page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Czy świat wariuje? Nakazy szczepień dla dzieci. Zgoda na 4 „strzał” przypominający. Kryzys łańcucha dostaw. Propozycje zapłaty 450 000 dolarów rodzinom rozdzielonym podczas próby nielegalnego przekroczenia granicy USA. Inflacja osiąga nowe szczyty.

Szaleństwo dotyczy również wiadomości kryptograficznych w tamtym tygodniu. Jeśli spojrzysz na definicję memecoin, zobaczysz, że są one zdefiniowane jako „kryptowaluta, która jest powiązana z jakimś motywem, często jako żart, a nie poważny produkt”.

Te „joke” są monetami seeing z ogromną popularnością w mediach społecznościowych i ludzie inwestują ogromne ilości pieniędzy w nie. W zeszłym miesiącu popularnym trendem było pogoń za ogromnymi, szybkimi zyskami poprzez wkładanie pieniędzy w rockowe pliki JPEG o niskiej rozdzielczości. W tym miesiącu skupiono się na monetach ze zdjęciami psów i innymi memami.

W tamtym tygodniu Shibu Inu przegonił Dogecoin, a wiele memecoinów odnotowało wzrosty o ponad 100%.

Popularny program na Netflix niedawno zainspirował nowy memecoin. Token gry Squid wzrósł o 86 000% w ciągu 1 tygodnia.

Zobacz: https://fortune.com/2021/10/29/squid-game-crypto-coin-price-shiba-inu/

Niestety, ci, którzy kupili monetę, nie byli w stanie osiągnąć żadnych zysków, ponieważ moneta nie była związana z pokazem i nie mogła zostać sprzedana.

Ważne jest, aby zadać sobie pytanie, dlaczego inwestujesz w kryptowaluty. Pogoń za popularnymi i modnymi monetami tradycyjnie nie była dobrym pomysłem w przeszłości. Mógłbym wymienić tysiące projektów typu „pompuj i zrzuć”, które pojawiły się w ciągu ostatnich 10 lat. Pamiętaj, że jeśli wygląda to zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe, to zazwyczaj tak jest. Nic nie będzie rosło w nieskończoność, a większość z nich ulegnie awarii i spali się, gdy tylko zainwestujesz w nie swoje środki.

Warren Buffet został niedawno zapytany, dlaczego ludzie nie mogą po prostu skopiować jego strategii inwestycyjnych i zostać miliarderami. Jego odpowiedź była taka, że ​​bardzo niewielu miało hart ducha i samokontrolę, aby podążać za strategiami i powoli powiększać majątek w ciągu 44 lat.

Zastosowanie koncepcji inwestowania w akcje Buffeta do kryptowalut wskazywałoby, że pogoń za monetami FOMO jest receptą na katastrofę. Jeśli szukasz długoterminowej akumulacji bogactwa, rozważ pozostanie przy kryptowalutach, które zapewniają stabilne, spójne zyski.

Przemyślenia o Bitcoin (BTC)

Bitcoin trzyma się mocno i ma zamknąć swój trzeci tydzień powyżej 60 000 USD. Widzieliśmy także, jak Ethereum osiągnął nowy rekord wszechczasów.

Przy tak dużej niepewności na tradycyjnych rynkach finansowych obserwujemy, jak sporo środków przenosi się do kryptowalut. Problem opłat nadal jest czynnikiem ograniczającym Ethereum. Jaka byłaby cena Ethereum, gdyby opłaty nie były tak skandaliczne?

Fakt, że wiele kryptowalut NFT i memecoinów, takich jak Shibu Inu, nadal notuje wzrosty cen pomimo ogromnych opłat za Ethereum, pokazuje, że ludzie wydają dużo pieniędzy, aby je nabyć po wyższej cenie.

Czy nadal będziemy widzieć, jak coraz więcej środków przenosi się do kryptowalut? Dużą zaletą są projekty, które wzbudzają zainteresowanie bez zaufania?

 

Życzymy trafnych decyzji!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO