

Możesz odebrać Sweet HODL! Bonus, wykonując następujące kroki:

KROK 1: Zweryfikuj adres swojego portfela

Musisz zweryfikować swój adres, aby otrzymać Sweet HODL! Premia. Weryfikacja adresu zajmuje około minuty. Przejdź do https://getzen.cash/user/profile i kliknij przycisk „Weryfikuj”. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a natychmiast zostaniesz zweryfikowany.

Zweryfikuj adres swojego portfela Horizen Faucet

KROK 2: Dodaj ZEN do swojego adresu

Gdy Twój ZEN będzie pod zweryfikowanym adresem przez 24 godziny, Twój bonus zostanie automatycznie aktywowany . Nie musisz wykonywać żadnej pracy! Jeśli nie masz ZEN, wracaj do kranu, aby zarobić więcej.

Jeśli saldo przenosi się z jednego adresu na drugi, licznik 24-godzinny zostanie zresetowany w celu uzyskania bonusu. Bonus nie będzie dostępny dla konta, dopóki saldo dla każdego mnożnika nie pozostanie pod jednym adresem przez co najmniej 24 godziny, i pozostanie uprawnione do każdego odpowiedniego mnożnika, jeśli utrzymasz saldo.

 

KROK 3: Ciesz się dodatkowymi nagrodami!

Ciesz się dodatkowymi nagrodami Horizen Faucet

Słodki HODL! Bonus to tylko jeden ze sposobów na zwiększenie zarobków z kranu Horizen . Możesz także polecać znajomych, uwierzytelniać się w mediach społecznościowych, codziennie wracać i korzystać z przeglądarki Brave, aby szybciej zarabiać ZEN. Sprawdź zakładkę „Dodatkowe nagrody” na stronie kranu, aby zobaczyć, jak możesz zwiększyć swoje zarobki!

Jeszcze więcej nagród z kranu ZEN!

Odbierz swój HODL! Bonus teraz

 

Miłego zbierania ZEN

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO