page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

IQ.cash

IQ.cash v0.8.3.3 – Nowa wersja!

Pobieraj bloki tylko z węzłów z najnowszą wersją. Usunięto starszy kod wyszukiwania dla mniejszej liczby fałszywych alarmów AV. Użytkownicy komputerów stacjonarnych są zachęcani do aktualizacji portfela IQ, aby zachować stabilną łączność z siecią.

https://github.com/IQ-Cash/iqcash/releases/tag/v0.8.3.3

 

BitGreen

BitG ogłosił swoją początkową współpracę z Trasto, ekologicznym, ręcznie robionym projektantem i producentem sprzętu gospodarstwa domowego, teraz akceptującym #BitG !

BitG ogłosił swoją początkową współpracę z Trasto

Sprawdź to na: https://www.trasto.casa/

 

PIVX

Oto szybki widok między 4.1.1 a 4.2.

 

Block-Logic

Oczekuje się, że główna akumulacja Altcoinów osiągnie ostateczną fazę.

Oczekuje się, że główna akumulacja Altcoinów osiągnie ostateczną fazę

Dla entuzjastów kryptografii, którzy gratulują wspaniałej pozycji, na której się znajdujesz. Dla tych, którzy chcą skoczyć na trend, masz jeszcze czas …

 

Syscoin

Teraz Syscoinjest uszeregowany według Crypto Miso w 20 najlepszych blockchain projektach dla uznanych zatwierdzeń kodu, zajmujący 18 pozycję z 1440 w ciągu ostatnich 12 miesięcy, tuż poniżej TRON. Zobacz wątek po więcej szczegółów.

 

Divi

Odcinek 59 DIVI Crypto Podcast jest na żywo!

Ekskluzywny wywiad z Satoshi Sean oraz Dora Tang CEO Of  Exchangily.

Zgodne z przepisami DEX Słuchaj na SoundCloud.

 

Blocknet

Przedstawiamy XWallet! Cieszymy się, że możemy udostępnić pierwszy podgląd Multiwalletu Blocknet Lite. Możesz także sprawdzić prototyp Figma:

https://www.figma.com/proto/swvjVBsLZ9LWeqkRf8rWgR/Blocknet-Lite-Wallet-VX?node-id=64%3A341&viewport=338%2C700%2C1&scaling=min-zoom

 

CSPN

​​CSPN Mobile and Platform Games Division.

Ten dział, działa w tle od pierwszych dni istnienia Crypto Sports i jest w końcu w miejscu, w którym cała wizja może zostać upubliczniona. Cele działu gier mobilnych i platformowych są wielowymiarowe:

  • Tworzy przypadki użycia monet Masternode, które zapewniają strumienie dochodów oparte na nagradzaniu Graczy.
  • Opracuj szybkie i łatwe do przyłączenia gry oparte na umiejętnościach, w których zwycięzca bierze wszystko bezpośrednio na platformę CSPN.
  • Integrują interfejsy API innych firm, aby automatycznie rozwiązać Mecze Platformy, aby zwiększyć łatwość użytkowania i Adopcji Platformy Działu Gier mobilnych i platformowych
  • Opublikowali pierwszą grę mobilną CSPN, która szybko zmierza do testów alfa i będzie dostępna dla członków społeczności CSPN.

SellWall Smasher: CSPN 

Model biznesowy to model przychodów nowej generacji:

  • Paid to Play i wykorzystuje koncepcję zachęt do nagradzania graczy za ich czas i umiejętności podczas gry. Gra jest nie tylko darmowa, ale rzeczywiste nagrody CSPN zostaną wypłacone bezpośrednio na konta graczy CSPN na platformie, po wykonaniu krótkich codziennych zadań.
  • Strumienie przychodów mają postać dzięki reklamom i dzięki temu modelowi nagrody Masternode nie tylko będą miały pozytywny rynek zbytu, który nie zwiększy presji na sprzedaż, ale także część przychodów będzie musiała przeznaczyć na zakup większej liczby Masternode, aby utrzymać poziomy motywacyjne. Ten model stworzy pozytywną pętlę sprzężenia zwrotnego, która wzmocni sieć CSPN na wiele sposobów.

 

Crypto Sports Discord:https://discord.gg/vVqU7b7

 

Daps

DAPS to naprawdę NIESAMOWITY projekt monet prywatnych.

DAPS to naprawdę NIESAMOWITY projekt monet prywatnych.

Polub i udostępnij to, jeśli jesteś fanem Daps (zdecentralizowany anonimowy system płatności). To klejnot o wartości 4,5 miliona USD, który naprawdę może przyciągnąć bieg XVG.

 

Telos

Telos w trzeciej reinkarnacji

Telos w trzeciej reinkarnacji

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO