page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Chętnie dzielimy się szczegółami aktualizacji StackOfStake 3.0, która zostanie wydana w pierwszej połowie 2020 r

Nadchodzi StackOfStake 3.0

III-IV kwartał 2019 r. to czas intensywnego rozwoju i tworzenia przydatnych połączeń dla zespołu StackOfStake. W tym artykule chcielibyśmy podzielić się niektórymi wynikami ich pracy. To jest krótki przegląd aktualizacji 3.0, która ma zostać wydana w I-II kwartale 2020 r.

Nadchodzi StackOfStake 3.0

Mają coś, by zrobić na tobie wrażenie

 

Oto kilka kluczowych przyszłych funkcji:

  • Całkowicie nowy interfejs UX / UI na najwyższym poziomie– teraz platforma będzie miała nowoczesny i czysty wygląd, a także będzie dużo miejsca na rozszerzenie funkcjonalności!
  • Natychmiastowa wymiana altcoinów na BTC iodwrotnie – to świetny dodatek, który pomoże użytkownikom kupować i sprzedawać monety bez opuszczania platformy StackOfStake. Ich celem jest zapewnienie głębokiej płynności i natychmiastowej wymiany. Nazwa robocza – Express Trade.
  • Kreator portfelainwestowanie w obstawianie nigdy nie było tak łatwe dla nowych inwestorów! Depozyt BTC i kilka kliknięć – wszystko to było potrzebne, aby zacząć otrzymywać pasywny dochód. Eliminują problemy wielu początkujących graczy (niska płynność, wybór portfela itp.). Ta funkcja pomoże wnieść więcej „świeżej krwi” na rynek.
  • Inteligentne równoważenie– opracowali specjalny algorytm do śledzenia rentowności każdej metody stakowania dowolnej monety na ich platformie, znajdujący najlepszy stosunek (POS / MN / zPOS) dla najwyższej rentowności. Algorytm zrównoważy POS, masternodes, a nawet prywatne POS!
  • Subskrypcja premium– jest to plan dla zaawansowanych inwestorów i maniaków danych. Jego funkcje obejmują prognozowanie portfela, porównywanie projektów twarzą w twarz, szczegółowe statystyki dywidend i wiele innych.
  • Narzędzia do kryptowaluty SCRIV– wielu użytkowników platformy wie, że StackOfStake jest częścią SIECI SCRIV . Z przyjemnością udostępnimy dwa narzędzia do SCRIV – program lojalnościowy (otrzymaj zniżkę na opłaty za hodling SCRIV) i zniżkę na subskrypcję Premium.

Ta lista funkcji nie jest pełna. Ich zespół opublikuje serię artykułów, które dadzą bardziej szczegółowy wgląd w to, co pojawi się w aktualizacji 3.0.

stackofstake2

Delegowany dowód stawki (dPoS) jest gorącym tematem roku 2020

Kolejną kwestią, dla której aktualizacja 3.0 jest ważna, to to, że zaczną obsługiwać kryptowaluty DPoS. Ich zespół ogłosił już, że StackOfStake zostanie węzłem sprawdzającym w sieci Nebulas.

To dopiero początek ery wytyczania. Istnieje wiele świetnych projektów: Tezos, EOS, Cosmos, Minter itp., a jeszcze więcej zostanie wydanych w przyszłości.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tej ekscytującej podróży DPoS i zapraszać naszą społeczność do wzięcia w niej udziału (nawet wzbudzić zainteresowanie) ?

Minęły prawie dwa lata od wydania StackOfStake 1.0. Przeszli z ekskluzywnej SCRIV MVP na platformę z ponad 5 000 użytkowników.

Czy jest mały w stosunku do gigantów takich jak Coinbase lub Bitmain? – To, i tak na pewno jest dużo miejsca na rozwój!

Rok 2020 zapowiada się ? gorąco!

MyCointainer

MyCointainer

Zarabiaj 100% nagród na WAVES, nowy partner MyCointainer

 

Token Waves inicjuje miesięczny cykl „Brak opłat” w styczniu 2020 r.

WAVES, nowy partner MyCointainer

Zaloguj się na swojekonto MyCointainer, zdeponuj tokeny WAVES i ciesz się 100% nagrodami przez cały miesiąc.

Zostało jeszcze kilka dni, aby wziąć udział w zrzutach RPD

Zdobądź do 15000 RPD  uczestnicząc w AirDrop Wykonaj zadania i otrzymasz  Nagrody!

Więcej znajdziesz w tym artykule:

MyCointainer RPD Airdrop. Dodatkowo Airdrop STX na Blockchain.com

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO